1 t/m 15 sept 2019

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Blue lady, 20 dec 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maris80

    Maris80 Actief lid

    23 okt 2012
    214
    254
    63
    Vrouw
    @Jeansflower duimpjes draaien hier voor je. Hopelijk heb je het mis en zien we je snel terug hier.

    @Lisalisalisa welkom hier!

    En alle andere ladies die ik vergeten ben.

    Net nog maar effe een tukkie gedaan.. gister en vandaag een bleghh dag:eek:
     
    Jeansflower vindt dit leuk.
  2. Frun

    Frun Bekend lid

    13 mei 2011
    847
    1.064
    93
    @Jeansflower he bah, hopelijk zien we je snel weer in de groep hoor!

    @Maris80 Zo, dat is een prima test zeg met verdunde urine:thumup:

    Ik doe geen testen meer, heb mezelf vorige rondes echt gek gemaakt met testen. Eigenlijk had ik dit keer ook te vroeg getest (voornemen was pas na NOD te testen), maar nu alleen een early en express gedaan:roflmao:

    Zo, wat ben ik blij dat ik thuis ben! Lekker op de bank onder een dekentje. Horrormoontjes beginnen ook al...collega had mij mooi op de kast vandaag:oops::mad:
     
    Jeansflower vindt dit leuk.
  3. Blue lady

    Blue lady Bekend lid

    29 mrt 2015
    665
    438
    63
    @Jeansflower met 6 weken moeten ze wel echt wat kunnen zien.
    Wat shit dat de testen weer lichter zijn. Zo weet je ook totaal niet waar je aan toe bent. Ik zou de vk bellen en overleggen
     
  4. Jeansflower

    Jeansflower Fanatiek lid

    6 jan 2013
    4.668
    2.106
    113
    Vrouw
    Net nog even vergeleken met de foto’s van predictor express van 2 dagen geleden met dezelfde droogtijd. De streep is dan gelijk.
    We wachten maar af.
    Ga idd vrijdag maar even bellen
     
  5. Lisalisalisa

    Lisalisalisa Bekend lid

    21 feb 2016
    703
    426
    63
    Vrouw
    Opvoeder
    Aalst, België
    hier sinds bloed afname enorm flauw/duizelig. Dus niet erg veel gedaan vandaag.
    Maar intussen is zws bevestigd hcg in bloed was 125 :)

    Hoera!
    31/1 eerste echo. +-8weken
     
    xDaantje, Tuttebella, Blue lady en 2 anderen vinden dit leuk.
  6. Maris80

    Maris80 Actief lid

    23 okt 2012
    214
    254
    63
    Vrouw
    Gefeliciteerd!! Mooie waarde!!
     
  7. Loes33

    Loes33 Bekend lid

    10 aug 2018
    890
    629
    93
    Vrouw
    Welkom nieuwe dames! Gefeliciteerd allemaal.

    @Jeansflower zou idd gewoon even bellen en morgen of vrijdag dan nog een express test doen. Dan zou je wel een oploop moeten zien als het goed zit. Ik hoop het voor je meid!

    Hebben jullie ook zulke zere borsten??? Men, kan niet eens normaal op mn buik liggen in bed.... en heb er ook al een cupmaat bij lijkt wel!
     
    Blue lady vindt dit leuk.
  8. Jeansflower

    Jeansflower Fanatiek lid

    6 jan 2013
    4.668
    2.106
    113
    Vrouw
    Thanks!
    M’n boobs doen zeer ja en idd wat aanweziger en meer naar voren ahah
    En m’n broek zit strak bij m’n buik.
     
  9. Blue lady

    Blue lady Bekend lid

    29 mrt 2015
    665
    438
    63
    ja men die boobs!!! au au au! Maar na de slappe hap door de BV zijn ze nu opeens weer vol, rond en prachtig:roflmao:
     
    Maris80 en Buko vinden dit leuk.
  10. Lentekind85

    Lentekind85 Bekend lid

    5 feb 2014
    714
    223
    43
    NULL
    NULL
    Goedemorgen dames!

    Pfoe... de hormonen beginnen goed hun best te doen hier, haha!
    Ik ben zo moe als een hond en bij vlagen super misselijk..
    Ik ben blij dat ik morgen een dagje kan thuis werken, even relaxt ;)

    Oh ja... mijn borsten zijn net als die van jullie flink gespannen, ongelofelijk he, wat er allemaal in je lijf gebeurd?

    Fijne dag vandaag allen!
     
  11. LOLA101

    LOLA101 Lid

    20 dec 2018
    71
    78
    18
    Vrouw
    Gevoelige borsten zijn hier ook aanwezig! @Blue lady dat t weer wat lijkt is idd wel een gunstige bijkomstigheid

    Voel me vanochtend enorm rot. Heb me afgemeld voor mn werk omdat ik maar blijf overgeven. Dochter is opgehaald door de oppas en ik lig in bed. Baal als een stekker want dit is niks voor mij...
     
    Blue lady vindt dit leuk.
  12. Frun

    Frun Bekend lid

    13 mei 2011
    847
    1.064
    93
    Hier ook zere boobies en sowieso al een goeie cup groter, en de nieuwe bh's beginnen ook al wat krap te worden. Vriendlief vindt het wel wat:roflmao:

    Wat vervelend voor de misselijke dames zeg, hopelijk trekt het snel weg!
     
    Blue lady vindt dit leuk.
  13. rm2015

    rm2015 Actief lid

    13 jul 2015
    119
    144
    43
    NULL
    NULL
    Hier ook behoorlijk zere boobs. Had ook wel last van krampjes maar dat is nu gelukkig aardig over jullie daar ook last van gehad? Heb me aangemeld bij de verloskundige we mogen de 28e langs komen dus ben lekker aan het aftellen haha
     
    Frun vindt dit leuk.
  14. Maris80

    Maris80 Actief lid

    23 okt 2012
    214
    254
    63
    Vrouw
  15. xDaantje

    xDaantje Bekend lid

    12 sep 2017
    692
    677
    93
    Vrouw
    @Jeansflower hmm toch wel apart! Ook nog steeds niks van bloed of krampen te bekennen? Denk dat je het beste even hcg kan laten prikken. Dit om te kijken of het toch stijgt en anders zou het een bbz kunnen zijn. Ik wil je natuurlijk niet bang maken... ik hoop dat je alsnog hartstikke zwanger bent en binnenkort mag gaan genieten!

    Ik heb totaal geen last van mijn borsten, zie er ook nog weinig aan. Alleen als ik er echt op druk merk ik dat het meer pijn doet. Zo zie je maar dat zwangerschappen zo verschillend kunnen zijn, de vorige keer had ik hartstikke pijn aan mijn borsten en amper misselijk.. en nu echt wel enorm misselijk.

    Omdat ik weer licht bloedverlies had heb ik een echo gehad vandaag. Het was even spannend want ze kon de baarmoeder niet meteen vinden, maar uiteindelijk zag ze 1 mooi vruchtje van 6 mm met een kloppend hartje! Zag er allemaal hartstikke goed uit. Waarschijnlijk ben ik 1 of 2 dagen verder dan ik dacht, maar dat gaan we over een paar weken wel zien. Super blij!
     
    Izi, Lentekind85, Juf89 en 5 anderen vinden dit leuk.
  16. SanvVW

    SanvVW Actief lid

    2 dec 2018
    307
    318
    63
    Vrouw
    Oh @xDaantje wat spannend! En fijn van je goede echo. 1 kindje dus :) is het bloeden nu wel gestopt?

    Boobs, ja pijnlijk en al flink gegroeid.. maar idd na 2 keer bv geven lijkt het nu weer wat:roflmao:
     
    xDaantje vindt dit leuk.
  17. xDaantje

    xDaantje Bekend lid

    12 sep 2017
    692
    677
    93
    Vrouw
    Ja ziet er nu naar uit dat het inderdaad gewoon één kindje is. Bloeden is helemaal gestopt, was ook maar weinig hoor en alleen op wc papier... maar daar schrik je toch van!
     
    Frun vindt dit leuk.
  18. SanvVW

    SanvVW Actief lid

    2 dec 2018
    307
    318
    63
    Vrouw
    Oh ja dat snap ik helemaal! Fijn dat je direct voor een echo mocht!
     
  19. Maris80

    Maris80 Actief lid

    23 okt 2012
    214
    254
    63
    Vrouw
    @xDaantje wow wat geweldig! Kan ook niet wachten tot de eerste echo.

    Net nog maar even gebeld voor mijn bloeduitslag.. HCG is mooi gestegen in een week tijd van 251 naar 5704. Progesteron waarde van 31.9 naar 32.9.

    Oh dit voelt als zo’n opluchting.. is nu tenminste weer iets rustiger in mijn hoofd. Afgelopen 3 dagen al behoorlijk beroerd dus qua kwaaltjes zit het wel goed, maar dat onzekere bah!! Onzeker ben ik nooit en nu.. die vent van me wordt knettergek van me :D:roflmao::D.
     
    xDaantje vindt dit leuk.
  20. Piindaa

    Piindaa Actief lid

    10 jul 2016
    313
    143
    43
    NULL
    NULL
    Jaaaaa wij hebben een kloppend hartje gezien!!

    Ivm beetje bloedverlies kon ik komen voor een echo. Yes zo blij.

    Waar het bloedverlies vandaan kon, wisten ze niet maar alles ziet er goed uit en het is er 1tje... op naat de volgende echo volgende week dinsdag in het ziekenhuis.
     
    Izi, Blue lady, Buko en 7 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina