oh balen prulletje hier vanmorgen weer slijm getest en was heel weinig en niet rekbaar. net iets later toen ik mijn onderbroek uit deed een hele klodder slijm, heel erg draderig, zo gek. ik snap niks meer van mijn lichaam. we hebben afgesproken dat we het weekend afwachten of ik een positieve ovulatie test heb (zou moeten met mijn cyclus). zo nee maandag de huisarts maar eens bellen om te overleggen wat dit kan zijn
Ik heb afgelopen ronde ook veel rekbaar slijm gehad en dan weer snotterig, en niet eens een positieve ovulatietest gehad.
Mijn gyn zei gisteren dat de ovulatietesten niet altijd betrouwbaar zijn. Als jij veel slijm verlies en ook dik en rekbaar is is het wel een goed teken volgens mij.
Klopt, maar we deden 1 ronde en nu in elk geval even een half jaar niet. En misschien wel helemaal niet meer.
Qua uitgerekende datum vooral. Maar als we weer een half jaar verder zijn weet ik het ook even niet. Misschien wil ik dan niet meer. Dan zijn mijn andere kinderen ook alweer een half jaar ouder.
Hmm.. ik lette ook op de uitrekende datum. Maar zwangerschap kan je echt niet plannen. Het komt onverwachts heb ik bij mezelf gemerkt! Je moet gewoon doen, waar je je zelf fijn bij voelt. Ik heb altijd 3 kids gewild. Nu gaat het moeilijker, dan kk had verwacht. Ik ben al blij met 2.
Nee plannen kan zeker niet. Maar ik ben 3x zwanger geweest en dat was in ronde 2, 3 en 1 raak. En we hadden toen ook echt wel berekend wanneer het eventueel goed uit zou komen. Ik mag echt niet klagen natuurlijk. Ben nu wel een paar jaar ouder. Misschien is het wel heel anders nu. Maar ik ga niet nu verder omdat je het niet kunt plannen. Wachten kan altijd. Ik ben ook blij met mijn 2. Als het hierbij blijft ben ik ook gelukkig.
Hoop wel dat er nog een flink aantal positieve testen komen hoor meiden.. Volgens mij zijn er nog een flink aantal aan het wachten toch?
Wachtend op m’n ei! Ik hoop over een paar dagen. Ik bestel morgen denk ik nog een aantal ovulatiestjes en daarna is het klaar voor mij. Dan ga ik verder zonder testjes
Ik mag op rood helaas! Word niet veel gekletst hier. Hoe is het met iedereen? Ik voel me niet lekker! Alsof het nooit zal lukken... maar we geven niet op!
Wat jammer, @prulletje2! Ik zou het lekker op zijn beloop laten, in zoverre dat gaat natuurlijk. Ik heb zelf twee wat oudere kinderen en dan nu de jongste van 1, en hoewel ik het begin heel jammer vond van het flinke leeftijdsverschil vind ik het nu zooo leuk. De oudste twee liggen vrij dicht op elkaar en de jongste twee zo straks (hopelijk) ook. @Ebrum, balen dat je op rood gaat! Maar, nieuwe ronde en hopelijk een met een knallend eitje! Zoals verwacht is mijn menstruatie zo goed als over, spot nog wat, dus nu even een paar dagen "rust" en dan mogen we weer aan de ovutesten.
Jaa ik hoop het voor je! Super leukk johh! Lekker druk in huis, haha. Ik heb er zo spijt van, dat we niet eerder ervoor zijn gegaan. Mja ik had ook een zware bevalling had tijd nodig om bij te komen. Toen kwamen er andere dingen tussen. De tijd gaat zo snel voorbij, ik kan het niet bijhouden!
Ja ik heb net even flink uitgehuild. Baal er echt van en ik mag niet eens klagen maar ja. Ben er ook echt teveel mee bezig geweest. Hopelijk hebben jullie snel allemaal beter nieuws!