Ja dat kan nog wel een tijdje duren. Maar fijn dat je in ieder geval naar huis mag. Lekker weer in je eigen bedje slapen.
Ah dat is fijn!! Werkt de transfusie een beetje? Of is dat niet zo snel te merken? Edit: ik lees net je andere reacties. Goed uitrusten lieverd❤️
Heerlijk geslapen in mij eigen bedje. Nu weer van voren af aan beginnen met "herstellen". Ik heb trouwens veel geluk gehad... het ging op de holding bijna fout (ik viel weg na een grote golf bloedverlies) waardoor ik moet spoed naar de ok werd gereden (alle alarmbellen gingen af) en ook veel geluk dat het bloed niet me buikholte in was gelopen, dan was ik verder van huis geweest. En ik ben 17x geprikt voor bloed/infuus. Ik had al zoveel bloed verloren dat ze bijna geen ader meer konden vinden. Dus 14x misgeprikt. Uiteindelijk had ik 3 infuussen, 1 daarvan hebben ze op de recovery eruit gehaald en de andere 2 mochten er gisteren pas uit. Een gaastampon van meer dan 5 mtr zat in me vagina als drukverband (wat een klotgevoel was dat) en weer zo'n fijne catheter not.
Bloed in je buikholte wil je zeker niet hebben. Hebben ze wel verteld hoe het kan dat er een bloedvat is gesprongen? Die springen niet vanzelf.
Pure pech volgens de gyn. Ik heb zelf niks raars gedaan, niet te druk geweest, geen sex gehad (duh!). Dus ze weten het niet en goooen het ol pure pech, het risico van een operatie. Dit kan dus zomaar nog een keer gebeuren.
Het vat was thuis al gesprongen, vandaar dat het er thuis al uit liep . Mijn lichaam heeft geprobeerd het zelf te stoppen door stolsels aan te maken, maar de druk vh bloed was zo groot dat de stolsels werkte als stop. Als ik niet bewoog etc ging het goed, maar zodra ik hoestte, iets zei, of me benen anders neerlegde kwam het stolsel eruit met een flinke lading bloed en zo ging het de hele tijd door.
Jeetje @RoGiJuLi dat is wel super pech dan. Hopelijk gaat het herstel nu helemaal goed! Ik heb besloten deze ronde niet te tempen. Ik zat op de 9 maanden beurs en dat is na mijn ei dus dan heeft tempen geen zin (laat naar bed enzo) dus dan maar een ronde pauze en mss helpt dat een beetje.
Zit ff te denken.. Op 22-1 was mijn hb 7,8 en mooi dus (de dag na de verwijdering). Eergisteren hebben ze bloed afgenimen op de holding (voordat de bloedgolf kwam en ik daarna dus achteruit ging) en dat was toen 5,7. In mijn ogen heb ik dus thuis al meer dan een liter bloed verloren (kan ook wel kloppen met hoeveel het was). Na de bloedgolf viel ik weg, waardoor mijn hb dus nog veeeel lager geweest moest zijn, want de ochtend erop was mijn hb 4,3 (ong 20 uur later) en kreeg ik de tranfusie. Ik schrik hier heel erg van als ik dit zo opschrijf
Ja dat gevoel van besef ineens dat het ook anders had kunnen aflopen dat ken ik @RoGiJuLi dat was bij mij toen met die klaplong hoogzwanger dat was ook kantje boord volgens de artsen. Doet toch wat met je.... gelukkig trekt dat gevoel snel bij hoor meis. Goed aansterken en rusten!
Het is heel normaal dat alles nu bij je binnen komt het is niet niks wat er allemaal gebeurd is! Ik ben zo blij dat het allemaal goed afgelopen is en je het nog na kan vertellen! ♥️ Doe thuis goed rustig aan!!
@RoGiJuLi ah wat moet dit heftig voor je zijn! Snap echt dat je ervan schrikt! Het had ook anders kunnen aflopen... Maar gelukkig is dat niet gebeurd! En heb je geluk gehad met de timing en de artsen! Ik hoop echt dat het nu klaar is met alle pech en dat het goed geneest! Sterkte lieverd, dikke knuffel❤️
@RoGiJuLi ja het had zomaar anders kunnen aflopen en het besef komt altijd later.. Nu goed aan sterken en heel veel beterschap (komt ook hard binnen hier, ok het was onze hond die dit ook mee heeft gemaakt met slechte afloop zoals jullie weten maar dat kwam bij ons ook weer heel erg naar boven)