Een kennis van me had eens een sollicitatiebrief vol fouten verstuurd. Ze kreeg hem terug zonder commentaar, maar vol verbeteringen.
Echt? Dat verbaast me. Denk namelijk altijd bij jouw nick dat je mijnlief bedoeld. Sorry Wat betekent melief als ik vragen mag?
Nou, ik kom ook van het platteland en bij ons is dat helemaal niet normaal, maar een woordkeus van mensen jonger dan 25. Zij kunnen door al het gebruik van straattaal en apptaal niet eens meer fatsoenlijk Nederlands.
Hahahah ik heb dit dus echt nooooit bedacht, nu wil ik eigenlijk acuut mijn naam veranderen want bang dat iedereen denkt dat ik een tokkie ben Het is overigens wel een echte naam, had ooit een oppaskindje die zo heette
Ik vind beslissing maken een erge. Erg populair opeens. Ik lees hier bijna niet anders dan me moeder, hun hebben, hij wilt. Het erge is dat ik het ook overneem soms.
Over het algemeen valt mij op dat mensen die me ipv mijn schrijven, wel meerdere fouten maken in hun spelling en grammatica. Ik vind het soms zo erg dat ik door alle rare dingen geen touw meer kan vastknopen aan het verhaal...
Ik kan mij daar echt geen seconde druk om maken. Maar iemand die een romantiese lievdesbrief sgrijft met veel foute in 1 zin, is al gauw nie romanties meer.
Omg ik doe dit denk ik fout, ik was best lang aan het denken wat er fout aan was. Ga hier voortaan op letten! Dank je wel. Ik zie trouwens dan mensen spelfouten dom vinden...ik ben echt niet dom (universiteit, nooit herkansingen) en dingen als me/mijn, als/dan weet ik allemaal. Maar wanneer er een t achter een d komt zie ik echt niet. Ik zoek het heel vaak op maar ik zie het gewoon niet. (Iemand nog een briljant ezelsbruggetje). Wil alleen even zeggen dat mensen die spelfouten maken dus echt niet altijd dom zijn.
Je komt helemaal niet als een tokkie over hoor. Het was echt niet mijn bedoeling om je “onzeker” te maken over je nick. En we vergeten nu nooit meer dat het de naam van je hondje is.
Dat vind ik ook wel erg dom. Hoe slecht je zelf ook bent in taal, laat je brief dan even nalezen door iemand die er beter in is. Iemand die een brief vol fouten stuurt neem ik echt niet aan. Ik heb trouwens een collega die keurig Nederlands praat, behalve het woord ‘ken’ (kan). Nou dan ken ik haar echt niet serieus nemen