Starten met IUI eind 2018

Discussion in 'MMM clubs' started by Juf89, Oct 31, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Hoe is het met je? Binnekort begin jij ook aan iui toch?
     
  2. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Ja in januari! Een nieuw hoofdstuk.
    Vanavond de eerste Menopur alweer gezet. Hoe gaat het met jou?
     
  3. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Spannend Meis!
    Hier gaat het goed! 2e kerstdag eerste iui gehad! Kan alleen heel moeilijk positief blijven. Hoop dat het geen invloed heeft.
     
    Nina Sanders likes this.
  4. Baby1798

    Baby1798 Fanatiek lid

    May 18, 2018
    1,241
    1,056
    113
    Female
    Dat snap ik heel goed. Ik heb nog hoop voor poging 2 of 3 maar daarna denk ik echt dat mijn vertouwen weg is.. al is dat niveau nu ook even een beetje bereikt. Weer even wat moed verzamelen voor de volgende ronde.
    Ik hoop ook voor jullie dat het toch met iui gaat lukken.
     
    Juf89 likes this.
  5. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Oef. Ik ga heel hard voor je duimen. De ene ronde heb ik een goed gevoel en loopt het op niks uit. Andere rondes heb ik er geen gevoel bij en wordt het ook niets.

    Afgelopen ronde was de laatste x zelf proberen. Met OI dan natuurlijk maar toch… je begrijpt het wel. Helaas nu dus toch de volgende stap. Ik ben heel dankbaar maar ik voelde me wel een beetje klote. Een baby maken was gewoon iets van óns. Het was ons al eerder gelukt. Met een beetje hormonen maar het was van óns en we hebben al zon ongelofelijk geweldig kind gemaakt. Waarom dan niet nu nog een keer?

    Maargoed wie weet is net een beetje extra stimulans dé oplossing en mogen we straks genieten van 2 lieve kindjes.
     
    truusjee likes this.
  6. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Ach Meis! Ja het is allemaal heel onnatuurlijk nu! Ik had het ook graag allemaal anders gezien. Het mooie nieuws vertellen aan de omgeving. En niet de ellende en stress die we nu hebben!
    Ik was erg opgelucht dat we niet meer zelf hoefde te proberen. Wij gingen er echt aan onder door! We zijn nu een druk relaxter en doen het weer met plezier!
    Ik ga duimen dat deze mmm niet te lang gaat duren! Dit gun je niemand!
     
    Nina Sanders likes this.
  7. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Man man man! Ik ben zo ontzettend opstandig en sago!
    Hoop dat het een positief teken is :roflmao:

    Hoe is het verder? Ik onthou niet alles van jullie? Aantal hadden al wat bloedverlies toch? En @Juf89 jij nog positief?
     
  8. Maan14

    Maan14 Niet meer actief

    @Juf89 hoe was je test vanochtend?

    Hier gisteren uitgangs echo gehad en een cyste van 4 cm 'rechterkant waar dat kleine eitje zat' deze is dus niet gesprongen maar door gegroeid hij was al gesprongen en mag dus gewoon spuiten.
     
    truusjee and Juf89 like this.
  9. Juf89

    Juf89 Actief lid

    Oct 27, 2018
    355
    178
    43
    Female
    Fijn dat je gewoon mag beginnen! Hopelijk deze ronde meer geluk!!

    Mijn testjes lopen mooi op. Ik kan het nog steeds niet geloven. Vind het wel lastig om er hier wat over te schrijven, omdat ik me voor kan stellen dat het lastig is om te lezen.
     
  10. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Wat rot! Januari nieuwe kansen. Gaat de cyste nu vanzelf weg hoe gaat dat in zijn werk??
     
  11. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Lekker doen Meis! het is je gegund en je begrijpt ons hoe we ons soms kunnen voelen! Je heb begrip voor de situatie.

    Hoe voel je je?
     
    Juf89 likes this.
  12. Maan14

    Maan14 Niet meer actief

    Hij moet slinken. Volgende week weer een echo en hopelijk is hij dan kleiner zodat door. Mag gaan met. Spuiten groei hij moet ik stoppen.
     
    truusjee likes this.
  13. Maan14

    Maan14 Niet meer actief


    Gefeliciteerd!! <3
     
    Juf89 likes this.
  14. Juf89

    Juf89 Actief lid

    Oct 27, 2018
    355
    178
    43
    Female
    Lief van je! Hoop dat jouw opstandigheid en sjago zijn een goed teken is ja!! Duim hard voor je!

    Ik voel me prima gelukkig. Alleen af en toe wat misselijk, maar dat valt reuze mee.
     
    truusjee likes this.
  15. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Ja ik hoop het! Alleen heb er een heel slecht gevoel over jammer genoeg ! :mad:

    Gelukkig geniet ervan! :thumup::)
     
  16. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Thanks. Ja dat is wel echt zo. Ik moet zeggen dat verplicht seksen een aantal dagen achter elkaar echt niet romantisch is haha. Want dat zijn natuurlijk net de momenten waarop je moe bent of druk bent of geen zin hebt weet ik veel.
    Dus ergens ben ik wel een klein beetje opgelucht dat het niet zo geforceerd meer hoeft (mijn man is echt opgelucht!). Zonder verplichting is het natuurlijk zo veel leuker! Het zal mij benieuwen.
    Gek genoeg had ik direct toen we weer met OI begonnen een onderbuikgevoel dat het dit keer misschien niet voldoende zou zijn. Ik heb elke ronde wel een keer tegen mijn man gezegd dat ik twijfel of het echt weer zou lukken op deze manier dus. Maar in iui heb ik dan wel weer vertrouwen.
    Expres nemen we na 6 rondes OI al deze stap. De mmm heeft gewoon invloed op alles. Je gesteldheid, je gezin, je huwelijk, echt álles. Tel daar hier ook nog een nieuwe baan, een nieuw huis en verbouwing bij op en je kan me onderhand echt opvegen: ik weet niet waar ik alle energie vandaan moet halen. Tijd terug werd ik geplaagd door hele erge hoofdpijnen omdat alles een beetje te veel werd. Ik heb toen een stapje terug genomen en voelde me daardoor ook beter. Ik weet zeker dat OI onnodig lang rekken echt invloed zou hebben op ons gezin en alle dingen die nog komen gaan. Kom maar op met die iui: ready for it!
     
    truusjee and Blondie685 like this.
  17. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Heel herkenbaar wat je zegt! Wij zijn ook inderdaad “opgelucht” dat we die dagen niet meer een verplicht nummertje hoeven te maken! Was echt niet leuk meer.

    Wow druk druk! Wel een goeie afleiding denk ik? Succes met de verbouwing je baan en de iui natuurlijk! Ik hou je in de gaten :)
     
    Nina Sanders likes this.
  18. Juf89

    Juf89 Actief lid

    Oct 27, 2018
    355
    178
    43
    Female
    Mijn testen lopen helaas niet op, zal wel niet goed zitten dan :( wat denken jullie?
     

    Attached Files:

  19. Blondie685

    Blondie685 Fanatiek lid

    Jan 11, 2016
    2,086
    1,201
    113
    Pff geen idee heb je een foto ervan?
     
  20. Juf89

    Juf89 Actief lid

    Oct 27, 2018
    355
    178
    43
    Female
    Mislukte de eerste keer, zit nu bij de vorige reactie ;)
     

Share This Page