Wij gaan voor een 2e/3e/4e vanaf lente/zomer 2019

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by KleineLai, Sep 10, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    Dec 21, 2018
    776
    385
    63
    Female
    @bubblybaby wat heftig allemaal ! Maar gelukkig dat het allemaal goed is gekomen.

    Een super sterke vrouw ! En dat je er weer voor kiest om toch nog een hummeltje te nemen geweldig ! Had precies hetzelfde gedaan!

    Mag je snel een positieve test hebben en een zwangerschap waar je UITERST van kan genieten, want dat verdien je ook!
     
    Rosy90 likes this.
  2. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    Dec 21, 2018
    776
    385
    63
    Female
    Ja was vanochtend echt ff balen! Maar voel me weer oke gelukkig. Gaat heel snel bij mij dit hahahah.

    Uhmm het lijkt mij juist super leuk te bevallen net voor de kerst. Een maandje ervoor dan ong. En het hangt natuurlijk van je kindje af hoe hij/zij zich ontwikkeld. We gaan ervanuit goed en dan is het super goed te doen. Het is juist leuk !!!

    Bij beide kindjes had ik ze paar maanden voor de kerst. Aug en sep en het was heerlijk !
     
    Rosy90 likes this.
  3. Ting86

    Ting86 Fanatiek lid

    Oct 4, 2016
    1,002
    589
    113
    Female
    Onze zoon komt dan niet uit november, maar is van eind oktober en ik heb de feestdagen als super ervaren. Lekker thuis met verlof ervoor, zodat je tijd voor de kleine hebt met alle voorbereidingen. En heel relaxed met de feestdagen zelf. Met kerst was hij toen 2 maanden oud en hij sliep tijdens het gourmetten lekker in de kinderwagen :). Dus gewoon proberen in februari zou ik zeggen ;).
     
    Rosy90 likes this.
  4. Evelinde

    Evelinde Actief lid

    Jan 1, 2019
    119
    51
    28
    Jammer! Stom hè dat ons lichaam ons zo op een verkeerd spoor kan zetten. De symptomen van progesteron lijken helaas veel op die van zwangerschap.
     
  5. Evelinde

    Evelinde Actief lid

    Jan 1, 2019
    119
    51
    28
    Jeetje @bubblybaby, wat een heftige zwangerschap is dat geweest. Het lijkt me haast onmogelijk dat dat een tweede keer gebeurd, maar ik begrijp je angst.

    Ik heb ook nooit onbezorgde zwangerschappen, omdat mijn baby's altijd te klein zijn. Dat betekend ziekenhuis in en uit voor allerlei onderzoeken. Uiteindelijk blijken ze bij de geboorte steeds gezond, maar alleen klein te zijn. Toch is het iedere zwangerschap weer raak met alle onderzoeken. Daar kijk ik ook niet echt naar uit. Hoop dat het nu een keer 'normaal' kan verlopen. Gelukkig is het wel steeds eind al goed geweest en dat is het belangrijkst.

    @Aanoniemous, wat je vertelt komt me heel bekend voor. Ik worstel ook altijd met depressieve gevoelens als ik zwanger ben. De eerste weken neemt het dusdanig erge vormen aan dat ik soms hoop op een miskraam. Echt heel erg, maar die hormonen hebben een hele slechte uitwerking op me. Na een week of 8 gaat het gelukkig altijd weer beter en de rest van de zwangerschap geniet ik wel enorm. Maar die eerste weken zijn vreselijk.
    Heb jij er de gehele zwangerschap last van?
     
  6. Aanoniemous

    Aanoniemous Fanatiek lid

    Feb 15, 2016
    1,556
    962
    113
    Female
    #846 Aanoniemous, Jan 2, 2019
    Last edited: Jan 2, 2019
    @Evelinde
    Ja helaas wel. Ik heb ook de tijd tussen eisprong en ongesteldheid erg veel last van de hormonen. Zo erg dat ik op "kuur" antidepressiva slik 1week per maand
    (Echte PMS zegmaar)
     
  7. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    Jun 30, 2014
    6,574
    3,507
    113
    Hier een dame van november en ik heb de kerstdagen niet anders ervaren dan anders. Al was het wel heel fijn dat ik niet hoefde te werken.
     
  8. blessings

    blessings Fanatiek lid

    Dec 7, 2015
    1,079
    1,538
    113
    Female
    @Ting86 @Momof2rebels @Elsa86 op die positieve reacties hoopte ik natuurlijk :D:D super dat jullie het als positief ervaren hebben! Denk dat wij dan in februari alvast wel een poging gaan wagen. Komt dan ineens wel heel dichtbij!! Zo leuk!! :D
     
    Rosy90, Ting86 and Momof2rebels like this.
  9. June88

    June88 Actief lid

    Nov 30, 2018
    105
    114
    43
    Female
    Ja ik ben een november mama :)
    Ik vond het heel gezellig dat de baby er juist al bij was, bij alle feestdagen. En qua kraambezoek is het rustig, omdat iedereen zelf druk is met feestdagen, dat vond ik ook wel prima. Maar wij slaan bewust de komende maanden ook even over. We gaan er in juni voor, lijkt me heerlijk om dan een voorjaars of zomer baby te mogen krijgen.

    Heftige zwangerschappen allemaal. Hier natuurlijk ook met het verlies van onze dochter tijdens de zwangerschap. We zijn heel zeker dat we nog een kindje willen, maar die eerste maanden van echo naar echo zijn wel rete spannend en eigenlijk niet te doen
     
    Rosy90 likes this.
  10. prulletje2

    prulletje2 Fanatiek lid

    May 20, 2014
    4,047
    2,039
    113
    Ik heb 2 zomerkindjes. Dat is ook wel echt heerlijk hoor! Lekker de verjaardagen altijd in de tuin. En met verlof was het ook heerlijk, want ik werk in het onderwijs. Dus 6 weken zomervakantie, maar omdat die in mijn verlof vielen kreeg ik die terug, dus kon ik die ook nog mooi aan mijn verlof plakken.
    Ook lekker vrij snel al naar buiten kunnen wandelen met de kleine. Hoeft dan ook niet ingepakt met allerlei dikke jasjes ed.
    Alleen op de hele warme dagen was het dan wel jammer dat ze al hun leuke kleertjes niet aan konden, omdat ze dan gewoon in een rompertje lagen.
    En ik vind het zelf persoonlijk wel fijn verdeeld dat ze niet 2 keer vlak achter elkaar cadeautjes krijgen met hun verjaardag en sinterklaas zeg maar.
     
    Rosy90 likes this.
  11. bubblybaby

    bubblybaby Fanatiek lid

    Sep 3, 2013
    3,069
    1,037
    113
    Female
    Ik heb een zomerkindje en ik heb een novemberkindje :) allebei erg leuk!!

    Bedankt voor jullie lieve reacties trouwens :)
    Dat we allemaal maar mooie, gezonde, voorspoedige zwangerschappen mogen krijgen! <3
     
    Rosy90, Momof2rebels and blessings like this.
  12. blessings

    blessings Fanatiek lid

    Dec 7, 2015
    1,079
    1,538
    113
    Female
    @June88 snap dat een zwangerschap dan meteen ook een hoop zorgen met zich meebrengt.. Ik was tijdens de zwangerschap al vaak bang om mn zoontje kwijt te raken (ik heb hem vaak met mn vingers wakker geprikt als ik hem te lang stil vond liggen :rolleyes:). Maar als je ook echt een kindje hebt gehad wat overleden is, is die angst natuurlijk vele malen groter!

    @prulletje2 ik wil juist echt liever geen zomer baby :| bij mn zoontje was ik hoogzwanger in de zomer (begin sep bevallen) en vond dat helemaal niks. In de kraamweek vond ik t ook nog veel te heet:oops: Wist niet waar ik t zoeken moest van de hitte! Maar ook "niet zwanger" ben ik niet zo fan van de zomer :p
     
  13. prulletje2

    prulletje2 Fanatiek lid

    May 20, 2014
    4,047
    2,039
    113
    Haha ja op de allerheetste dagen is het niet fijn, maar ik denk dat hoogzwanger in de winter ook niks is hoor. Hoogzwanger is sowieso niet fijn haha. Ah ieder zo haar ding he. Wij proberen nu voor eind sept/begin okt. Dan kan het nog net lekker weer zijn.
     
  14. blessings

    blessings Fanatiek lid

    Dec 7, 2015
    1,079
    1,538
    113
    Female
    Haha daar heb je gelijk in. Die laatste weken zijn sowieso pittig!
    Ben benieuwd of het bij jullie de eerste ronde raak is! :)
     
  15. prulletje2

    prulletje2 Fanatiek lid

    May 20, 2014
    4,047
    2,039
    113
    Vast niet haha. Maar hopen kan altijd :)
     
  16. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    Jun 30, 2014
    6,574
    3,507
    113
    Wij hebben straks alles.
    Emma is een winterkindje
    Fayèn is een lentekindje
    Mia is een herfstkindje
    Nr 4 wordt een zomerkindje

    En dat lijkt me ook superleuk. Bij Fayèn was ik ook de hele zomer thuis en nu zal ik ook een groot gedeelte van de zomer thuis zijn. Heerlijk.
     
  17. Aanoniemous

    Aanoniemous Fanatiek lid

    Feb 15, 2016
    1,556
    962
    113
    Female
    Begin toch het vermoeden te krijgen dat wij er volgende ronde ook weer (half) voor gaan.
    Mijn man wil er zeg maar wel in mee gaan maar lijkt niet de knoop echt door te durven hakken.

    o_O
     
    blessings, KleineLai and Rosy90 like this.
  18. Evelinde

    Evelinde Actief lid

    Jan 1, 2019
    119
    51
    28
    Wij hebben een winter, lente en zomerkind.
    Ik vond bevallen en de eerste weken met de baby in de zomer echt niet fijn. Het was veel te warm. Ik vond het erg lastig met een peuter die in een badje in de tuin wou en een baby die ik niet de tuin in kon nemen door de hitte. Geef mij maar een herfst of winterbaby.

    @Aanoniemous, mannen kunnen soms ook zo onduidelijk zijn. Is hij ook niet duidelijk als je het hem op de man af vraagt?
     
    blessings and Rosy90 like this.
  19. Imona

    Imona VIP lid

    Feb 8, 2014
    5,301
    3,882
    113
    Weer wat gemist. Ben bezig met ons huis een beetje op te leuken en om te gooien. Druk druk dus.

    Hier nog geen teken van menstruatie behalve een continue vol gevoel. Oh en een halve kilo et bij op de weegschaal. Kan ook nog van dr feestdagen komen.. Maar ik hoop van een naderende menstruatie.
     
    Evelinde and Rosy90 like this.
  20. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,380
    28,678
    113
    Nog 10 dagen totdat ik ga testen.



    .. is het al 10 dagen later? Duurt lang!
     

Share This Page