Uitgerekend 1 juni t/m 15 juni 2019

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mom86, 18 sep 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lily94

    Lily94 Fanatiek lid

    8 okt 2018
    1.122
    2.222
    113
    Vrouw
    Ah dat is super fijn! Nu kan je opgelucht zijn. Hebben ze ook gezegd op welke P lijn hij dan zit qua groei? :)
     
    Santastisch vindt dit leuk.
  2. Santastisch

    Santastisch Actief lid

    13 jan 2019
    208
    134
    43
    Vrouw
    Oh domme domme ikkuh :( mezelf zo voorgenomen om erna te vragen, maar glad vergeten. Ik lees het nu in je bericht en dacht, JA dat wilde ik vragen...…
    Helaas, nee... Gaat gewicht en lengte op een aparte lijn? Lengte is namelijk wel gewoon op termijn.
     
  3. Lily94

    Lily94 Fanatiek lid

    8 okt 2018
    1.122
    2.222
    113
    Vrouw
    Volgens mij wordt er gekeken naar omtrek van de buik, omtrek van het hoofd, lengte van het bovenbeen, etc. En dan wordt uit die getallen een gewicht berekend. Bij mij was bijvoorbeeld hoofd p12, buik p49, benen p46, en dan kunnen ze daaruit berekenen wat het gewicht dan zou zijn. Volgens mij :oops:

    Maar als je het echt nog zou willen weten, neem ik aan dat ze die resultaten nog gewoon hebben en dat je nog eventueel zou kunnen bellen om er na te vragen?
     
  4. Santastisch

    Santastisch Actief lid

    13 jan 2019
    208
    134
    43
    Vrouw
    Ze heeft het idd in de pc ingevoerd maar ik heb er niks van gezien. Waar is de tijd gebleven dat je alles op een papiertje mee kreeg hahaha
    Ik durf dat dan weer niet na te bellen en te vragen. Soms ben ik echt een mietje.
    Neem aan dat deze uitslagen naar de VK gaan ook? Dan zou ik het daar kunnen navragen?
     
  5. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    @Santastisch wat fijn dat de echo goed was! Nu lekker genieten. En als ze wat groter zijn hebben ze alleen maar reserves als ze een keer ziek zijn ;)

    Hier alleen het gewicht genoemd. Gemiddeld toen met 19W1D 302 gram
    Heb geen waarden meegekregen waar Lily het over heeft.
     
    Santastisch vindt dit leuk.
  6. Santastisch

    Santastisch Actief lid

    13 jan 2019
    208
    134
    43
    Vrouw
    Ze heeft hier ook geen gewicht genoemd. Oh wat voel ik me dom dat ik niks heb gevraagd, haha.
    Mijn andere kids waren ook niet groot oid
    - 40+6, 54 cm en 3500 (j)
    - 41+2, 54 cm en 3985 (j)
    - 40+1, 50 cm en 3440 (m)
    Maar ja, die zijn van een andere vader... En de jongens hadden de lengt maar niet het gewicht hahaha. En deze heeft gewicht maar niet de lengte :p:D

    Ach, voor ons is hij toch al perfect.
     
  7. Dexendon

    Dexendon Bekend lid

    25 mrt 2018
    790
    667
    93
    Vrouw
    Hahaha ik vond het zo veel knapper dat jullie het zelf weten en het geheim voor de rest kunnen houden. Ik zou me echt 10x verspreken op een dag.

    @Lily94 we denken zelf gezien te hebben dat het een jongen wordt. Ze liet tijdens het invoeren de echokop even op mijn buik rusten. Toen ze zei dat we even moesten wegkijken zag ik mijn vriend stiekem even snel een blik werpen.
    Op de terugweg vroeg ik aan hem of hij iets gezien had tijdens de echo. Hij had precies hetzelfde als ik had: een jongen. Maar misschien was het gewoon de navelstreng.
    Ze zij later ook toen de baby even flink de andere kant op ging liggen: wat een eigenwijs je, maar ben niet boos op hem.
    Maar goed, we weten niks zeker, wil me niks gaan inbeelden, want denk dat het dan heel raar moment is, als de baby in juni toch een meisje blijkt haha. We vertellen ook aan niemand onze vermoedens
     
    Lily94 vindt dit leuk.
  8. Lily94

    Lily94 Fanatiek lid

    8 okt 2018
    1.122
    2.222
    113
    Vrouw
    Ah dat kan nog steeds wel beide kanten op gaan dus! Mijn man dacht bij de geslachtsbepalende echo ook eerst dat hij zag dat het een jongen was, maar hij zag ook de navelstreng aan voor wat anders :roflmao: en wij praatten in het begin ook wel vaak in de mannelijke vorm over de baby, dus wellicht dat de echoscopist dat ook geheel onbewust deed. Het blijft dus nog wel echt een verrassing, ik ben benieuwd! :)
     
  9. Lily94

    Lily94 Fanatiek lid

    8 okt 2018
    1.122
    2.222
    113
    Vrouw
    @Santastisch ik denk inderdaad ook dat die resultaten gewoon doorgestuurd worden naar je verloskundige, dus dan zou ik het ook daar vragen de volgende keer!
     
    Santastisch vindt dit leuk.
  10. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    Ik heb volgende week controle. Ik zal eens vragen naar de waarden :oops:
     
    Lily94 en Santastisch vinden dit leuk.
  11. Santastisch

    Santastisch Actief lid

    13 jan 2019
    208
    134
    43
    Vrouw
    Ik zal een post it op de kaart plakken zodat ik het niet vergeet :D @Lily94

    Nog iemand bezig met het 'leed dat een naam verzinnen heet' ? Ik ben nu wel aardig uit de voornaam. Maar alle kinderen zijn vernoemd en dat wil ik bij deze ook.. Maar om er nu gewoon Johannes Jacobus van te maken wil ik niet...o_O

    Ik zit nu met Janou (ipv Johannes) en Kobe (ipv) Jacobus maar ik weet het niet. Wat vinden jullie ervan?
     
  12. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    Haha hier vandaag ineens twijfels over de naam. Zullen de hormonen wel zijn. :roflmao:
     
    Santastisch vindt dit leuk.
  13. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    1 feb 2015
    8.124
    5.044
    113
    Vrouw
    Fijn dat het er goed uit zag @Santastisch !

    Wij zijn al heel lang uit de naam. Eerste naam hadden we al ver voor we voor een kindje gingen en tweede naam toen ik zwanger was van onze dochter. Maar het was dus een meisje ;). Namen zijn wel altijd blijven staan voor ons en zijn na al die jaren nog steeds dé namen voor ons.

    Ik vind bij vernoemingen eigenlijk de volledige namen het mooiste, maar als je graag een wat hippere versie wil is Janou Kobe wel leuk!
     
    Santastisch vindt dit leuk.
  14. Santastisch

    Santastisch Actief lid

    13 jan 2019
    208
    134
    43
    Vrouw
    Ik ben ook nog niet 100% zeker hoor :eek:
     
  15. Santastisch

    Santastisch Actief lid

    13 jan 2019
    208
    134
    43
    Vrouw
    Ja zeker erg fijn!
    Kijk dat is handig! Mijn kinderen hebben ook geen standaard namen (wel vernoemd met de 'officiële' vernoemingen). Ik vind Johannes en Jacobus ook wel mooi... Maar ergens kwam ik Kobe (Kobuhh) tegen en toen dacht ik gelijk aan Jacobus en toen ging de bal rollen... We kunnen ook nog kiezen uit Antonius en Andreas (Jacobus blijft sowieso)
     
  16. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Sowieso mag je binnenkort al niet meer te vaak bukken op een dag.
    Ik geef je man gelijk. Zelf weet ik dat het moeilijk is om een stap terug te doen en vooral om dit aan te geven bij de werkgever, maar werken kan altijd nog. Een zwangerschap is niet een heel levenlang ;)
     
    Santastisch vindt dit leuk.
  17. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Hier dachten we er ook al overuit te zijn, maar nu vinden we de naam niet goed genoeg meer...:eek::rolleyes:o_O
    Dus starten we de zoektocht weer opnieuw...:oops::roflmao::o:
     
    Santastisch vindt dit leuk.
  18. Jolicoeur

    Jolicoeur Fanatiek lid

    5 nov 2017
    2.844
    2.524
    113
    Vrouw
    Maar dat maakt de stand wel 14-14 in juni als dat zo is.
     
    miniVosje vindt dit leuk.
  19. Mom86

    Mom86 Niet meer actief


    Jaaa niet alles meer kunnen doen, wat voor heen fluitend ging, dat is inderdaad erg frusterend.
    Helaas hier nu ook in die situatie... tis niet anders ;)
     
    Miesje25 vindt dit leuk.
  20. Santastisch

    Santastisch Actief lid

    13 jan 2019
    208
    134
    43
    Vrouw
    Meiden naam waren we zo uit hahaha… Jongensnaam blijf ik ook onzeker..

    Welke hoek zoeken jullie?
     

Deel Deze Pagina