Uitgerekend 1 t/m 15 februari 2019 3.0

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Meisje93, 9 dec 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kiekieboe

    Kiekieboe Fanatiek lid

    28 jul 2017
    1.726
    1.880
    113
    Vrouw
    Zelfstandige
    Limburg
    @Lenaroos @Chezzy heel veel vrouwen die zowel in NL als in BE zijn bevallen zeggen dat ze in BE 9 van de 10 keer knippen. Meestal is t niet nodig, maar dan zijn ze sneller klaar. Drm bleef ik bij de 1ste zeuren dat ik niet zomaar een knip wou. Uiteindelijk ook niet gehad.

    @TigerAngel7 woww!! Heftige bevalling heb je gehad!
     
  2. Kippetje88

    Kippetje88 Bekend lid

    11 apr 2015
    644
    1.115
    93
    Vrouw
    zieke man met hoge koorts en blaffende zieke peuter in bed...Ik ben verplaatst naar de bank...Ik kan niet slapen...Damn de dagen kruipen zo wel voorbij natuurlijk :eek:
    Hopelijk houdt peuter het morgenochtend even vol op de psz zodat ik even de autoband naar de kwikfit kan brengen...1 voordeel dat als man morgen thuis blijft (hoop ik toch een beetje op) dan kan ik nog wel wat slaap inhalen want 'lijden' met of zonder peuter moeten wij Mamma's immers ook gewoon altijd als we ziek zijn toch? ;)

    Hopelijk hebben jullie wel allemaal een goede nacht! ❤
     
  3. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    En we doen midden in de nacht een 38 weken dansje! =)


    Hier helaas een onrustige peuter die mij wakker houd. (verkouden)
     
    Nelllie, TigerAngel7, Eveliennn89 en 9 anderen vinden dit leuk.
  4. Christiana

    Christiana Fanatiek lid

    23 apr 2013
    1.078
    1.176
    113
    Kapster
    Omgeving Eindhoven
  5. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Ik weet het slik ze nu vanaf donderdag 2x 20mg hoger kreeg ik niet hij wilde me eigenlijk 1x 20mg voorschrijven. Daarnaast wel nog na iedere grote maaltijd Antagel en voor het slapen gaan. Na 't avondeten eet ik nauwelijks nog iets maar alles werkt maar voor korte duur. Vannacht gelukkig alleen begin vd nacht veel last gehad later ging wat beter alleen nu mocht ik iedere 2.5 uur weer naar het toilet. Maar vandaag 37 weken! We zijn er bijna:)
     
    Chezzy, TigerAngel7, Eveliennn89 en 5 anderen vinden dit leuk.
  6. Manna

    Manna Fanatiek lid

    2 jul 2015
    2.902
    1.196
    113
    Vrouw
    Gelderland
    Wat een grote kindjes zeg! Ik snap het gevoel wel dan eerder te willen bevallen. Mijn dochter werd ook groot geschat maar woog maar 2900gr bij exact 40wkn. Ik heb vanaf 37 weken elke ochtend gedacht, nee he nog niet begonnen. Wat was ik achteraf blij dat ze niet zoals ik hoopte eerder was gekomen! Bij een vriendin exact hetzelfde kwam ook echt een kleintje uit bij grote schatting.
    Nu wordt de baby rond de 3800 geschat met 40wkn maar ben erg benieuwd of dat wel echt ook zo is. Ik ben klein en man ook dus zou voor ons wel een reuze baby zijn dan haha
    Oja de schade was ondanks een kleine baby best fors met knip, scheuren. Hechtingen in en uitwendig, knip ivm dippen hartslag
    Peuter zit overigens nu altijd bij gewicht en lengte 1 lijn onder gemiddeld

    @Meisje93 hoe is het met peuter?
     
  7. Manna

    Manna Fanatiek lid

    2 jul 2015
    2.902
    1.196
    113
    Vrouw
    Gelderland
    @Pln ai niet fijn die maagzuur. Hier ook vanaf halverwege de middag maar niet zo erg aks bij jou. Vriendin heeft het ook zo heftig gehad. Die kreeg een dieet mee en 2/3 glazen water achter elkaar drinken wanneer het te heftig werd, naast natuurlijk medicatie. Gelukkig zal het na de bevalling waarschijnlijk een stuk beter moeten zijn
     
  8. Appelmoess

    Appelmoess Actief lid

    6 jun 2018
    377
    668
    93
    Vrouw
    Hier was mn oudste ook verkeerd geschat qua meting. Daarom werd ik ingeleid met 39 weken toen. Ze dachten dat hij was gestopt met groeien en dus veel te klein zou zijn. 3550 gram was hij. -_-

    Ik ken heel veel vrouwen waarbij de metingen ze er flink naast zaten. Maar ze zullen ongetwijfeld natuurlijk ook wel gewoon goed zitten. Kben benieuwd hoe zwaar onze kindjes zullen zijn. :D
     
  9. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Ik ben echt een waterdrinker en thee. Drink nu alleen water of ranja omdat ik zoveel dorst heb en prik alleen maar maagzuur opwekt. Daarnaast drink ik wel af en toe melk en eet ik vanillevla. Probeer zo min mogelijk gekruid te eten maar dat voorkom je niet bij het avond eten. Daarnaast eet ik alles in kleine porties. Van zoet krijg ik een vieze smaak in m'n mond, hartig is beter te verdragen. Maar goed de eerste 16 weken gespuugd dus ik denk dat dit er maar gewoon bij hoort. Ze zeggen dat 't minder word als de kleine in daalt maar volgens de vk ligt ie super laag en helemaal opgefrommeld dus zou m'n maag al best wat ruimte moeten hebben. Achja nog even uitzingen, door die hormonen en slechte nachten kan ik ook gewoon niks meer hebben.
     
  10. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Waardeloos heh dat maagzuur. @Pln
    Heb helaas geen tips voor je.

    @Manna peuter ligt nog in bed. :)
    Maar dit heeft ze wel eens vaker. Dan is 's nachts ineens haar neusje helemaal verstopt en daarna merk ik er weer helemaal niks meer van. Spontaan weer over. :p
     
    Pln vindt dit leuk.
  11. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    ....niemand gebubt tijdens de bloedmaan? Ik heb het hele forum doorgespit, maar geen 1 baby geboren XD
     
  12. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    hier helaas niet.
    Had stiekem gehoopt dat die spontane nesteldrang actie een voorteken was.
    Al mag die nesteldrang vandaag ook nog wel even doorgaan. :roflmao:
     
    Cindy1977 vindt dit leuk.
  13. Kiekieboe

    Kiekieboe Fanatiek lid

    28 jul 2017
    1.726
    1.880
    113
    Vrouw
    Zelfstandige
    Limburg
    @Kippetje88 beterschap!

    @Meisje93 ahh verkouden zijn is voor niemand fijn. Was haar neusje ook verstopt? Luuf balsem helpt hier bij verkoudheid. En regelmatig neus schoon 'zuigen'. Want snuiten doet ze niet hard genoeg.
    Zooo heee 38 weken al! Gaat hard! Ik weet nog zo goed hoe ik hier terecht kwam en al de berichten over geslachtsbepaling, 20wkn echo etc etc. Nu mogen we gewoon bevallen!

    Ik was net aan t bladeren in mn zwangerschapsboekje/dossier. En daarin staat dat kindjes boven de 4.5kg 'grote kindjes' zijn. Alles eronder is 'normaal'. Maar goed.. ik krijg al sinds de schattingen te horen dat mn kindje groot is. En om eerlijk te zijn... 4kg vind ik niet superveel. Ik bedoel, peuter zag bij de geboorte er goed uit. Lief en schattig. Ja, nu is ze boven t gemiddelde. Maar dat ben ik ook altijd geweest en haar vader ook. We zijn beiden groot.

    T gaat sneeuwen morgen. En ik moet op controle. Bahh. Rijden in sneeuw heb ik nooit leuk gevonden, nu al helemaal niet.

    Oh ja, nog steeds diaree. Dag 3. Ik ben de enige thuis gelukkig. Peuter en man hebben nergens last van. Dussss.. is t nou een mini virusje of is t een schoonmaak van t lichaam?
     
    Regenboogjee vindt dit leuk.
  14. Christiana

    Christiana Fanatiek lid

    23 apr 2013
    1.078
    1.176
    113
    Kapster
    Omgeving Eindhoven
    Nope helaas niet!!
     
  15. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    Nee hier ook niets.
    Heb wel de hele nacht wakker gelegen (ook hier een onrustig en verkouden weerwolfje vannacht). Mijn man is net ziek thuis gekomen...hopelijk blijf ik gespaard.
    Energie is echt 0,0 vandaag. Lekker even voor de tv hangen nu.
     
  16. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    @Kiekieboe inprincipe is je kindje as macrosoom ofwel te groot vanaf 4,5 kg. Dan is er bij ons in het zkh ook protocol voor een opname om de glucose in de gaten te houden. Maar je bent vanaf 4kg wel medisch geïndiceerd om in het zkh te bevallen onder verloskundige zorg maar dat is voornamelijk verzekeringtrchnisch. Onderzoek heeft namelijk uitgewezen dat bevallingen met grotere Kids meer complicaties (bijv kunstverlossing, dip in de hartslag, glucose schommelingen) opleveren waardoor ze je vast in het zkh willen hebben. Dus 4 kg is ook niet extreem groot! Maar als ik mag kiezen zou ik ook liever een kleine van 3500gr willen hebben:) zelf woog ik 3090gr en manlief 3200gr.
     
    Kiekieboe vindt dit leuk.
  17. nijntje90

    nijntje90 Fanatiek lid

    2 jul 2015
    1.435
    915
    113
    NULL
    NULL
    @Cindy1977 nee helaas niet! Ik dacht wel misschien zet het door maar nee! Ik takel mezelf zo maar is uit bed!!
     
  18. TigerAngel7

    TigerAngel7 Fanatiek lid

    2 jan 2015
    1.898
    1.277
    113
    Vrouw
    Wat vervelend dat maagzuur, heb helaas geen tips voor jullie. Hoop dat het na de bevalling ook snel over is..

    Beterschap dames en voor de peuters die ziek zijn. Hier begint dochter ook weer wat ziekjes te zijn veel hoesten en verkouden.. bah

    Het was hier vannacht -9 graden, en ze willen hier morgen ook sneeuw hebben. Nou eerst zien dan geloven.

    Geef mij de zomer maar hoor ik ben helemaal klaar met die kou

    @Kiekieboe vervelend die diarree misschien buikgriepje? Of toch idd een schoonmaak van je lichaam. Spannend. Let je wel erop dat je er niet door uitdroogt. Beterschap
     
  19. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Toch een bleu Monday met al die zieke! Voor iedereen beterschap :)

    Ik vroeg m'n bed uit voor de stuccadoor issie een uur later:cry:. Maar goed ik ben weer een keer echt aangekleed en opgemaakt sinds 3 dagen. Straks de kou even trotseren. Manlief heeft de garage helemaal opgeruimd zodat de auto binnen kan!

    #dunne ontlasting. Het is niet meer zo super dun maar het blijft wel gemakkelijk komen. Grote schoonmaak, en die dadels helpen ook wel mee denk ik!
     
  20. krijgertje

    krijgertje Bekend lid

    20 mei 2014
    531
    686
    93
    Grappig, ik wist dit niet! Wel benieuwd hoe strict ze hierin zijn, want ik hoor vaker dat een meting niet klopt dan dat ‘ie wel goed is :p
     

Deel Deze Pagina