Dit weekend erg druk geweest, net alles even doorgelezen☺️. Over de misselijkheid bij vorige zwangerschappen kan ik niet meepraten. Wat betreft een ronde overslaan, ik ga geen geen ronde overslaan, merk nu wij echt de stap hebben genomen, ik niet meer kan wachten. Hebben meiden hier wel eens de innesteling gevoeld ? Hoe voelde dit voor jou ?
Ik heb het volgens mij niet echt gevoeld. Ik heb wel 1 dag echt extreme cravings gehad, k denk wel 3000 calorieën op die dag en achteraf gezien was dat ongeveer de dag van de innesteling
@Summer1991 jammer, maar dan kan je het gezellig maken op vakantie hopelijk. Geniet ervan! @Cil88 ik heb ook heel vaak geen meldingen, super irritant. Geloof nooit dat mensen dan zo lang niets geschreven hebben, dus kijk altijd maar wel gewoon. Jammer van je menstruatie, op naar de volgende ronde!
Gingen vanavond uit eten met 2 collega's van mijn man. Zien we daar een vroegere vriendin van mij (heeft een tijdje achter mijn man aangezeten toen we vriendinnen waren, die vriendschap was dus snel over ). Heeft nu ook een dochter van bijna 3. Dus de meisjes spelen samen, die van mij roept; mamaaaaaa ik heb gepoehoeptttttt. Zegt ze; oh! Die van mij is al uit de luiers gelukkig. . Ik wilde nog iets mompelen over haar slechte outfit, maar ben heel netjes weggelopen . En hoe was jullie avond?
Haha echt he! Ken het gevoel! Knap dat je weg bent gelopen! Hier druk weekend gehad vooral veel geshopt voor kerst @Summer1991 fijne vakantie en geniet ervan!
Dames is dit een knaltest? We hebben begin van de middag gevreeën. Morgenavond voor de zekerheid nog eens of zou het goed zijn zo? Eerste keer met ovulatietesten, dus even onzeker er over..
Ik vind het wel een positieve test ja. Geen knaller; niet donkerder dan de controle streep. Maar ik zou 'm dus als positief rekenen.
Vanochtend eindelijk de echte knaltest. Vanaf wanneer moet ik dan 24 uur aanhouden? Gisteravond of vanochtend? Ze testten beide positief..
Ik denk vanaf gisteren. Dus dat vandaag je ei springt. Wanneer hebben jullie het voor het laatst gezellig gemaakt?
Vanaf de positieve test springt je ei binnen 24-48 uur. Dus dat is vanaf vandaag. Het beste is dat er zaadjes al klaar liggen.. Dus vanavond zeker nog even gezellig maken.. En dan morgen of overmorgen! Have fun! @Summer1991 fijne vakantie meid! Hier alweer over de 4 weken heen.. Ik vindt het weer zo spannend allemaal! Vanmorgen nog een test gedaan en die was knal positief!
@exciting ahh wat leuk! Gaat ergens ook weer snel hè!❤️ Weet je al wanneer je het gaat vertellen? Ik zat gisteren te denken, stel ik ben deze ronde zwanger dan weten we dit met de kerst, je zou t haast dan al willen vertellen. Gewoon zo bijzonder met kerst. Maar toch ergens denk veel te pril...
Ja we gaan oud en nieuw vieren bij ons met mijn ouders en broertje en vriendin. We gaan het hok gezellig maken en daar gaan we gourmetten. Ik heb een slinger laten maken,, de ene staat op: happy new year en de andere expecting 2019. Die hangen we naast elkaar op.. En dan kijken wie het het eerst door heeft.. Mijn schoonouders vertellen we het in januari bij mijn verjaardag of die van schoonpa (is een week eerder jarig) dan ben ik 9 of 10 weken. Dus dat gaan we nog even bekijken. Mijn beste vriendin wist het een seconde na de positieve test al haha ..
@exciting joh, het is toch jullie leven en jullie beslissing om voor een 3e te gaan? Kan me niet voorstellen dat iemand negatief zou reageren. Hooguit verrast, maar dat is extra leuk Als het deze ronde raak is, wil ik het ook met oud en nieuw vertellen. Voel al vanalles en heb een predictor early in huis.. denk dat ik zaterdag wel durf te testen