Zwanger worden na een miskraam/ missed abortion

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Pinkie88, Sep 19, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LadyH88

    LadyH88 Bekend lid

    May 12, 2015
    800
    274
    63
    Hey dames! Ik heb heel lang geen meldingen gehad... ben weer bijgelezen! @Brinsa wat vervelend dat je zo misselijk bent... helaas herken ik het, bij mn 3e (zoontje) en 4e zwangerschap hield ik weinig binnen. Houd je de fruit en mariakaakjes wel binnen? Goed blijven drinken iig!
    @Pinguinkje mijn eerste menstruatie na miskraam was superheftig . We wisten via echo dat er nog behoorlijk wat resten zaten. Doe heeft mn lichaam uiteindelijk in die menstruatie zelf opgeruimd. Ik heb die week 5 keer een mega bloeding gehad, waarbij het bloed en de weefsels in 1x gewoon echt door mn broek heen liepen (sorry voor de details). Gelukkig was ik alle keren thuis, dat was allemaal seconds of snachts. Echt bizar, alles zat onder het bloed, was echt niet op te vangen. Zelfs kraamverband hield dat niet :|. (Moet wel zeggen dat ik toen dis nog bloedverdunners had), die hebben het wellicht veel erger gemaakt:(.
     
  2. LadyH88

    LadyH88 Bekend lid

    May 12, 2015
    800
    274
    63
    Ik heb morgen weer controle! Ondanks dat ik er nu wat vertrouwen in krijg, vindt ik het nog wel een beetje spannend... Wat als.. het na de vorige echo alsnog niet goed is gegaan?
    Gelukkig ben ik gelijk om 9u aan de beurt, dus weinig tijd om erover na te denken..
     
  3. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    @nneah veel plezier op vakantie!

    @MissMorrow heel herkenbaar wat je zegt! Ik had dat afgelopen maand ook door alle progesteron kwaaltjes; ik dacht echt zwanger te zijn. M’n temperatuur ging ook nog eens omhoog.. maar het mocht niet zo zijn. Ik heb besloten er nu even wat minder mee bezig te zijn.

    @Roetje08 hup eitje hup! Op naar een vruchtbare tijd!!

    @Pinguinkje balen dat je in het buitenland zit als je je ei hebt. Hopelijk is hij wat later of vroeger haha.
     
  4. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    Aug 7, 2018
    4,572
    4,043
    113
    Female
    Succes met de echo’s/controles! @LadyH88 en @Brinsa !

    Ik wilde komen typen dat het hier wel heel stil is, maar helaas kreeg ik weer geen meldingen meer. Zouden ze iets aan moeten doen :roflmao:

    Hier momenteel erg afgeleid doordat het met mijn zus niet heel goed gaat (29+6 weken), maar ik blijf gewoon actief!!
     
  5. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    Ik heb ook al een paar keer gehad dat ik geen meldingen meer kreeg!! Stom
     
    Kaatje92 likes this.
  6. babywens93

    babywens93 Niet meer actief

    Duim voor een hele mooie echo @Brinsa ❤️

    Blijft altijd spannend @LadyH88 helemaal met een vervelend verleden. Succes straks!

    @nneah Hele fijne vakantie! Geniet er lekker van. Ben jaloers hoor! Ik werk wel door. :cool:

    Hier gaat het verder goed. Geen gekke dingen en klachten nemen af.
    Soms vergeet ik even dat ik zwanger ben. Ga er maar vanuit dat alles nog goed gaat met onze frummel.
     
    Kaatje92 likes this.
  7. MissMorrow

    MissMorrow Fanatiek lid

    Dec 17, 2018
    1,619
    2,007
    113
    Female
    Accountmanager
    Ja, dat is echt een domper dan als je het zo goed voelt allemaal. Ik denk dat het bij mij door de miskraam was, dat mijn lichaam misschien nog net even iets meer progesteron aanmaakte dan normaal. Misschien heeft er ook wel een bevruchting plaatsgevonden, maar geen innesteling. Nu ik ongesteld ben, voel ik me opeens ook een stuk meer zen. Slaap beter, heb weer zin om te sporten. Hopelijk houd ik deze positieve vibe vast...want dat gejaag op een zwangerschap lijkt me nergens goed voor.
     
  8. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    Mar 16, 2016
    3,657
    2,561
    113
    Dankje lieve meiden♡
    Ik moet om 17:00 Dus nog even geduld hebben. Ben wel doodsbang hoor. Maar nu eerst me vriendje halen :D

    @LadyH88 dat blijft er wel in maar dat komt denk door de medicijnen. Helaas blijft dat beroerde. Heb jij hetvtoch echt je hele zwangerschap gehad?

    @nneah lieve meid, een hele fijne vakantie. Geniet lekker met je gezin. Je hebt het zo ontzettend verdiend! En hopelijk een mooi kadootje bij terugkomst. Dikke knuffel♡

    @Kaatje92 iets ernstigs met je zus?
     
    Krily and Kaatje92 like this.
  9. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    Jun 11, 2018
    5,314
    4,385
    113
    Female
    @Brinsa ik duim voor een mooie echo!
     
    Brinsa likes this.
  10. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    Aug 7, 2018
    4,572
    4,043
    113
    Female
    @Brinsa oh, wat fijn je ventje weer in je armen sluiten!!!

    Binnenkort zal de baby al geboren worden MBV een keizersnede. Gaat niet helemaal lekker, maar komt als het goed is allemaal goed! Daar hopen we op!
     
  11. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    Mar 16, 2016
    3,657
    2,561
    113
    Jeetje, heel veel sterkte in iedergeval.
     
    Kaatje92 likes this.
  12. LadyH88

    LadyH88 Bekend lid

    May 12, 2015
    800
    274
    63
    Mijn controle was goed! Mooie hartslag van 150 slagen per minuut gehoord:). Nu pas over 4 weken weer...

    @Brinsa spannend, nog een paar uur.. Mn duimen draaien heel hard voor goed nieuws voor jullie! Zwangerschap van mn zoontje: klachten werden wel minder, maar heb tot bevalling moeten overgeven als ik teveel deed. Als ik rustig aan deed bleef alles wel binnen en voelde ik me redelijk:).
     
  13. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    Jun 11, 2018
    5,314
    4,385
    113
    Female
    Brinsa likes this.
  14. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    Mar 16, 2016
    3,657
    2,561
    113
    Helemaal goed! Ben zo opgelucht.
    Ze kwam nu uit op 7w3d. Heb hier zolang van gedroomd en dan is het zo bijzonder dat het nu werkelijkheid is.

    Dit is onze kleine frummel♡
     

    Attached Files:

    Blomma, Anre86, Pinguinkje and 5 others like this.
  15. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    Jun 11, 2018
    5,314
    4,385
    113
    Female
    Jaaaa! Wat fijn zeg ❤️
     
    Brinsa likes this.
  16. babywens93

    babywens93 Niet meer actief

    Wat super fijn voor jullie meis!
    Nu lekker genieten. ❤️
     
    Brinsa likes this.
  17. Krily

    Krily VIP lid

    Jul 20, 2017
    5,050
    3,780
    113
    Female
    Brinsa likes this.
  18. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    Aug 7, 2018
    4,572
    4,043
    113
    Female
    Lief, dank je!
     
    Brinsa likes this.
  19. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    Aug 7, 2018
    4,572
    4,043
    113
    Female
    Wat een mooie frummel! ❤️❤️ Dan ben je verder dan je dacht? Zooooo blij voor je!!!!!!!!
     
    Brinsa likes this.
  20. Lelie89

    Lelie89 Fanatiek lid

    Sep 4, 2014
    3,362
    2,083
    113
    Female
    Gelderland
    Wat ontzettend super voor jullie @Brinsa!!:D
     
    Brinsa likes this.

Share This Page