ik zoek vrouwen die ook een niche hebben in hun baarmoeder na eerdere keizersnede. Ik ben inmiddels net geopereerd in het VUmc door prof. Huirne. Zijn er meer vrouwen die deze operatie ook hebben ondergaan? En zijn jullie daarna zwanger geworden?
Ik heb wel een keizersnede gehad, maar geen idee of ik een niche heb. Ik ben eind oktober gestopt met de pil en ik was meteen erna zwanger. Hoe weet je of je een niche hebt? Ik hoop dat de operatie geholpen heeft en dat je snel zwanger bent.
Er zit hier iemand op het forum die na een herstel zwanger is geworden. Sowieso lees ik online veel succes verhalen. Hoe ben je erachter gekomen dat je een niche hebt? En ben je lang bezig geweest met proberen? Andere onderzoeken gehad? Ik heb namelijk een niche en mijn gyn zegt dat dit geen reden hoeft te zijn om niet zwanger te raken. Wat voor klachten had jij?
Ik heb ook een niche na mijn keizersnee. Hier ben ik achter gekomen doordat ik 2x een vmk heb gehad. Echter denk ik en de vk ook dat het gewoon pech was en niet door de niche kwam. Ik bloed tussendoor ook niet extra of anders dan voorheen en ook geen andere gekke klachten die ik soms wel eens hoor (Licht er misschien ook aan hoe groot de niche is?) Maar van wat ik heb gelezen op internet kan zo'n operatie zeker wel helpen.
Nee, alles was zoals voorheen. Dus ja, aan mij heb je weinig informatie... Wist pas met 6 weken dat ik zwanger was omdat ik “gewoon” ongesteld was geworden in november.