Ik was hier 12.5. Deze meting is minder betrouwbaar dan die van ong 2 weken terug vandaar. Ik vind het ook bijzonder vroeg hoor maar goed het zit er haha
Dag dames, hoe was jullie jaarwisseling? Hier was t erg leuk! Uiteindelijk heeft mn dochter grondbloemen afgestoken, en ze vond het leuk! Vanmorgen vroeg was t voor mij wat minder leuk.. ik werd wakker van brandend maagzuur, maar echt zo heftig dat t niet wilde zakken.. wat ik ook deed.. raakte lichterlijk in paniek, probeerde zelfs te spugen wat niet lukte, het heeft een uur aangehouden, en toen zakte het langzaam af... toen heb ik geprobeerd weer wat te slapen, en kreeg ik een nare droom.. waarin we dus de echo hadden, we waren mijn dochter in t zkh kwijt geraakt, en de gyn, vertelde ons dat ons kindje niet meer leefde, en dat er dus stappen ondernomen moesten worden... ik werd compleet in blinde paniek wakker.. mijn man zei nadat ie me gekalmeerd had, anders ga je even naar t hartje luisteren.. resultaat; IK KON HET NIET VINDEN! Afgrlopen dagen kon ik m zo vinden, en nu dus gewoon niet.. net nu ik even die zekerheid opzocht... vanavond gaan we t op nieuw proberen, maar ben als de dood nou voor morgen Sorry moest t van me afschrijven... Duimen jullie mee voor morgen op een goede echo?
Wist ik ook niet! Lees ook andere verhalen, maar ja, ze is medisch echoscopist die op allerlei afwijkingen controleert, dus neem aan dat je dan zoiets eenvoudigs als een geslachtsdeel wel weet teninterpreteren. Ze zei dat ze het nog nooit fout heeft gehad en dat als ze zou twijfelen ze het niet zou zeggen. Dit kon niet missen zei ze. We hadden het ook nog over het feit dat ik met 11.2 al kinds bewegingen voelde. Toen ze zag hoe het kindje ligt (placenta aan de achterkant, dun vetlaagje en baarmoeder gekanteld naar voren) gaf ze aan dat er praktisch enkel een laagje huid, spier en baarmoederwand tussen de baby en de buitenkant zit en het dus heel goed kan dat ik hem zo vroeg voelde. Er blijven dus altijd uitzonderingen op de regel
Ik heb hetzelfde inderdaad! Vorige week echt al een buikje te zien en nu veel minder. Verloskundige gaf bij mij ook wan dat dit door je darmen komt... Die schijnen nu weer wat meer tot rust te komen. Ik was trouwens helemaal van de misselijkheid af, maar sinds afgelopen weekend is het weer terug. Herkenbaar? Ik hoop dat het snel weer minder wordt..
Ik zie het inderdaad nu ook op de foto waar het omcirkelt is.. Bijzonder zeg! Maar idd..denk dan wel dat je er op kunt vertrouwen.
Spannend. Ik denk vooral dat het de spanning is voor je. Probeer afleiding te zoeken en hopen dat het lekker snel morgen is! Van je afschrijven is juist goed! Je hebt buiten je nare droom en het hartje nu niet kunnen vinden (wat niet gek is op deze termijn..) geen aanleiding om er van uit te gaan dat er wat mis is. Hoe lastig ook, relativeren
Dames die al beweging voelen, hebben jullie soms ook een paar dagen dat je niets voelt of voel je elke dag wel wat plopjes? Ik nu even paar dagen weinig en als ik wat voel twijfel ik of de beeb het wel was. Maar ik ben ook een bangerik dus grote kans dat ik me zorgen maak om niets hoor
Oh wat een nare toestand zeg Je verwerkt in je dromen dingen. Blijkbaar ben je er zo mee bezig dat je bang bent dat het mis is dat je er over gaat dromen. En als je dan ook nog eens het hartje niet kan vinden... man o man dat helpt niet mee. Je kindje is nog heel klein dus miss net weer ff achter je schaambot verstopt. Hoeft niet gelijk wat te betekenen. Hoe laat mag je morgen?
Ja ik voel het wel elke dag. Maar ene dag wel meer dan de andere dag hoor. Geen zorgen! Vanaf week 26 geloof ik moet je de baby elke dag voelen dus je hebt nog ff
Ik begin nu wel weer te twijfelen eigenlijk haha. Ik vind het nog zo vroeg namelijk. Heeft ze zich niet perongeluk vergist in de nub? Maar goed jullie hebben bewegend beeld gezien natuurlijk.
Klinkt heerlijk! Wij waren bij m'n ouders, alleen was m'n zoontje erg onrustig. En ik heel moe haha. Vandaag was ook nog een drukke middag, maar morgen lekker bijkomen!
Onze jaarwisseling was vooral gevuld met onrustige of huilende kinderen. Gelukkig waren we met zijn tweetjes thuis. Vandaag een brak dagje dus. Wat betreft beweging voelen in de buik: ongeveer 1x per dag als ik rustig lig. Het voelt nog een beetje als een storm in een rubberen beker zeg maar, dus niet heel specifiek als plopjes ofzo. Maar dat is omdat ik het gevoel dus herken. Bij de eerste voelde ik het pas na 22 weken en toen elke dag. Nu hoef je überhaupt nog niet echt wat te voelen, laat staan dagelijks. Kimmetje, wat een nare droom zeg. Blijkbaar ben je er in je hoofd veel mee bezig. Dat herken ik wel hoor. Heb je vanavond nog wat kunnen horen? Wow Lonneke, mooie buik al zeg! Ik heb ook al een buikje, maar vind mezelf er vooral vatsig uitzien, alsof ik 5 kilo ben aangekomen met Kerst haha. Al mijn darmen worden omhoog gedrukt, zo voelt het nu al.
Klopt, heb t later geprobeerd en toen na wat langer zoeken wel t hartje gevonden, dus dat stelde me wel weer gerust, ja ben heel gespannen voor de echo morgen.. Ik voel wel elke dag plopjes Later op de dag is t wel gelukt (gelukkig) om t hartje te vinden, dus ben daarin wel gerust weer mag om kwart voor 4 pas morgen. Ja heb t later op de dag wel Kunnen vinden gelukkig!