Ben blij al weekend is! Dan is bijna mijn NOD ... Net dikke klodder afscheiding, echt vies. Gelukkig heb ik inlegkruisjes mee
Mijn testjes kwamen binnen net.... En met mn stomme kop heb ik een testje gedaan . Zie ik verdorie ook nog een heel licht streepje. Of ik beeld het me in
Ik zie hem niet ... Maar zoiets is moeilijk vast te leggen op de foto. Overmorgen nogmaals testen denk ik, hopen op een oploop en dta je op roze kan De spanning gaat alweer beginnen haha!
Ja lastig te zien op de foto, had ik al wel gedacht. Kwaliteit is bagger na uploaden! Maar PFFFF. Dit is killing.
Omg!!! Wat spannend!!!!!! Ik zie op de foto ook niets maar is ook lastig. Misschien morgenvroeg nog een testje met ochtendurine? Ik zou het niet meer hebben hoor
Ik zie wat je bedoeld. Ik lijk wel wat te zien maar heul heul licht. Nog even een paar nachtjes slapen en dan weer eens testen
Tja ze zeggen dat het een rouwproces is in de vervroegde overgang komen en vooral als je kinderwens nog zo groot is. Leven nu al een jaar met het idee en kunnen het redelijk een plekje geven maar gebruiken onze kansen nog goed. We hebben 2 tot 5% kans gekregen en die gebruiken we.
Mag ik vragen wat een traject dan verder inhoud? Ik bedoel als het zelf niet lukt, kun je ivf krijgen o.i.d.? Sorry, ik heb echt helemaal geen verstand van zoiets. Ik hoop dat je morgen goed nieuws krijgt!
Ik weet het niet! Ik lijk iets te zien maar dan zie ik het weer niet. Heel spannend en hoop echt dat als je morgen/overmorgen test er een tweede streep staat!
Nee als het ons zelf niet lukt houd het op. Hebben voordat het duidelijk was dat ik in de vervroegde overgang zit 6 cyclussen gestimuleerd met clomid. En toen hebben ze fsh en amh getest en (fsh is het hormoon wat je nodig hebt voor eigroei en amh is je eierreserve) mijn fsh was sky-high wat normaal rond de 10 a 15 moet zitten was bij mijn 113, en amh was minder dan 0,10 dus aardig leeg eierrek. Als ze ivf gaan doen stimuleren ze dat met hormonen die op het fsh hormoon lijkt en die is bij mijn dus al hoog en heeft het dus geen nut om te stimuleren. En met ivf gaan ze niet in mijn eigen cyclus 1 ei bevruchten.. Helaas. Het enige wat ze mij nog konden bieden was elke cyclus monitoren. Dat hebben we wel een aantal cyclussen gedaan maar hebben mijn vorige cyclus gezegd dat we het even op eigen kracht en inzicht gaan handelen. Met als resultaat dat mijn inzicht nu dus weer totaal van slag is en ik geen duidelijkheid heb in mijn cyclus Morgen zeer benieuwd wat ze gaan zien
Ik ben ook erg benieuwd voor je/jullie! Mag ik aannemen dat 80 je geboortejaar is? Hoe kun je in een vervroegde overhang komen? Sorry als mijn vragen te veel zijn hoor, ik ben oprecht geïnteresseerd .