Hi meiden, Ik zit vandaag 4/5DPO. Vorige week donderdag/vrijdag positieve test. Maar nu heb ik sinds gisteren heel veel afscheiding en het is heel dik en wit. Herkent iemand dit? Liefs.
Gek hè, dat vrouwelijk lichaam Had bij mijn zoontje wel veel afscheiding al voor nod. Maar ik weet niet meer of het nu waterig was juist of zoals hoe het nu is
Haha bij mn dochtertje was het net water en bij de laatste mk heel dik en wit dus zegt niet veel denk ik
Ik hoor veel verschillende verhalen. Niet enkel kan het verschillen per vrouw, maar ook per (eventuele) zwangerschap of cyclus. Wanneer de baarmoeder zich voor gaat bereiden op het afstoten van een [onbevrucht] eitje(s), zal het meer afscheiding opsparen om het weg/door te kunnen ''spoelen''. Dus kan het zijn dat sommige dames wat droger zijn net voor de nieuwe cyclusperiode. Wanneer dit niet nodig is kan (!) het zo zijn dat je meer afscheiding hebt (witte vloed). Overigens is het moeilijk een goede interpretatie te hebben over dit verschijnsel. En vooralsnog kan het eitje in het beginsel bevrucht zijn geweest, maar is het haar niet gelukt om in te nestelen. Ik begrijp dat je aan mijn antwoord eigenlijk niets hebt. Succes!