Hey dames! Ik heb heel lang geen meldingen gehad... ben weer bijgelezen! @Brinsa wat vervelend dat je zo misselijk bent... helaas herken ik het, bij mn 3e (zoontje) en 4e zwangerschap hield ik weinig binnen. Houd je de fruit en mariakaakjes wel binnen? Goed blijven drinken iig! @Pinguinkje mijn eerste menstruatie na miskraam was superheftig . We wisten via echo dat er nog behoorlijk wat resten zaten. Doe heeft mn lichaam uiteindelijk in die menstruatie zelf opgeruimd. Ik heb die week 5 keer een mega bloeding gehad, waarbij het bloed en de weefsels in 1x gewoon echt door mn broek heen liepen (sorry voor de details). Gelukkig was ik alle keren thuis, dat was allemaal seconds of snachts. Echt bizar, alles zat onder het bloed, was echt niet op te vangen. Zelfs kraamverband hield dat niet . (Moet wel zeggen dat ik toen dis nog bloedverdunners had), die hebben het wellicht veel erger gemaakt.
Ik heb morgen weer controle! Ondanks dat ik er nu wat vertrouwen in krijg, vindt ik het nog wel een beetje spannend... Wat als.. het na de vorige echo alsnog niet goed is gegaan? Gelukkig ben ik gelijk om 9u aan de beurt, dus weinig tijd om erover na te denken..
@nneah veel plezier op vakantie! @MissMorrow heel herkenbaar wat je zegt! Ik had dat afgelopen maand ook door alle progesteron kwaaltjes; ik dacht echt zwanger te zijn. M’n temperatuur ging ook nog eens omhoog.. maar het mocht niet zo zijn. Ik heb besloten er nu even wat minder mee bezig te zijn. @Roetje08 hup eitje hup! Op naar een vruchtbare tijd!! @Pinguinkje balen dat je in het buitenland zit als je je ei hebt. Hopelijk is hij wat later of vroeger haha.
Succes met de echo’s/controles! @LadyH88 en @Brinsa ! Ik wilde komen typen dat het hier wel heel stil is, maar helaas kreeg ik weer geen meldingen meer. Zouden ze iets aan moeten doen Hier momenteel erg afgeleid doordat het met mijn zus niet heel goed gaat (29+6 weken), maar ik blijf gewoon actief!!
Duim voor een hele mooie echo @Brinsa ❤️ Blijft altijd spannend @LadyH88 helemaal met een vervelend verleden. Succes straks! @nneah Hele fijne vakantie! Geniet er lekker van. Ben jaloers hoor! Ik werk wel door. Hier gaat het verder goed. Geen gekke dingen en klachten nemen af. Soms vergeet ik even dat ik zwanger ben. Ga er maar vanuit dat alles nog goed gaat met onze frummel.
Ja, dat is echt een domper dan als je het zo goed voelt allemaal. Ik denk dat het bij mij door de miskraam was, dat mijn lichaam misschien nog net even iets meer progesteron aanmaakte dan normaal. Misschien heeft er ook wel een bevruchting plaatsgevonden, maar geen innesteling. Nu ik ongesteld ben, voel ik me opeens ook een stuk meer zen. Slaap beter, heb weer zin om te sporten. Hopelijk houd ik deze positieve vibe vast...want dat gejaag op een zwangerschap lijkt me nergens goed voor.
Dankje lieve meiden♡ Ik moet om 17:00 Dus nog even geduld hebben. Ben wel doodsbang hoor. Maar nu eerst me vriendje halen @LadyH88 dat blijft er wel in maar dat komt denk door de medicijnen. Helaas blijft dat beroerde. Heb jij hetvtoch echt je hele zwangerschap gehad? @nneah lieve meid, een hele fijne vakantie. Geniet lekker met je gezin. Je hebt het zo ontzettend verdiend! En hopelijk een mooi kadootje bij terugkomst. Dikke knuffel♡ @Kaatje92 iets ernstigs met je zus?
@Brinsa oh, wat fijn je ventje weer in je armen sluiten!!! Binnenkort zal de baby al geboren worden MBV een keizersnede. Gaat niet helemaal lekker, maar komt als het goed is allemaal goed! Daar hopen we op!
Mijn controle was goed! Mooie hartslag van 150 slagen per minuut gehoord. Nu pas over 4 weken weer... @Brinsa spannend, nog een paar uur.. Mn duimen draaien heel hard voor goed nieuws voor jullie! Zwangerschap van mn zoontje: klachten werden wel minder, maar heb tot bevalling moeten overgeven als ik teveel deed. Als ik rustig aan deed bleef alles wel binnen en voelde ik me redelijk.
Helemaal goed! Ben zo opgelucht. Ze kwam nu uit op 7w3d. Heb hier zolang van gedroomd en dan is het zo bijzonder dat het nu werkelijkheid is. Dit is onze kleine frummel♡