@Leni88 bracht mij op het idee van dit topic. Wil je iets kwijt over je (schoon)familie en de feestdagen, een ruzie, ergenis of wat dan ook post het hier en kom met je medeforummers de feestdagen door.... Wie trapt af
Hahaha zal een gezellig topic worden. Hier een positief kerst-en-schoonfamilie verhaal. Wij gaan morgen bij schoonouders eten, met een deel van de schoonzussen/zwagers/neven/nichten. Andere deel had andere plannen en dat is prima. Iedereen die wel komt laat dat weten en neemt wat te eten mee. Ik heb er zin in
Oh ja. Ik trap wel af. Mijn schoonouders vieren kerst niet uit gezelligheid maar omdat het hoort. En je MOET aan cadeautjes doen. En elk jaar Stoofperen met kalkoen en aardappels. 8 volwassenen waarvan 1 verstandelijk beperkte man en een peuter in 1 huis gepropt. Waar nog 2 levende bedelende jackrussels tussen lopen en mijn schoonzus ook nog een haar 2 herders mee wil nemen. Wat mijn schoonouders niet willen. Waar zei op zegt dat die honden wel boven kunnen. Wat ik niet wil omdat mijn peuter daar s avonds moet slapen. Waardoor mijn schoonzus woest wordt en dreigt niet te komen. Cadeautjes die MOETEN waarvan de helft nooit blij is met wat ze krijgen. Helpen met opruimen na het eten is altijd drama. Sommigen voelen zich te goed of juist te zielig om te helpen opruimen waardoor er altijd ruzie ontstaat... Ik HAAT kerst.... Wij hebben al kenbaar gemaakt dat als er ruzie komt wij PER DIRECT naar huis gaan. Ik lig wel met mijn kind. Want mijn man doet moet hij zelf maar weten. Maar die voor wel. Mijn eigen ouders zijn gescheiden. Mijn eigen moeder zit de hele kerst alleen. 1e kerst zitten wij bij mijn schoonouders (joepie) normaal vieren wij 2e kerst met mijn ouders maar ik moet de hele dag werken van 9.00 tot 19.00 dus dat gaat niet lukken. En mijn vader zit 1e kerst bij zijn vriendin.. Fuck kerst. Ben blij als het voorbij is..
Wij vieren vanavond kerst bij schoonouders. Wij trekken elk jaar een lootje. Van één van de gezinnen weten wij dat ze altijd pas op het laatste moment gaan kijken wat degene van hun lootje nu eigenlijk op zijn/haar lijstje heeft staan. En ja hoor, daar kwam vanmorgen een appje of we niet iets anders wisten, want ze konden het niet meer krijgen in de winkel. Zo niet leuk, wij (en de rest ook) doen wel ons best.
Oh krijg al de kriebels als ik het lees. En herdershonden naar boven, bah zeg. Dat zou bij mij echt niet mogen. Maar ik werd wel geraakt door wat je over je moeder zei dat zij de hele kerst alleen zit. Waarom ga je eerste kerstdag niet naar haar toe? Ik denk dat je daar gewenster bent.
Ja dan heb ik ruzie met mijn schoonouders. En mijn moeder wil liever alleen zijn.. omdat ze altijd verdrietig is rond kerst omdat ze weet dat mijn vader dan bij zijn vriendin zit.. Ik vind het zo zielig maar alles wat ik probeer om haar te helpen ketst ze af. Misschien dat mijn opa en oma haar nog uitnodigen. En met een beetje geluk gaat mijn vader 2e kerstdag nog naar haar toe (ze zijn gescheiden maar wel goede vrienden). Mijn man had ook nog gevraagd om 2e kerstdag met haar wat te gaan doen. Maar ze wil niet. Dus ik kan er niet zo veel mee.. Vroeger hield ik van kerst. Zo'n 12 jaar geleden. Altijd lekker met de familie on tafel bij mijn opa en oma. Groot buffet en iedereen hielp mee. 13 jaar geleden oma overleden. En door een enorm drama heeft iedereen contact verbroken met opa. Behalve ik. Maar toen vierden we nog kerst met ons gezin. Altijd gezellig. 5 jaar later kreeg ik een vriendje (mijn man dus) vanaf toen 1e keer bij zijn ouders. 2e kerst bij mijn ouders. En het jaar erna zijn mijn ouders gescheiden. En sinds dien haat ik kerst. Kerst voor mij is gewoon K.U.T. zit altijd met mijn gedachten bij mijn ouders die altijd ongelukkig zijn met kerst. Ja ook mijn vader hoewel hij wel een vriendin heeft maar diep in zijn hart toch liever bij mijn moeder wil zijn.. Zelfde met oud en nieuw. Dan wil hij het liefst bij mijn moeder zijn. Maar zijn vriendin wil bij mijn vader zijn. Dus mijn vader moet altijd elk jaar 1 van de 2 pijn doen... En vervolgen zit ik elke kerst en oud en nieuw weer met tranen omdat ik zie dat mijn beide ouders ongelukkig en alleen zijn. En ik kan er helemaal niks aan doen...
Mijn irritante zwager die altijd onaangekondigd op de stoep staat appte vanmorgen dat hij blijft slapen én of we 2 uur later kunnen beginnen aan het programma. Complete kortsluiting kreeg ik. Dat slapen heb ik meteen teruggestuurd dat het een dikke vette NEE is en ik ga ook ons programma en dat van 15 anderen niet aanpassen. Nu hoop ik zo dat ie zelf niet meer komt. Echt die lamzak heeft nog nooit in een pannetje geroerd en denkt even in mijn huis de regels te bepalen. Ik ben ook helemaal klaar voor de boodschap dat zijn onaangekondigde bezoekjes verleden tijd zijn. Soms heb je dat zetje even nodig ;-P
Ik heb ontzettend zin in kerst dit jaar, vanavond vieren we gezellig kerstavond met een ascociale butload aan kado's bij mijn ouders. Morgen heerlijk uit eten met vrienden en 2e kerstdag uitgebreid kerstdiner bij mijn ouders! Het is nu bijna 5 jaar na de dood van mijn zus en ik heb voor het eerst weer zin in kerst. Mijn schoonfamilie ga en wil ik niet heen. De kerstkaarten heb ik in de container geflikkerd, ik hoef ze niet meer te zien. En wat mijn man doet is zijn probleem maar die heeft er ook geen zin in, dat scheelt.
Elk jaar weer gedoe. We hebben afgezegd want schoonmoeder heeft een koortslip Waar we niet heen willen met onze pasgeboren baby Nou je raar het al ze waren laaaiend Volgens hun is een koortslip niet gevaarlijk
Is dat speciaal dan? We eten wel vaker met elkaar en dat gaat eigenlijk altijd goed ook met deze dagen We doen cadeautjes voor wie wil maar wij slaan het ff over dit jaar ... Mijn moeder zit alleen en dat wil ze deels zelf en deels geeft ze iedereen de schuld dat we toch niet komen ... kortom ik doe wat ik zelf wil omdat het toch nooit en te nimmer goed is en ik liefde het hele jaar door nodig heb en niet alleen met deze dagen. Geniet er van allemaal ... adem in adem uit het jaar zit er bijna op
Wij hebben vanmiddag een verjaardag. We wilden daarna naar mijn schoonouders gaan voor kerstavond. Dat gaat niet door omdat mijn schoonmoeder hier thuis uit haar dak is gegaan dat kerstavond geen kerst is. 1e kerstdag gaan we naar mijn moeder die alleen is. 2e Kerstdag gaan we zelf wat doen. Dus nu gaan we niet naar mijn schoonouders met kerst. Het was kerstavond of niet. Nou dan niet zei schoonmoeder. Ook prima, rijden we vanavond langs de mac
Hier nog geen vreemde dingen behalve zoon die ziek is vreselijke nachten net zwanger en dat ik de hele familie heb uitgenodigd om morgen te komen eten en ik zo moet gaan werken tot laat, mn vriend is zo lief om alvast iets van vlees te gaan braden. Morgen optijd op om de rest klaar te maken maar komt helemaal goed! Gelukkig zijn mijn ouders er makkelijk in we komen daar zo vaak dat ze met kerst zeggen doe wat jezelf wil, kom je niet is het ook goed. Naar schoonouders gaan we ook niet dit jaar.
Van de week moest ik nog even snel wat dingen in de stad halen nou het lijkt wel alsof mensen compleet gek worden met kerst denk dan echt why
Mijn moeder houdt niet van Kerst dus morgen hebben we niks want we zijn niet welkom haha.. En tweede kerstdag is gewoon een gezellige dag bij mijn schoonouders met iedereen
Vuilfamilie beter? Ik zou me zo graag eens onbeschoft en veeleisend terug gedragen. Jammer gewoon dat ik zo niet opgevoed ben en te weinig zelf medelijden heb.
Mijn schoonfamilie is mijn schoonfamilie niet meer sinds een maand. Dat is dan ook het enige positieve aan deze ellendige kerst. Ik hoef en ga daar niet meer naar toe. Eindelijk weer een keer naar mijn eigen vader toe met kerst. Hallelujah!
Ik geef je groot gelijk als zij daar zo over denkt! Mijn schoonouders weten gelukkig dat t heel gevaarlijk is en nemen dan de nodige maatregelen.
Wij vieren voor het eerst kerst alleen met ons gezin. Mijn moeder woont 4 uur weg en schoonouders bijna 3 uur. En ik zie t niet meer zitten zo ver te reizen en al helemaal niet half NL door. Normaal is kerst altijd erg leuk hoor en dit jaar zal niet minder leuk zijn. Ik ben geloof ik gezegend met een super fijne schoonfamilie.