Jaa zwembad snapte het en raden het ook af. Even kijken hoe hij het zo doet. Hij wilde namelijk wel naar school om een kerst stukje te maken en is zo klaar. Als hij nog benauwder is bel ik even de poli ze hadden ab drank voor geschreven twee weken geleden maar hij houd het niet binnen ook niet door pudding etc maakt zijn eigen dan zo vies dat hij over geeft. Even vragen of ze een anderen optie hebben. Wil eigenlijk niet met hem weer zo de nacht in want afgelopen nacht was weer extreem.
O nee wat erg Het blijft jullie echt niet bespaard he Hopelijk snel weer een beetje beter. Dikke knuff
Hij kreeg net een soort toevallen hij zij dat die moet plassen dus gedrukt voor de zuster en toen begonnen zijn armpjes en beentjes te overtrekken naar buiten toe onderkaak stijf. Zuster kwam binnen en belde de spoedarts. Ze hebben nu ook bloed afgenomen etc en gaan overleggen over hem. Hij kan niet zonder zuurstof. Mijn moeder hart huild.
Ontsteking waardes zijn super hoog. Hij krijgt een infuse met antibiotica. Ze zegen dat hij een longontsteking heeft.
Och meid, wat een ellende weer. Hopelijk knapt hij met de juiste medicatie heel snel weer op. Knuffel.
Vanacht heeft hij heel de nacht geen zuurstof gehad om de paar uur word hij verneveld en dat maakt de slijm los. Ook word er natuurlijk best wel wat ab in gepompt. Hij is zo sterk onze vent De zuster die hem met kwam. Vernevelen heeft hem ook verzorgd na. Zijn geboorten. Toen was ze net begonnen, ze weet nog precies hoe kritiek hij lag en door Rotterdam opgehaald werd Echt Beizonder.
Hier gesprek gehad met de gyn. De baarmoederverwijdering zal via een kijkoperatie gebeuren. Gelijk bloed laten prikken. Ik wordt gebeld waneer de operatie gaat gebeuren. De gyn zei tijdens het gesprek, laten we een mooie dag begin volgende maand prikken. Ik verwacht dus dat het snel gaat gebeuren. Hij haalt overigens ook de eileiders weg, maar laat de eierstokken zitten omdat ik anders in de overgang kom. Spannend weer hoor . Opname zal ws een dag of 2 zijn. Nu maar hopen dat het begin jan zal zijn of na de 22e ivm de 3e verjaardag van de jongste op de 22e
Wauw wat snel al. Maar ook fijn dat het snel zal gaan gebeuren. Ik duim mee dat het na de verjaardag van jullie jongste is.