@Rietje86, fijn dat het gestopt lijkt te zijn. Hopelijk stelt je dat weer iets gerust. Gezellig zo’n avondje! Lekker kokkerellen en ‘borrelen’. Fijne avond! @misselijk & eten. Hier ook overdag best vaak misselijk. Maar als ik maar regelmatig iets eet gaat het wel. Misselijkheid en kokhalzen lijken ook echt uit het niets op te komen. Heb vanmiddag heerlijk een Italiaanse bol met truffelmayo, rookvlees, pijnboompitten en rucola op. Als alternatief voor een broodje carpaccio en moet zeggen, het is een prima vervanger! Als ik het maar echt lekker vind krijg ik het best weg allemaal Dat heel snel vol herken ik trouwens ook wel. En dan 1,5 uur later weer trek krijgen. @Hbz, vervelend hè die vermoeidheid. Wel fijn dat je man een enorme hulp voor je is. Wat dat betreft heb ik een waardeloze vent haha. Hij heeft een eigen bedrijf en is veel aan het werk. Hij is nu ook nog niet thuis. Dus de kids komen toch voornamelijk op mij neer. Alleen op zondag is hij eigenlijk wel altijd thuis. Naja, als je het samen maar kunt rooien en eens wordt is het oké. Maar als ik me zo moe en lamlendig voel baal ik wel eens dat mijn vent zoveel van huis af is. Goed bezig, dat sporten! Ga je vaak? Toch iets te actief geweest misschien ja als je moet kokhalzen. Maar wel goed van je! @Rosalyn, voel je je alweer iets beter? Rot dat je zo’n hoofdpijn hebt. Vaker last van of alleen nu tijdens de zwangerschap?
@Linnepin86 denk door de drukte afgelopen dagen. Onze kleine meid slaapt ook niet al te best helaas.. nu slapen we tussen de middag lekker samen in het grote bed. Precies goed lekker ander half uur snoozen! Eten gaat hier goed.. al hoewel alles wat los en vast zit hahaha. Maar een beetje opletten. Ik weeg nu al bij de hele weken! Vanaf menstruatie tot 7 weken 0.5kg aangekomen. Slechte slapen snachts herken ik van de eerste. Inmiddels is de obstipatie gelukkig een beetje weg! Wel weer een enorme krater op mn voorhoofd. Manlief kwam niet bij vanmorgen toen ik beneden kwam.. wat heb jij nou weer op je hoofd..
Voor mij is het eten ook een groot probleem. Vooral het avondeten staat me echt tegen. Met hangen en wurgen krijg ik wat naar binnen.. Ben al aan de medicatie voor de misselijkheid, maar helpt vooralsnog vrij weinig. En inderdaad ook erg moe. Om eerlijk te zijn vind ik het best pittig met nog twee kleintjes om me heen. Even lekker niets, met de voetjes op de bank onder een dekentje zit er helaas niet in.
Ja dat is dan inderdaad dubbel lastig! Die kleintjes die dubbel aandacht vragen.. hopelijk doet de medicatie snel wat zodat dat stukje een beetje weg zal gaan.
Hoe doen jullie dat eigenlijk, met jullie kindjes ? Ik probeer toch echt m'n rust te pakken en op de bank te liggen en probeer hem dat dan uit te leggen. Hij mag dan wel bij me komen spelen met z'n auto's of ik lees boekjes met hem ofzo. Maar ik voel me wel schuldig tov hem.
Ik heb vooral last van vlagen van misselijkheid. Net nog moeten rennen naar een teiltje in de keuken om vervolgens 4 kroketten en een doos koekjes op te vreten
Bij een 2e of meerdere zwangerschap is het ook echt doorbikkelen die eerste weken, daar kom ik nu ook achter. Met een eerste zwangerschap kun je jezelf nog veel meer een halt toeroepen. Hier ook vlagen misselijk en heel erg moe, voel me op dit moment ook echt een luie moeder/vrouw. Weinig energie om iets te ondernemen terwijl ik normaliter juist heel ondernemend ben. Ook ik voel me hier schuldig over maar weet ook dat dit weer overgaat en ik het over een aantal weken weer goed kan maken. Dikke knuffel aan ieder die het op dit moment zwaar heeft en zich schuldig voelt jegens kind(eren) en man!
@Pinkie88 ik dwing hier een middag tukkie af! Betekend wel dat ze nu pas op bed ligt.. maaar heb rond 1 uur echt geen puf meer gewoon. Dus dan gaan we lekker naar bed. Ik ben erg moody, dus hier was vandaag koekjes bakken 1 groot drama want luisteren ho maar.. daar voel ik me dan schuldig over en ook die rare feestdagen eigenlijk is iedereen zn ritme beetje van t padje af!
Staan jullie ervoor open om een besloten/geheime groep te starten op fb? Niemand ziet dan dat je daar lid van bent, ikzelf heb nog steeds contact op fb met meiden van m’n zwangerclubje hier toen bij m’n dochter. Het is dan ook iets fijner om foto’s te delen ivm privacy en mee-lezers Hoor graag of hier interesse voor is dan ga ik kijken of ik het kan realiseren
Ik vind het prima, zit ook nog in het oktober 2016 groepje en je kijkt daar ind sneller op! Wel lastiger met afspraken lijstjes etc. Wat ik me kan herinneren.
Ik vind dat vrij lastig. De oudste is 3 en wil heel graag dingen met mij samen doen. De jongste is 1,5. Aan hem is echt nog niet uit te leggen dat mama moe is en zich niet lekker voelt. Aan de oudste overigens wel, maar echt rekening houden daarmee is nog wel wat te veel gevraagd Ik merk echt dat ik minder geduldig met ze ben (waar ik me dan natuurlijk weer schuldig over voel enzo.. ) Als ik er echt even klaar mee ben, zet ik een filmpje aan..
Ja, ik mag echt niet klagen met die man van mij hoor. We hebben nu ook nog eens vakantie dus wordt helemaal in de watten gelegd. Laatste zwangerschap was iedereen bang voor een postnatale depressie dus iedereen is extra lief voor me. Ik probeer 2x in de week te sporten. maar met deze moeheid en af en toe zo'n weeeig gevoel niet altijd haalbaar hoor...
Die leeftijd ook he wij zijn nu ook bij m'n ouders, al een week geen crèche en hij wordt ondeugender met de dag. En ik heb echt veel geduld en hij mag echt veel uitproberen, maar hij snapt op deze leeftijd nog niet goed dat sommige dingen gewoon niet mogen omdat ze gevaarlijk zijn of omdat dingen kapot gaan Wordt wel weer beter in januari, meer ritme en hopelijk ook weer wat beter weer dat we meer naar buiten kunnen @Facebook groep: als er eentje gemaakt wordt, wil ik wel lid worden als onze volgende echo goed is.
@Boysmum81, ik begrijp wat je bedoeld. Inderdaad, echt even niks doen zit er niet in. Ik ga wel ‘s avonds als de kids op bed liggen lekker de bank op of in bad. Dan doe ik niks meer. Maar overdag mn rust pakken zit er eigenlijk niet in. Verstand op 0 en doorgaan. Ze lijken hier in de vakantie ook alleen maar ruzie te maken, wat mijn humeur ook niet ten goede komt. Het is dus beregezellig hier thuis sta ik half kotsend boven de wc of wasbak, komt er weer één aangejankt of jengelen over wat wie wel niet doet. Dan heb ik zo’n zin om ze helemaal uit te foeteren. Dus tel heel wat keren tot 10 (of 100). Jouw kindjes zijn nog wat jonger, dus helemaal je handen vol aan denk ik zo. @Rosalyn, whow, slaapt jouw dochter nu al niet echt meer ‘s middags? Bedoel, dat ze dan ‘s avonds niet op tijd naar bed wil. Daar is ze snel mee op gehouden, balen zeg! Of vind je het geen probleem dat ze er dan ‘s avonds laat op ligt. Slaapt ze ‘s ochtends dan wel lekker uit? Hier is de jongste van mei 2016 en hij slaapt gelukkig nog wel een poosje ‘s middags. En dan gewoon in de avond rond 19:30 naar bed. Soms ligt ie nog een poosje te kletsen en te zingen, maar een dagje geen middagslaapje trekt hij (en ik) echt niet. @Hbz, heftig hoor, dat ze daar bang voor waren! Mag ik vragen waarom ze daar bang voor waren? Ik heb na de oudste een pnd gehad, geen pretje maar we hebben het overleefd. Toentertijd trouwens totaal niet zien aankomen. Denk achteraf een kwestie van verschillende factoren (veel bloed verloren, veel te laag hb, hij huilde erg veel, weinig slaap, verschrikkelijk kraamhulp etc.) Fijn in ieder geval, zo’n behulpzame man. Lekker dat jullie nu beide vakantie hebben. @Meisje6, ja leuk! Qua afspraken idd wel handiger denk ik om hier ook te blijven? Kijk wel sneller op FB, maar als niet iedereen dat ziet zitten of misschien heeft niet iedereen FB is het misschien niet zo leuk om helemaal over te gaan. Anyway, ik ben wel voor.
@Linnepin86 die van mij slaapt ook niet meer enkel in de auto. En in de crèche, maar thuis niet meer. En z's hij het toch doet krijg ik hem 's avonds idd niet op een redelijk uur in bed. Oh, en om 6u ten laatste gaat z'n interne wekker 'mamaaaaa, opstaan !'
Oh nee! Ik mag ik mn handjes knijpen dan. En 6 uur ‘s ochtends al? Dat is echt veel te vroeg! Wat een ellende voor je Hier lagen ze gister om 20:00 op bed en hij werd vanmorgen om 08:20 wakker. Vanmiddag geslapen van 13:30-15:15 en vanavond om 19:30 naar bed gebracht. Ik zal nooit meer klagen. De oudste is hier trouwens wel wat eerder wakker maar hij gaat vaak wel nog even lief spelen totdat Sam z’n schaapwekker wakker is. En die staat in de vakantie om 08:00 Als het hem echt te lang duurt komt ie wel naar me toe, maar hij lijkt graag Netflix of Videoland op mijn telefoon tukt mama nog even verder.
Hoi dames. Mag ik jullie vragen of jullie ook nog steeds menstruatie achtig kramp hebben? En ook de zwangere die 8 weken of meer zwanger zijn? Ik heb het weer en dacht dat het vooral iets voor het aller begin was. Groetjes November
Ik heb er ook nog last van hoor. Soms weet ik niet of het mn darmen zijn of baarmoeder maar soms ook echt wel duidelijk baarmoeder. Denk dat het erbij hoort. Het komt en gaat, net als misselijkheid. Is dat bij jou ook zo?
Er is nog geen keuze gemaakt, ik zelf vind de test niet zo heel nodig.. heb het bij mijn eerste zwangerschap niet gedaan, toen was dat ook niet aan de orde als je geen risico factor had. Voor vriendlief is dit de eerste keer en dus super spannend, het is wel echt een stresskip en maakt zich om elk kwaaltje druk. Hij wilt het wel heel graag en om hem gerust te stellen zou ik het prima vinden om zo'n test te laten doen, vind het alleen een lastige keus welke dan..
Ik heb het ook nog.. as we speak zelfs ik denk dat ook juist nu de boel meer aan het uitzetten is en vandaar de krampjes, het voelt voor mij alsof er iets heel straks om mijn onderbuik heen zit en je daar dan doorheen probeert te ademen ofzo - Ik ben nu ook bijna 9 weken en op de borsten na is er een groot deel van de symptomen weg ik voel me niet echt zwanger meer en dat in ccombinatie met die kramp blijf ik naar vinden. Maar gelukkig geen bloed!