Ha dames sorry, ik dacht al, wat is het stil, maar de meldingen deden het niet meer?? Hoe is het met iedereen? Ik ben even heel druk met een overgang naar nieuwe baan (vandaan dat we nog een paar maandjes wachten ), dus ik kan niet elke dag checken. Louise wat vervelend die pijn, zal wel je lijf zijn dat bezig is de cyclus weer op te starten... en Stresskipje, klinkt alsof jouw lijf nu écht een ovulatie heeft gehad. Over max 14 dagen menstruatie dan (bij gebrek aan vent, tenzij je hem gisteren nog gezien hebt )? Hopelijk wordt je cyclus dan normaler. Bij mij is het ook raar in de zin dat mijn temperatuur deze maand de hele maand al opeens een tiende punt lager is dan mijn standaard? Terwijl de vorige twee maanden hij een/twee tiende punt hóger dan normaal was... snap niet helemaal wat hij doet, maar de eisprong is er nog steeds duidelijk uit te halen dus dat is fijn.
Volgens mij positief? Durf het haast niet te zeggen maar volgens mij zijn deze ovulatietesten hartstikke positief!
Haha !! We hebben t zaterdag voor het laatst gedaan.... per uitzondering kan t lang in leven blijven toch??? Stel dat ik vandaag of morgen dus do. Of vr. De eisprong heb. . Ja ik hoop echt dat het daarna weer beter wordt!! Anders maar even de dokter bellen. Ik ga waarschijnlijk ook per 1 maart over naar een nieuwe baan. Laat dat alleen het zwanger worden niet in de weg staan omdat je niet weet hoe lang het duurt voor het lukt..
Volgens mij ook. Knallender kan haast niet toch????? Alle 3 ook he... dus ik zou dan toch echt ongesteld moeten worden over 2 weken. Of bestaat er een kans dat het eitje niet springt? Ik dacht dus 21 dec ook een positieve ovu test te hebben maar mss was ie dat dan wel niet nu ik deze zie...
het is zeldzaam, maar het gebeurt wel. Ik geloof dat vijf dagen ongeveer het realistische maximum is, al verschilt het uiteraard per man. En hier ook hoor, ik wil alleen de proeftijd doorheen zijn, dat voelt beter. Wbt de testen, het schijnt dat het eitje ondanks een piek ook wel eens niet springt, of dat gebeurd is weet je pas als je temperatuur stijgt.
Ja ik ga tempen de volgende cyclus. Ik krijg trouwens geen proeftijd. Meteen onbepaalde tijd zonder proeftijd maar ik snap je zeker!! Wat kun je zien aan de temp dan als je ei wel of niet gesprongen is?
Oh fijn, geen proeftijd! Ik heb er wel een helaas. Zal wel goedkomen, maar toch, het idee... En ja, de temperatuur springt dan gemiddeld ongeveer 3 tiende graad omhoog en blijft zo hoog tot aan de menstruatie, wanneer hij weer zakt. Of niet, als je dus zwanger bent.
He dames! Ik had inderdaad ook geen meldingen gehad, dus een paar dagen stil geweest. @Stresskipje ik hoop dat je nu EINDELIJK je eisprong hebt gehad en dat je over +/- 14 dagen gewoon ongi wordt! Wij zijn weer bijna in de vruchtbare periode.. Volgens m'n app heb ik rond de 17e m'n eisprong! Dus vanaf 't weekend gaan we al weer flink aan de slag, haha.. Vandaag zijn m'n vriend en ik 2 jaar samen, dus nog even lekker vieren met een wijntje enz. vanavond!
Ik denk dat dan eindelijk mijn ongesteldheid eens door gaat zetten vandaag! Redelijk wat bruin slijm verlies nu. Nog nooit zo blij geweest om ongesteld te worden
Dames Vraagje Donderdag rond het middag uur had ik die knakker op mijn ovu test. Mijn vriend was zoals jullie weten op vakantie en is vandaag terug gekomen. We hebben zojuist sex gehad. Meer dan 48u na de positieve test. Nu weet ik dat het eitje niet meteen hoefde te springen die donderdag ... Dus wat denken jullie? Is dit toch een kanshebber of te laat?? Hoe lang leeft een eitje? Ik las 8 tot 24u??
Ik geloof dat hij tussen de 24-48 uur na knaller springt. Als hij wat aan de late kant was, zou je nog kans kunnen maken denk ik.