Ja moet wel is zelfbescherming, ben al te vaak teleurgesteld...probeer het 1,5 jaar lukt het dan is het echt super...lukt het niet dan zal ik me daarbij neer moeten leggen, hoe verdrietig ook
Ik vind dit zo knap van je, dat je er zo in staat! Ik hoop dat ik dat ook kan mocht het ooit zover komen, wat ik natuurlijk niet hoop.
Ja ik snap je wel. Ik probeer mezelf ook wel te beschermen tegen teleurstellingen, maar lukt me niet om er zo in te staan als jou hoor!
Ja dat was het zeker! Vooral dat je niet alleen ‘Ja’ zegt tegen je partner die je man wordt, maar ook tegen de vader van je kindje, dat al in je groeit maar wat nog niemand weet! Was een emotionele, maar prachtige dag!
Ja heb mijn leeftijd niet mee en niemand weet met het eerste kindje of je vruchtbaar ben. Jullie zijn nog allemaal jonger en hebben nog tijd zat. En jullie zijn hopelijk allemaal nog een stuk vruchtbaarder dan ik. Ik zie het wel, daarom maak ik me niet druk over een test hier en daar, als het zo mag zijn dan is het gelukkig zo.
Respect hoor! Ik hoop zo dat het jullie lukt! Voor ons zelf natuurlijk ook, maar het zou fantastisch zijn als we er straks weer een paar zwangeren bij hebben in het groepje!
Ja hoop het uiteraard net zo..tuurlijk toen ik 23 a 25 was wilde ik ook graag kinderen en was ik waarschijnlijk nog erger met testen dan nu. Maar toen mocht het niet zo zijn dus mijn bio klok is weg geweest..kinderen vond ik hartstikke leuk maar je zet het van je af. En dat heet dus zelfbescherming. Maargoed genoeg over mij
Ja het zou leuk zijn als dit groepje van ‘zwanger worden’ verandert in ‘zwanger zijn’ .. en we de echo’s met elkaar kunnen delen, de spanningen en de leuke dingen, de kwaaltjes! Dus kom maar op met die 2 streepjes!
@MDvD96 ik ervaar het testen niet alsof er druk op ligt. Ik vind het heel fijn om mijn lijf te leren kennen, en nu gezien te hebben dat het werkt. En dat al zo snel nadat mijn spiraal is verwijderd! Nu weet ik dat mijn eisprong ongeveer 3 dagen later is dan volgens het boekje. Het geeft mij wel een rustig gevoel, ik heb er alles aan gedaan, voor zover ik kan om de omstandigheden optimaal te maken, en verder moet ik het maar aan moeder natuur over laten . Wij ervaren het gelukkig niet als vervelend, en als dat over een poosje wel zo wordt, dan stoppen we er gewoon mee. Zien we dan wel weer
Ja groot gelijk, mijn man is niet zo goed in presteren onder druk, dus als hij wist dat het mijn eisprong was, dan lukte het allemaal niet meer zo. En dat gaf hem dan een rot gevoel, en mij stiekem ook. Want ja, als hij niks aan me meegeeft kan ik ook niet zwanger worden haha. Dus zo werd het steeds minder leuk! Al zitten we nu weer in een andere fase, want seks hebben met elkaar wetende dat er iets in je groeit is ook geen fijn idee hahaha
Ik denk dat wij hier ook last van gaan krijgen... Dat laatste dan, seks hebben met elkaar wetende dat je kindje daar aan het groeien is...