Goedemorgen allemaal. Na jaren weg te zijn geweest, nu toch weer terug. In 2016 en 2017 heb ik een miskraam gehad met zo'n 7 weken. Nu afgelopen maandag een test gedaan en die gaf aan zwanger. Zojuist op donderdag, test 2 gedaan, ook de streep te zien. Beiden van de kruidvat overigens. Ik ben natuurlijk heel blij, maar ook heel angstig. Blijft deze wél plakken? Ik vind de testen niet knallen. En aangezien ik natuurlijk 2x een miskraam heb gehad, maakt het mij heel zenuwachtig. Met naar de wc gaan kijk ik steeds of ik geen bloed verlies en bij elke kramp denk ik: ojee.... Hcg verdubbelt zich tot na zo n 2 tot 3 dagen? Gaan de testen nog knallen...? Als ze zo licht blijven, ben ik bang voor de volgende miskraam
Wat ontzettend spannend dat je weer zwanger bent. De bovenste test lijkt wel iets donkerder, ik neem aan dat deze van vandaag is? Zit je nog voor je NOD? Vanaf mijn NOD gaan de testen pas knallen.
Ik zal eens kijken of ik ze apart kan plaatsen. Die met rode handdoek is van maandag. Met blauwe handdoek is van vandaag. Eind 2012 heb ik ook een miskraam gehad, maar daarna een gezonde dochter. Na haar dus die 2 miskramen achter elkaar. Mijn nod was als het goed is dinsdag/woensdag. Vorige keren belde ik ook snel de verloskundige om al een afspraak te plannen voor een intake enzo.. maar nu heb ik zoiets van: ik wacht wel tot ik 7 weken ben. Straks gaat t weer mis. Mag er niet van uitgaan natuurlijk, maar ben zo onzeker nu.
Ik vind persoonlijk de oploop minimaal.. als je nu al 1 of 2 dagen overtijd bent zou meestal al best moeten knallen. Ik zou de predictor even doen!
Dat gevoel heb ik dus ook... maar: predictor? Nog nooit mee getest. Zijn daar verschillende soorten van?
Als je al na je nod bent vind ik ze ook wel erg licht... Zou ook een ander merk nog even proberen, je kan na je nod ook gewoon smiddags testen (mijn testen waren smiddags sowieso donkerder dan met ochtendurine...).
Als er een op=op shop bij je in de buurt zit, zou ik daar heen gaan. Daar zijn ze namelijk een stuk goedkoper en heb je er gelijk 2 Spannend meid!
Succes en laat het even weten! Kruidvat eigen merk is niet meer wat het geweest is. Misschien dat de predictor meteen knalt!
Oh wat slim... ga ik naar de kruidvat.. dacht ik: ik haal wel zo n clearblue met wel of niet zwanger met weken indicator. Heb ik clearblue wel gekocht, maar dan die met blauwe plus. Net gedaan en ook hier... een lichte plus. De standaard steep is heel donker, maar daardoorheen loopt een licht lijntje om het plusje te kunnen geven. Dacht snel, snel in de kruidvat. Want je wilt geen bekende zien...
Ik ook niet meid. Misschien kun je bloed laten prikken en dan na 2 dagen weer? Kijken of er oploop is
Klinkt niet echt hoopvol.. maar wel bedankt voor jullie eerlijke reacties. Als ik het volhoud, test ik zondag of maandag weer. Dan moet het toch een dikker streepje zijn als het, voor zover nu mogelijk, goed zit?
Als je een innestelling later was kan t prima hoor! Zie mijn handtekening. Snap je onzekerheid heel goed. Ik heb vanaf week 6 elke 2 weken een echo gehad zodat ik niet te veel zou stressen. Haalde nooit de 6 weken tot deze zomer. Inmiddels zit ik op week 30. Probeer jezelf niet te gek te maken. Bel eventueel de vk en leg t voor misschien kunnen ze t zelfde doen als bij mij.
Ik ga morgen de kruidvat test nog een keer doen. Die kan ik goed vergelijken of die oploopt. Clearblue met weken indicator wel gedaan vrijdag. Die gaf zwanger 1-2 weken aan.. Steeds wat krampjes/ steekjes.. maakt mij onzeker. Maar moet t echt afwachten.