Ben aan het kijken voor 1 hotelovernachting op vakantieveilingen. Maar... werkt dat nou echt? Prijzen zijn soms echt heel laag. Ik ben dan bang als ik wil boeken op de datum die ik wil en die ook nog beschikbaar is, dan opeens niet meer kan als ik 'gewonnen' heb... Iemand ervaring? Positief of negatief?
Vakantieveilingen is gewoon betrouwbaar. Je wint de veiling en betaald er direct voor. Bij de aanbieder boek je dan je overnachting. Daar heb je dus al voor betaald.
Soms moet je wel bijbetalen voor een bepaalde datum. Bijv. Het weekend. Maar dit kan je al zien bij de beschikbaarheid voordat je boekt
En kijken of het het ook wel waard is. Soms betaal je net zo veel via andere wegen of is de korting amper wat.
Ja precies, Maar als je hem dan hebt, is de beschikbaarheid dan nog hetzelfde? Misschien ben ik heel erg achterdochtig hoor, hahaha
Ja de beschikbaarheid blijft hetzelfde. Heb al een aantal keer bij van der valk een hotel overnachting gekocht via vakantieveilingen. Ik kijk wel altijd eerst wat de kamer normaal kost. Sommige mensen bieden meer dan de kamer via de gewone aanbieder zou kosten En pas bieden in de laatste 2 seconden
Ik heb in een hotel gewerkt. Het hotel krijgt gewoon per boeking een vast bedrag van VakantieVeilingen, het overboden of onderboden bedrag wordt door VV gecoverd. Dus mocht er meer geboden zijn is VV blij, is er minder geboden verliest VV er wat op. Het hotel zet dus niet ineens data dicht als ze zien dat jij de veiling voor weinig gewonnen hebt. Natuurlijk zet het hotel wel maar enkele kamers op VV, dus de kans is aanwezig dat net iemand anders de door jou gewilde datum boekt. Maar dit is dus niet perse om jou te ‘pesten’.
Het kan natuurlijk zijn dat ze een beperkt aantal kamers beschikbaar stellen voor deze actie. En dan kan t zijn dat t in de tussentijd vol raakt... klein risico is er altijd wel. Ik heb t nog nooit meegemaakt.
Ja hoor is betrouwbaar , doe het heel vaak. Wel eerst even naar de beschikbaarheid kijken voor je gaat bieden. Soms kunnen ze ook nog een toeslag vragen voor bepaalde data/dagen.