Dat is echt een cadeautje! In mijn proeftijd was ik nog zo pril zwanger plus die miskraam daarvoor... Dat wou ik echt nog even aankijken. Toen ik het contract tekende wist ik niet eens dat ik zwanger was. En het is mijn goed recht natuurlijk ook om het voor me te houden. Je hoeft het niet te vertellen en als ze er direct naar vragen hoef je zelfs de waarheid niet te vertellen. Dat is privacyrecht.
Mijn moeder noemde me vroeger naar vrouwtje theelepel, maar dan maakte ze ervan vrouwtje tweetepel haha
Dank je wel ik vind zulke dingen altijd zo spannend omdat ik niet weet hoe ze zullen reageren haha en omdat ik de enige op kantoor ben die mijn werkzaamheden uitvoert gelukkig komt er per 1 februari wel een nieuwe bij dus dat scheelt weer. Super fijn dat ze rekening met je houden op werk dat is toch een hele verademing liever dat dan zo'n hork die dwars gaat liggen.
Wat leuk een meisje en een jongetje erbij op de lijst!! Gefeliciteerd!! Wow @Weereennieuwemama echt bizar van je werkgever zeg... Dat dit nog bestaat deze tijd. Hier weer team no sleep grrrr
Wauw weereennieuwemama.... wat een rotsituatie heb je! Wat een hork van een vent inderdaad. Lastig voor jou ook. In zo’n situatie wil je niet werken, maar wisselen van baan op dit moment is ook érg lastig. Hoe gaat het met stress? Ik weet nog dat je aan het begin veel stress had door deze man. Kan je het wel een beetje handelen?
@Weereennieuwemama wat een ontzettende klote situatie. Wat betreft rechten en plichten hij kan je toch niets aparts maken, desnoods vanaf nu de ziektewet in kan die helemaal niks! Wij hadden gisteren nog een heel mooi aanzicht gekregen van ons knulletje op komst. Hij ligt met zn knietjes opgetrokken en zn armen erom heen.
Dank je. Ja erg jammer dit. Nee ik trek dit niet langer. Ik merk dat ik door de stress adrenaline aanmaak, trillen, defibrillaties van m'n hart en steken op m'n borst en in gesprek met hem zat ik weer bijna tegen hyperventilatie aan. Geen gezonde werksituatie en of ik dit nu zelf trek of niet: ik moet op tijd een grens trekken want de baby krijgt dit wel mee. Tja dat dit nog bestaat...
Gisteren legde mijn vriend zijn hand op mijn buik en toen voeldeb we beiden een trapje, ik van binnen en hij van buiten. Verwarren we dit nou met iets anders, of was het echt de baby? Lijkt me zo vroeg, al voeld ik hem wel al bewegen met 11.5 weken.
Ik twijfel zelf ook nogsteeds idd wel de baby is die ik voel en niet borrelende darmen Heb wel 1x tijdens t luisteren naar t hartje een trap of beweging gevoelt, was heel bijzonder! Hier kan mijn man het nog niet voelen, ik voel smorgens en savonds wel veel activiteit in mn buik, maar durf t niet te zeggen tegen mn man, bang dat t de baby niet is.. terwijl Ik met mn dochter t al wel voelde nu. Zou best wel Kunnen denk ik dus
Van binnen voel ik het zeker wel, vraag me alleen af of het van de buitenkant ook al wel gevoeld kan worden. Bij jou dus echt al een beetje op gezette tijden? Grappig zeg. Ik heb dat nog niet kunnen ontdekken.
Ja heel bijzonder, ik twijfel ook hoor of je nu al van buiten kan voelen, maar je voelde t van binnen ook al vroeg, dus in dat opzicht zou t wel Kunnen
Ik zat vanochtend met knikkende knieën op me werk en ik heb het zojuist aan mijn werkgever verteld en die was heel blij voor me , hij vroeg me wel of ik niet weg zou gaan want hij wilde me niet kwijt dus fijn om een positieve reactie te krijgen ipv de reacties van werkgevers zoals een paar van de andere meiden hier. Zo er is iig wel een last van me schouders zeg
Dat hebben wij gisteravond ook geprobeerd maar m'n man voelde helaas nog niks aan de buitenkant. En dat terwijl ik echt van alles voelde van binnen.