Wij gaan straks gourmetten . Nou is het de laatste keer dat we deze set gaan gebruiken. Is aan vervanging toe. We hebben met kerst een VVV cadeaucard gehad. Daarmee willen we een nieuwe aanschaffen. Maar twijfel erg wat wijsheid is. Een dure, een midden klasser of een steengrill plaat oid. Wat hebben jullie en hoe bevalt dat? Ook zeker belangrijk, hoe is het schoon te maken?
Wij hebben sinds een paar jaar gewoon zo’n grote plaat. Geen kleine pannetjes meer, of een halve steen.. Zo’n plaat maak je super makkelijk schoon. Ik vind het heel fijn.
Wij hebben jaren een Tefal gourmet gehad, kostte rond de €50,00. Was erg fijn! Toen die na 6 jaar aan vervanging toe was, kregen we van iemand een Princess, dat is echt af te raden!!! Goedkoper, maar dat merk je ook aan de kwaliteit.
Wij hebben een Princess dinner 4 all. Echt ideaal! Iedereen een eigen bord en grillplaatje in een. Niet goedkoop maar al heel veel plezier van gehad. Vooral de kinderen vinden het geweldig om hun eigen eten te kunnen maken. Schoonmaken is niet lastiger dan een gewone grillplaat of gourmetstel.
Wij hebben deze ook en het schoonmaken vind ik juist echt een crime, het vet loopt tussen de bakplaat en de kunststof behuizing in. Echt een ontwerp fout vind ik.
Ik heb een simpele van prinses. Werkt prima voor die enkele keer per jaar. Met schoonmaken geen schuursponsje gebruiken dan komt het wel goed .
Ik zweer toch echt bij de ouderwetse pannetjes op een spiritus brandertje. Daar kun je tenminste de temperatuur van je pan mee reguleren.
Dit wilde ik net gaan posten. Onze tefal ging jaren mee en de princess die wij hebben ziet er na een paar keer gebruiken al oud uit.