Jeejtje dan schrik je idd!! Nou fingers crossed dat het niks betekende en dat je een positieve test zaterdag hebt als je niet eerder gaat testen
Je lichaam moet hard werken en dat voel je waarschijnlijk. Je kunt volgens mij niet nu al ongesteld worden, zo kort na je tp. Sterkte!! Ik ben helaas ongesteld geworden vanavond 10 dagen na tp. Nog 1 cryo over vd eerste ivf.
Ik word toch zo zenuwachtig van dat wachten of er een telefoontje komt ja of nee! Dit is niet goed voor mij haha
13.15 uur heb ik de afspraak in het ziekenhuis dus ik denk voor die tijd kunnen ze nog afbellen dat het niet doorgaat. Maar dit is de 1e keer voor ons dus heb geen idee eigenlijk hoe dat precies gaat
Oh nee dan hoop ik voor je dat je niet gebeld wordt idd. Als je niks hoor dan is de embryo goed ontdooit volgens mij
Thanks meiden. Zojuist gebeld naar het AMC om te vragen wat hun adviseren bij ons. Nu 2x met medicijnen gedaan en 2x zonder medicijnen. Dus ze gaat met de arts overleggen en belt ons zo weer even terug. Anders kan ik wel vandaag meteen weer starten met de medicijnen. Pff, niet leuk! Weten jullie eigenlijk wat beter is? Ik vermoed dat het aan de situatie ligt wat de arts adviseert.
Ik heb eigenlijk geen idee. Bij mij is het alleen mogelijk met medicijnen dus kan ik je helaas niet mee helpen
Thanks! Ik voel me over het algemeen heel relaxt eigenlijk! Heb continu een drukkend gevoel op mijn schaambeen en uitstraling naar mijn liezen, soort bandenpijn al, een vol gevoel in mijn onderbuik, meer afscheiding, vollere borsten. Dus voel vanalles en dat geeft best rust. Fout gaan kan het altijd nog, maar heb geen enkele reden om me overdreven veel zorgen te maken. Ik geloof ook in positief denken, dus dat doe ik zoveel mogelijk.
Pff balen zeg Ik zou ook zeker met het zkh overleggen wat zij denken wat de beste optie is met/zonder medicatie. Ligt er ook aan wat de reden voor ivf is bij jullie. Als jij een regelmatige cyclus, 'normale' eisprong en normale opbouw van je bms hebt is er volgens mij geen reden om medicatie te gebruiken?
Vervelend om vanalles en nog wat te voelen hè, dat is het allerzwaarste aan het wachtbankje. Wat je voelt kan vanalles betekenen; innesteling, bijwerking van de utro.. super moeilijk