De jumbo heeft ook de predictor.. wel wat duurder dan de op = op winkel maar misschien zit die wel vlakbij! Succes meis! Mijn eerste test was troiwens een dipstick van 2besure en was ook waardeloos! Gelukkig had ik de predictor liggen!
@RobinBird ik dank dat die van de kruitvat met 2 dagen overtijd wel bertrouwbaar moet zijn hoor. Ik zou hem alleem iets eerder weggooien als hij niet binnen de juiste tijd kleurt. Ik heb de eerste testen gedaan met action en daar hebben mensen ook zo hun twijfels over, terwijl hij echt wel duidelijk kleurt als ie positief is. Als ie noet duidelijk is en je bent nog steeds joet ongesteld geworden kan je altijd nog een andere doen denk ik dan.
@testen ik gebruikte bij dochter de actiontesten en bij een positieve test vervolgens een digitale CB. Nooit vals positief geweest. Hier nog geen bloed, dus ik ga ervan uit dat ik dan weer een cyclus van 32 dagen heb.. zal zondag dan wel ongesteld worden. Dan was de pijn 2 weken geleden blijkbaar het groeien nog. Als hij weer 32 dagen is, is mijn NOD blijkbaar toch 14 feb.
Meh...Geen Jumbo in de buurt. Ik ga morgenochtend, indien niet ongesteld de dipstick doen. En ik zie nu trouwens dat die andere die ik nog heb niet van kruidvat maar van etos is. De niet-aller-goedkoopste variant. Wel eigen merk. Iemand daar ervaringen mee? Roze verpakking met twee testen erin.
Ah dat scheelt! En is ook waar. Alleen denk ik wel dat ik dan de volgende pas zondag kan doen toch? Qua ochtendurine?
Ik wil ook als ik ooit (hopelijk morgen) positief test een clearblue gaan doen . Je hebt vaker cycli van 32 gehad al toch? Voel je je dit keer anders of niet speciaal? Nou, ik duim voor je dat het een cyclus van 9 maanden wordt !
Lief van je, maar wij moeten nog met ronde 1 starten. Dus dan hoop ik daar ook op, maar wel pas vanaf de komende ronde. Nu nog keurig de condooms gebruikt. Ik wil dus nu juist heeeeel graag ongesteld worden! En mijn vorige cyclus was idd 32 dagen, de rest van mijn leven geeeeeen idee! Ik wacht (on)geduldig mijn menstruatie af. Wel al een paar dagen buikpijn, dus elke x als ik moet plassen hoop ik bloed te zien.. maar tot nu toe helaas pindakaas.
Ah oeps, dit wist ik! Was het even vergeten Ben zo in de ban van zwangerzwangerzwanger momenteel! En ik heb omgekeerd hetzelfde bij iedere keer plassen
ik had al lang getest joh (zelfs nu op dit eigenste moment met je avondurine), dat je het zo lang uithoud is bewonderenswaardig
Adrenaline kick vanaf 02:34!! Ik kon niet slapen dus deed ik een test... Nu kan ik al helemaal niet meer slapen
Jaaaaaaaa ze heeft een test gedaan! Gefeliciteerd! Ronde 3 was het? Jemig.. dit is echt een vruchtbaar groepje! Super joh!!!
Hoe nuchter ik de laatste dagen was, hoe ik de kriebels weer extreem kreeg na het super fijne nieuws van @RobinBird ! Afgelopen dinsdag heb ik mijn laatste ovutest gedaan en deze mislukte volgensmij. Er kwam Ivp alleen een verticale streep ook een horizontale streep. De verticale was echt wel heel licht. Nu dacht ik, ik gooi er nog een ovutest even tegen aan ‘kriebels’. En die is weer wat donkerder, wel heel licht. Weet iemand of dit kan, vijf dagen na je eisprong? Ik weet wel zeker dat maandag mijn ei ergens gesprongen is.
Ik hoop het. Elke avond met buikpijn op bed en de volgende dag geen bloed. Nu al 5 dagen achter elkaar. Mannnn.. dit wachten is minstens zo irritant als een gewone NOD haha