Uitgerekend 1 t/m 15 juli 2019

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Lentekind85, 25 okt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Weereennieuwemama

    Weereennieuwemama Fanatiek lid

    12 jul 2018
    2.217
    1.229
    113
    Vrouw
    Ik was hier 12.5. Deze meting is minder betrouwbaar dan die van ong 2 weken terug vandaar.

    Ik vind het ook bijzonder vroeg hoor maar goed het zit er haha
     
  2. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.008
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Dag dames, hoe was jullie jaarwisseling?
    Hier was t erg leuk! Uiteindelijk heeft mn dochter grondbloemen afgestoken, en ze vond het leuk!
    Vanmorgen vroeg was t voor mij wat minder leuk.. ik werd wakker van brandend maagzuur, maar echt zo heftig dat t niet wilde zakken.. wat ik ook deed.. raakte lichterlijk in paniek, probeerde zelfs te spugen wat niet lukte, het heeft een uur aangehouden, en toen zakte het langzaam af... toen heb ik geprobeerd weer wat te slapen, en kreeg ik een nare droom.. waarin we dus de echo hadden, we waren mijn dochter in t zkh kwijt geraakt, en de gyn, vertelde ons dat ons kindje niet meer leefde, en dat er dus stappen ondernomen moesten worden... ik werd compleet in blinde paniek wakker.. mijn man zei nadat ie me gekalmeerd had, anders ga je even naar t hartje luisteren.. resultaat; IK KON HET NIET VINDEN! Afgrlopen dagen kon ik m zo vinden, en nu dus gewoon niet.. net nu ik even die zekerheid opzocht... vanavond gaan we t op nieuw proberen, maar ben als de dood nou voor morgen :cry:

    Sorry moest t van me afschrijven... :(
    Duimen jullie mee voor morgen op een goede echo?
     
  3. Weereennieuwemama

    Weereennieuwemama Fanatiek lid

    12 jul 2018
    2.217
    1.229
    113
    Vrouw
    Wist ik ook niet! Lees ook andere verhalen, maar ja, ze is medisch echoscopist die op allerlei afwijkingen controleert, dus neem aan dat je dan zoiets eenvoudigs als een geslachtsdeel wel weet teninterpreteren. Ze zei dat ze het nog nooit fout heeft gehad en dat als ze zou twijfelen ze het niet zou zeggen. Dit kon niet missen zei ze.

    We hadden het ook nog over het feit dat ik met 11.2 al kinds bewegingen voelde. Toen ze zag hoe het kindje ligt (placenta aan de achterkant, dun vetlaagje en baarmoeder gekanteld naar voren) gaf ze aan dat er praktisch enkel een laagje huid, spier en baarmoederwand tussen de baby en de buitenkant zit en het dus heel goed kan dat ik hem zo vroeg voelde.

    Er blijven dus altijd uitzonderingen op de regel :)
     
  4. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.008
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Wauw wat speciaal zeg!!
     
  5. CJK

    CJK Lid

    28 jun 2018
    20
    7
    3
    Vrouw
    Ik heb hetzelfde inderdaad! Vorige week echt al een buikje te zien en nu veel minder. Verloskundige gaf bij mij ook wan dat dit door je darmen komt... Die schijnen nu weer wat meer tot rust te komen.

    Ik was trouwens helemaal van de misselijkheid af, maar sinds afgelopen weekend is het weer terug. Herkenbaar? Ik hoop dat het snel weer minder wordt..
     
  6. L0nneke

    L0nneke Fanatiek lid

    21 dec 2009
    4.971
    432
    83
    Nederland
    Ik zie het inderdaad nu ook op de foto waar het omcirkelt is.. Bijzonder zeg! Maar idd..denk dan wel dat je er op kunt vertrouwen.
     
  7. L0nneke

    L0nneke Fanatiek lid

    21 dec 2009
    4.971
    432
    83
    Nederland
    Spannend. Ik denk vooral dat het de spanning is voor je. Probeer afleiding te zoeken en hopen dat het lekker snel morgen is! Van je afschrijven is juist goed!
    Je hebt buiten je nare droom en het hartje nu niet kunnen vinden (wat niet gek is op deze termijn..) geen aanleiding om er van uit te gaan dat er wat mis is. Hoe lastig ook, relativeren :)
     
  8. Moppiepoppie

    Moppiepoppie Fanatiek lid

    13 jan 2008
    2.072
    250
    83
    Dames die al beweging voelen, hebben jullie soms ook een paar dagen dat je niets voelt of voel je elke dag wel wat plopjes? Ik nu even paar dagen weinig en als ik wat voel twijfel ik of de beeb het wel was. Maar ik ben ook een bangerik dus grote kans dat ik me zorgen maak om niets hoor :rolleyes:
     
  9. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Oh wat een nare toestand zeg :( Je verwerkt in je dromen dingen. Blijkbaar ben je er zo mee bezig dat je bang bent dat het mis is dat je er over gaat dromen. En als je dan ook nog eens het hartje niet kan vinden... man o man dat helpt niet mee. Je kindje is nog heel klein dus miss net weer ff achter je schaambot verstopt. Hoeft niet gelijk wat te betekenen. Hoe laat mag je morgen?
     
  10. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Ja ik voel het wel elke dag. Maar ene dag wel meer dan de andere dag hoor. Geen zorgen! Vanaf week 26 geloof ik moet je de baby elke dag voelen dus je hebt nog ff ;)
     
    Moppiepoppie vindt dit leuk.
  11. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Ik begin nu wel weer te twijfelen eigenlijk haha. Ik vind het nog zo vroeg namelijk. Heeft ze zich niet perongeluk vergist in de nub? Maar goed jullie hebben bewegend beeld gezien natuurlijk.
     
  12. Linda19841

    Linda19841 Actief lid

    26 okt 2015
    171
    61
    28
    Klinkt heerlijk! Wij waren bij m'n ouders, alleen was m'n zoontje erg onrustig. En ik heel moe haha. Vandaag was ook nog een drukke middag, maar morgen lekker bijkomen!
     
    Colinn vindt dit leuk.
  13. Moppiepoppie

    Moppiepoppie Fanatiek lid

    13 jan 2008
    2.072
    250
    83
    Denk niet zo goed te zien maar heb al echt een zwangerbuikje de hele dag jeeejj!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    L0nneke vindt dit leuk.
  14. Moppiepoppie

    Moppiepoppie Fanatiek lid

    13 jan 2008
    2.072
    250
    83
    Iemand ook nog buikfoto's? Word er altijd zo blij van :D
     
  15. L0nneke

    L0nneke Fanatiek lid

    21 dec 2009
    4.971
    432
    83
    Nederland
    Hier net een buikfoto gemaakt..13 weken.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Moppiepoppie vindt dit leuk.
  16. L0nneke

    L0nneke Fanatiek lid

    21 dec 2009
    4.971
    432
    83
    Nederland
    Ik voel het niet elke dag..heb nu paar x wat plopjes gevoeld.
     
  17. Suthern

    Suthern Actief lid

    21 dec 2018
    368
    221
    43
    Vrouw
    Onze jaarwisseling was vooral gevuld met onrustige of huilende kinderen. Gelukkig waren we met zijn tweetjes thuis. Vandaag een brak dagje dus.

    Wat betreft beweging voelen in de buik: ongeveer 1x per dag als ik rustig lig. Het voelt nog een beetje als een storm in een rubberen beker zeg maar, dus niet heel specifiek als plopjes ofzo. Maar dat is omdat ik het gevoel dus herken. Bij de eerste voelde ik het pas na 22 weken en toen elke dag. Nu hoef je überhaupt nog niet echt wat te voelen, laat staan dagelijks.

    Kimmetje, wat een nare droom zeg. Blijkbaar ben je er in je hoofd veel mee bezig. Dat herken ik wel hoor. Heb je vanavond nog wat kunnen horen?

    Wow Lonneke, mooie buik al zeg! Ik heb ook al een buikje, maar vind mezelf er vooral vatsig uitzien, alsof ik 5 kilo ben aangekomen met Kerst haha. Al mijn darmen worden omhoog gedrukt, zo voelt het nu al.
     
  18. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.008
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Klopt, heb t later geprobeerd en toen na wat langer zoeken wel t hartje gevonden, dus dat stelde me wel weer gerust, ja ben heel gespannen voor de echo morgen..
    Ik voel wel elke dag plopjes :)
    Later op de dag is t wel gelukt (gelukkig) om t hartje te vinden, dus ben daarin wel gerust weer :) mag om kwart voor 4 pas morgen.
    Ja heb t later op de dag wel Kunnen vinden gelukkig! :)
     
  19. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.008
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Dit was mijn buikje gister op 12+2 dus :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    L0nneke en Moppiepoppie vinden dit leuk.
  20. Moppiepoppie

    Moppiepoppie Fanatiek lid

    13 jan 2008
    2.072
    250
    83
    Hoe vaak mag je zo'n angelsound eigenlijk gebruiken? Kan dat elke dag?
     

Deel Deze Pagina