@kly073 ja super gaaf! Gefeliciteerd!! Wel een mooi begin van het jaar zo voor jullie. Weer een goede ronde zo alweer 2 zwangere dames erbij!
Ik denk dan toch als je test gister negatief was dat het echt je ongesteldheid was. Eventueel anders over een paar dagen nog een test proberen om je zeker te voelen? Apart he hoe kinderen soms ineens uit de hoek kunnen komen.
Wat lief! Dankjewel! Wil zo de cb met weken proberen, zou die hem ook oppakken denk je? Is eigenlijk 6 dagen voor nod haha... (of gewoon een andere cyclus deze maand.. kan natuurlijk ook )
Ja was erg apart. Ik werk met kinderen en soms hebben kinderen echt meer door dan wij beseffen.. dat weet ik wel zeker
Oh die onzekerheid he.. ik ben wel zweverig trouwens en tis toch wel apart dat ze dat zegt! Succes meis
Die is overduidelijk!! Gefeliciteerd !! Wat een mooi nieuws voor de eerste dag van dit jaar! Bij mij gaat het vanacht of morgen echt door breken, eindelijk weer een begin van mijn cyclus.. morgen nog ff gauw wat ovulatie testen bestellen, want ben er bijna door heen.
Ik sta ook voor heel veel open, maar al gauw bang dat het zweverig overkomt. Jaa we zijn pas ‘net begonnen’ maar vanmiddag huilend tegen vriendlief gezegd dat dit niks voor mij is. Ik ben iemand die leeft op zekerheid. En wat een supersupersuper mooie test! Heel gaaf voor jullie om zo het nieuwe jaar te beginnen❤️
Echt alsof ik mezelf hoor praten!! Ik heb denk ik al wel 4 flinke huilbuien na eerste ronde gehad. Ik ben ook onwijs van de controle. Dat heb je hierin gewoon niet. Ik heb altijd gezegd dat ik het zo vreselijk vond dat je ongepland zwanger kon raken. Nou echt “er is niks mooiers dan dat”. Tuurlijk niet echt. Maar als ik al die verhalen hier lees op de site.... Ik vertrouw er maar op dat me lichaam weet hoe het moet ivm dat ik M al heb. Ik heb het nu los gelaten. We zien het wel. We maken het wat gezelliger rond de eisprong en ik doe om de maand ovulatietesten en mag pas van mezelf testen als ik 5 dagen overtijd ben.
Och meid, wij zaten nu in ronde 4 en ik had exact hetzelfde. Heb zovaak staan huilen, ik leef ook op zekerheid en dat loslaten is vreselijk. Maar het komt echt goed!
Ja echt wel super vroeg! Kan haast niet anders of je ei is wat eerder geweest. Was je zeker van je ei?
@kly073 Wauw ook al zo duidelijk met vroeg testen! Super goede ronde dit! @Jessicaw Ik hoop dat het gauw doorzet, dan kan je weer verder. Op een bepaalt punt ben je gewoon klaar met wachten als je weet dat je niet zwanger bent hè. @wolkje1994 Ik ben precies zo. Vreselijk, het idee dat iets niet te plannen is. Voor mij als controlefreak erg lastig. Ik denk ook oprecht dat ik keihard ga huilen als het niet in ronde 1 raak is. Bij de eerste wel namelijk, dus eigenlijk heel erg verwend de vorige keer. Hoe egoïstisch en sneu is het dan eigenlijk dat ik daar zo teleurgesteld van zal zijn en ik dat nu al op voorhand weet. @Magnolia29 Aaaah, arm meisje! Die van ons heeft eerst van 21.00 tot 00.40 uur geslapen en daarna wilde ik haar in het campingbedje leggen, maar werd wakker. Gevolg was dat we met z’n drieën in een bed van 140 hebben geslapen, pfffff. Moeilijk was dat, haha. Mijn oud&nieuw Tsja... het was gezellig, gelukkig had schoonmoeder ook krieltjes i.p.v. gekookte aardappels. Dat maakte het dragelijker. Lekkere hapjes, het was gezellig. Dochter wilde eerst niet slapen, maar man en vervolgens schoonmoeder hebben bij haar in ons logeerbed gelegen. Wel fijn dat ik dat een x niet hoefde te doen. Verder maakte schoonmoeder opeens de opmerking naar man en mij “Ik weet niet waarom, maar mijn gevoel zegt mij dat ik weer oma wordt in 2019 door jullie!” Euuuh, hoe weet ze dat?! Ik hoop dat ze gelijk heeft! Onze reactie was: “Je wordt ja in april voor de 2e x oma van S. haar kindje, grapjes. Wij hebben geen nieuws hoor!” En man daar nog achteraan: “ Bovendien is het huis nog niet klaar en weet je wel hoe duur 2 op de opvang is?! Nee, als L. 4 of 5 is dan zit er meer kans in hoor.” En vervolgens wij boven erom lachen haha. Ik ben niet knallend, maar vallend het jaar uit gegaan. En nee, ik heb niet eens alcohol gehad! Ze hebben een hele stijle trap, dat ging dus mis... Nu een dikke schaafplek op mijn knie & mijn kont is letterlijk PAARS.. auwwww! Ik hoop maar dat het niet onze condooms-opmaken uitdaging in de weg gaat staan.
Ja ik ben helemaal klaar met het wachten.. Aahh wat vervelend dat je van de trap bent gevallen, hopelijk ben je snel van je blauwe plek/schaafplek af. Wij hebben oud/nieuw thuis gevierd samen met de zus van me vriend met haar 7 jarige zoon.(bleven ook slapen) B was al de hele avond moe en ik uit eindelijk met de iPad in zijn handen om 22:00 uur in slaapgevallen tussen ons in. Die werd ook niet meer wakker van het vuurwerk. Ik was blij toen ze om 12:00 weg waren, haar zoon is hooggevoelig(kan niet te veel prikkels hebben) en als die zijn zin niet krijgt draait die door. Ze hadden vanochtend ruzie om een Thomas de trein treintje(waar gaat het om) toen B niet na hem luisterde flipte die helemaal en smeet met het speelgoed Ik wilde het hun eigenlijk zelf laten oplossen, maar dat liep anders af, want zij flipte gelijk na B van dat hij niet meer bij hun mag komen spelen omdat hij niet samen wilde spelen.. terwijl B met dat treintje wilde spelen en neefje het opeens pakte( hij is zowiezo altijd stiekem en B steeds uitdagen)
Ja had een hele positieve ovu test op 22 december.. Maar geen idee wanneer eisprong is geweest dan...
Of zowel @Buko als @kly073 krijgen een tweeling. Dat zou pas bijzonder zijn! Jammer, dan is die prijs al vergeven, hahaha. Ik zou wel een tweeling willen, lijkt mij wel speciaal.