Manneke alweer op bed liggen.. Wou niets eten wel drinken en heeft weer een temp van 39.3 Zetpil erin en was meteen in dromenland. Hopelijk kan ie goed slapen.
Een eitje van 16.9 de rest deed niet eens mee ondanks de stimulatie van 50 eenheden het zelfde als vorige maand toen deed de rest wel mee maar groeide er maar eentje door. Dat de rest nu niet eens mee was gaan doen viel me best rauw op het dak. Je spuit natuurlijk niet voor niks. Maar ja beter een dan geen ei. @JosjeM ik hoop zo erg dat je van deze zwanger Gaat raken!
Zou ik ook doen dan. Die van mij is 2.3 niet heel hoog voor iemand van net 26 werd me gezegd maar hoog genoeg.
Net wakker en nog lekker moe. Op zich gaat het prima. Ik heb geen pijn ofzo, wel snel moe en wat krachteloos als normaal. Gisteren gedouched sinds donderdag en dat vond ik best eng (daar waar het begon). Zat telkens al te kijken of de bak niet ineens rood werd.
@RoGiJuLi ik denk ook dat het niet meer dan logisch is dat je moe bent en weinig krachg hebt. Het is nogal wat! Je zult wel weer opnieuw conditie en dergelijke moeten opbouwen. Laat je lekker verzorgen door je man lieverd!
Moet je binnenkort nog eens terug voor nogmaals bloed te prikken en je HB te bekijken? Het is heel normaal dat je moe ben en snap je angst helemaal je bent door de oog van een naald gekropen.
Zo met draak naar auris voor het logopedische onderzoek. Hadden er al om 9 uur moeten zijn maar werd net gebeld of we halfuur later konden want de gene die het moet afnemen stond met pech. @wennepen80 hoe gaat het met je draak?
@RoGiJuLi @JosjeM Hij is nu zijn testen aan het maken. Zo blij dat we hem uitgebreid laten testen tot nu toe word er alleen bevestigd wat we al wisten iq is prima ze gaan er vanuit dat zijn worden schat ook gewoon prima is en er alleen een Motorische probleem is met uitspreken. Hij heeft de zelfde logopediste als de vorige keer met de intake wat ook super fijn is expres omdat ze hadden opgeschreven dat hij aan mensen moet wennen.