Ja super irritant is dat. Ik zou morgen ongesteld moeten worden . Uitgaande van een cyclus van 28 dagen. Maar ik voel nog helemaal niks.. Ik ben bang dat de pcos gewoon nog niet weg is en ik weer zo onregelmatig ben als maar kan... Dan gaat alles weer heel heel lang duren.. Of naar de gynaecoloog weer en clomid slikken. Maar dat gaat voorlopig nog niet gebeuren. Nu heb ik geen haast. Maar mijn man heeft nog minder haast.
Aaaargggg ik wil zo veel doen in huis. Maar kan even niks nu. Vanavond pas weer. Ik wil het trapgat verven (moet nog tape halen. En met een stuiterende dreumes kan ik niet verven) Ik wil gordijnen bestellen voor in de gang.(Man werkt niet mee) Ik wil de speelgoed kast van onze zoon verven (geen verf en man vind het onzin) Ik wil nieuwe kussens kopen voor op de bank en wat huis decoratie (moet op salaris wachten) Ik wil de kasten boven en de zolder opruimen. (Man wordt gek!) Conclusie. Vanavond wordt het trapgat geschilderd en vanmiddag gordijnen besteld. Verder wacht ik wel tot na het weekend om op te ruimen en wat decoratie te halen.. mijn man krijgt haast een rolberoerte.. helemaal toen ik gisteren ineens met een waterpas en een potlood langs de muren liep. Hahaha
Lief dat je het vraagt. Niet zo goed eigenlijk. Maak me enorm zorgen want sinds gisteren zijn al me kwaaltjes verdwenen. Heb ook heel sterk het gevoel dat het verkeerd is en misgaat. Dus ja weet op het moment even niet wat ik met mezelf aanmoet.
Vervelend zeg, al die onduidelijkheid over de cyclus! Zowel voor @Nimm als @Imona :\ Wat doet Clomid precies als ik vragen mag Imona? Hormonen om een eisprong te forceren? En heb je daar veel last van? Sorry voor mijn nieuwsgierigheid En lekker in het huis bezig zo te horen! Ik heb ook af en toe van die momenten dat ik gelijk een paar dingen aan wil pakken. Daar denk ik dan al langer over na, maar dan moet het ineens allemaal NU gebeuren. Gelukkig heeft mijn vriend dat ook wel eens, dat maakt het makkelijker @Brinsa kwaaltjes zeggen werkelijk niets. Ik heb zo veel posts van dames gelezen die hierdoor onzeker werden, maar waarbij er niets aan de hand was. Laat je niet gek maken door je eigen gedachten! Al is dat natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan
@Tuttebelleke klopt. En heb ook geen kramp of iets maar vond het toch gek. Zelf me afscheiding is bijna helemaal weg. Pfff vind dit echt niks.
Ik had in het eerste trimester ook nauwelijks kwaaltjes. Zolang je geen kramp heb, zou ik echt proberen je minder druk te maken. Anders worden het hele lange dagen tot de 15e Eerder kijken voor een echo heeft ook weinig zin met deze termijn. Zijn er dingen die je kunt doen als afleiding?
Ja probeer elke keer iets van afleiding te zoeken maar het lukt me gewoon niet. Inderdaad een echo eerder heeft niet veel zin. Het enige wat ik kan doen ik afwachten. Heb vanmorgen nog wel een digitale test gedaan die gaf 3+ aan. Maar misschien dat het net daarna is gaan zakken me hcg. Ik kijk het weekend even aan mocht het na het weekend nog niet veranderd zijn en geen bloed test ik nog een keer.
Clomid zorgt inderdaad voor een kunstmatig opgewekte eisprong. Ik heb vorige keer maar 50 mg hoeven te gebruiken en was toen met 3brondes raak. Helaas miskraam en toen de 4e ronde was het raak. Ik voelde me tijdens hetvslikken van die medicijnen (5 dagen) wel echt bagger. Hoofdpijn. Zoete trek. Opgeblazen. Niet lekker in mijn vel zegmaar. Maar goed. Was voor een goed doel.
Och lieverd toch ❤ Kan me voorstellen dat het heel moeilijk en eng is om je lichaam te vertrouwen. En dat het misschien makkelijker is om jezelf voor te bereiden op een eventuele teleurstelling... Maar je bent echt zwanger en wel of geen kwaaltjes zegt niks! Geen krampen en geen bloed; dat is het belangrijkste! Komt echt goed, ik geloof er in!!
Ahhh @Brinsa wat een naar gevoel zeg.. Ik kan me heel goed voorstellen dat je onzeker bent met jouw verleden! Maar ik denk inderdaad dat je vooral moed moet houden, hoe moeilijk ook ❤️ Maakt het testen je niet nog onzekerder? Zou ik wel hebben, stel dat je een slechte test hebt of minder geconcentreerde urine of zelfs te veel hcg.. Dat de dagen maar gauw mogen gaan, en je gauw je eerste mooie echo krijgt!! *knuffelt door je beelscherm heen * @Nimm ik zou de laatste bloeding als menstruatie aanhouden, lijkt me het meest betrouwbaarste.. Vervelend hoor, die onzekerheid!
@Langmuts lief berichtje van je, dankje♡ Nou wou sowieso die digitale vandaag al d9en want had die nog liggen. En het eventueel nog een keer testen zou puur zijn om te zien of het echt al goed mis is. Maar wacht er nog even mee denk ik. Wat je zegt misschien geeft het alleen maar onduidelijkheid en nog meer twijfel. Hoe gaat het met jou?
Zolang je het kunt volhouden zou ik wachten meis.. Hier alles oké, komende week waarschijnlijk weer mijn ei, dus we zijn weer begonnen met proberen twijfel nog een beetje over de toys, wil hem niet het gevoel geven dat hij dat nodig is om goed genoeg te zijn
Snap het. Vind het heel lastig hoor. Zou ook niet zo goed weten hoe het aan te pakken. Vertel je hem wel dus dat je ovulatie eraan komt?
Nee, maar heb het idee dat hij dat wel ongeveer weet. of de natuur doet goed zijn werk, en hij loopt zijn *** achterna omdat hij mijn vruchtbaar slijm ruikt ofzo Telkens rond deze tijd zoekt hij me wat meer op hihi
♥♥♥♥♥♥ Nod-lijstje: Imona - 25 jaar - tweede kindje - ronde 01 - NOD 05-01-2019 Nimm - 27 jaar - tweede kindje - ronde 01 - NOD 06-01-2019. Mississippi - 32 jaar - vierde kindje - ronde 01 - NOD 10-01-2019 Lotion - 27 jaar - derde kindje - ronde 02 - NOD 12-01-2019 Langmuts - 0 jaar - derde kindje - ronde 04 - NOD 23-01-2019 Tuttebelleke - 32 jaar - tweede kindje - NOD 25-01-2019 Magnolia29 - 32 jaar - tweede kindje - ronde 02 - NOD 25-01-2019 Roosie91 - 27 jaar - derde kindje - vanaf februari 2019. Lauri88 - 30 jaar - vierde kindje - vanaf maart 2019. Orchid24 - 24 jaar - eerste kindje - vanaf 2019. Zwangerlijstje: Brinsa - 26 jaar- 1e kindje - uitgerekend 5 september 2019 Afspraaklijstje: 15 januari - Brinsa eerste echo
Ik ben een beelddenker dus ik zie dit gewoon voor me . Misschien kun je het gewoon benoemen als extra boost voor jullie seksleven? Even iets 'nieuws'? Misschien ook gelijk een ander standje voorstellen? Dat spiced dingen sowieso wel op, hier in ieder geval wel
Lieve dames bedankt voor jullie lieve berichtjes gisteren. ik ga kappen met het stressen. Het werdt zelf zo erg dat ik in me hoofd al had dat ik niet meer zwanger was. Blijkbaar zijn me borsten gewoon aan het hcg gewend. Want stel dit was niet het geval en ze doen geen pijn meer door hcg afname dan moet me test van vandaag ook lichter zijn en dat is niet het geval. De test streep stond er namelijk meteen en de controle streep kwam daar 5 minuten later achteraan begon zelfs te twijfelen of ik de streepjes niet door elkaar haalde. Met die 3+ van gisteren verplicht ik mijzelf het los te laten en de geloven in het feit dat ik zwanger ben. Sorry voor mijn negativiteit gisteren! Fijn weekend allemaal!♡