Ik had ook oudere ouders, en op school zeiden ze dat het me opa was maar het was mijn vader. Is niet leuk. Nu moeder overleden toen ik 7 was en dat maakt het ook niet makkelijk, want stel dat het straks gebeurt als het kindje 7 is...
Hahaha, nee dat kan hier niet . Ehm ja zoiets, ik werk in de ziekenhuisapotheek. Toch heel anders dan de gewone openbare apotheek zoals jullie het zouden kennen.
Ik wel! Ik slik nu altijd los vitamine D. Heb vandaag foliumzuur besteld, zit ook vitamine D in. Van Davitamon, was in de aanbieding nu.
@Momma2b nee.. het probleem is dat er dan niemand is die de koksdienst kan maken.. @Zonnetje19 was 18 jaar aan de pil dus zal waarschijnlijk wel ontpillen zijn, maar ben ook gewoon ongeduldig… @Visje79 ah dankjewel, handig! ik wacht even de zika test af en mijn cyclus dan, blijft het dan zo lang, dan ga ik even langs de arts ja Nou ik ga me eens even klaarmaken voor de avond.. nog even bedje opruimen en dan langzaam maar gaan slapen denk ik.. tijd voor weer 4 dagen bikkelen! Jullie een fijne avond!
Wat verdrietig. Die kans dat dat gebeurt is natuurlijk klein. Maar idd. We zijn een daggie ouder, als mijn zoon naar de brugklas gaat ben ik 50
Hmm nou het streepje vanavond lijkt iets lichter te worden dan die van vanmiddag.. ik heb er voor de zekerheid 2 gedaan.. om te zien of t geen foutje was... wat denken jullie?
Ja zoiets..ik persoonlijk vind dat wel erg, is niet leuk hoor als ze zeggen dat het je opa is maarja wat doe je er aan
Doelde eigenlijk op het overlijden van je moeder.... maar idd als je vader voor je opa wordt aangezien is ook niet leuk. Moeten we maar zorgen dat we er erg jong uit blijven zien!
Oohh ja opgegroeid zonder moeder is ook vreselijk natuurlijk. Dus ik heb een dubbele uitdaging, geen idee hoe een moeder zich zou moeten gedragen omdat ik dat voorbeeld heb gemist. Maar we gaan ons best doen
@Zonnetje19 ; vertrouw erop dat het allemaal goed komt. Je moederinstinct zit er echt wel. Je weet wat je moet doen op het moment dat het nodig is.
Iets vrolijkers..... dan maar weer eens ons lijstje. Die alweer meer dan 10 pagina's terug stond. Hahaha Zonnetje19; 39 jaar, eerste kindje, ronde 01, NOD 5 februari 2019 ElinevK; 29 jaar, tweede kindje, ronde 01, NOD 8 februari 2019 Katjes123; 22 jaar, eerste kindje, ronde 01, NOD 9 februari 2019 San0804; 25 jaar, eerste kindje, ronde 01, NOD 10 februari 2019 Visje79; 39 jaar, tweede kindje, ronde 04, NOD 14 februari 2019 Miran1234; 28 jaar, eerste kindje, ronde 01, NOD 15 februari 2019 Momma2b; 29 jaar, eerste kindje, ronde 01, NOD 17 februari 2019 Sjaantje91; 27 jaar, eerste kindje, ronde 01, NOD 22 januari 2019 Sary; 29 jaar, eerste kindje, ronde 03, NOD 22 januari 2019 Stresskipje; 30 jaar, eerste kindje, ronde 03, NOD 26 januari 2019 Duitshollandsmeisje; 29 jaar, eerste kindje, vanaf januari/februari 2019 Sel078; 26 jaar, eerste kindje, vanaf maart 2019 Orchid24; 24 jaar, eerste kindje, vanaf april 2019 BeeReis; 32 jaar, eerste kindje, vanaf mei 2019 ThePhantom; 24 jaar, eerste kindje, vanaf juni 2019 -------------------------------------------------------------- Zwanger! Zwanger! MDvD96; 23 jaar, eerste kindje, ronde 05,zwanger! Wonderd; 26 jaar, eerste kindje, ronde 01, zwanger! Loveischocola; 34 jaar, eerste kindje, ronde 02, zwanger! -------------------------------------------------------------- Afspraken: MDvD96; 11 februari intake & echo LoveisChocola; 27 februari intake & echo
@duitshollandsmeisje ; werkse vandaag maar weer! Wanneer is jou ZIKA test? Dacht dan zetten we dat ook in ons lijstje.
Ik weet even niet of ik er over heen heb gelezen, maar @Sary en @Stresskipje ; hoe is het met jullie? Jullie NOD is geweest?
Hier even een kleine update, vandaag precies 6 weken zwanger. Nog steeds niet veel kwaaltjes, voel me heel goed. De eerste echo komt steeds dichterbij en daar kijken we natuurlijk enorm naar uit. Zie dat de meeste van jullie bezig zijn met ovulatietesten, ik zou toch aanraden het de eerste maanden echt te proberen zonder, gewoon om het leuk te houden. Mijn man en ik hebben het hele zwanger worden niet als ‘leuk of romantisch’ ervaren maar eerder als continue op verplichte dagen vrijen met elkaar, waar dan veel meer ‘druk’ op staat als normaal. De maand waarin we er helemaal niet mee bezig zijn geweest, is ook de maand waarin we zwanger zijn geraakt. Dus ik weet dat het een cliché is, als je er teveel mee bezig bent dan lukt het niet. Maar misschien zit er toch een kern van waarheid in? Dikke knuffel van mij, en sterkte met afwachten komende dagen!