We hebben bij mijn vorige groep ook uiteindelijk een fb gemaakt. Die is idd niet zichtbaar voor de rest. Ook niet voor je vrienden. We zijn daarna op een whatsapp over gegaan met iets van 7 man nu nog over. Heel gezellig hoor en je hebt er echt veel aan zeker bij een 1e. Verder heb ik geen geheimen dus mij maakt het allemaal niet uit hoef niet anoniem te zijn.
Zullen we dan voorstellen dat we een FB of whatsapp groep maken voor degene die dat leuk vinden, maar blijven ook actief hier. En degene die dat niet willen spreken we hier..
Dat kan wel, maar denk dat de meeste geen 2/3 verschillende platforms gaan gebruiken. Wij zijn toen echt overgegaan van zp naar fb naar whatsapp
Wil ik ook! Eind maart ofzo! Ik voel me wel echt heel slecht nu. Ik hoef niet over te geven, maar ik kan gewoon niet eten. Leef al de hele dag op kleine porties yoghurt en kon vanavond alleen een paar stukjes broccoli op. Fulltime voor de klas staan wordt wel heel zwaar zo, ik zie continu sterretjes.
Ik leef echt op de lu crackertjes. Die hele simpele deoge. Die werken zo goed als ik me misselijk voel!
Heb respect voor jou hoor, en voor de andere dames die veel werken! Ik doe 1 dag P week en dat gaat nog net. Pff
Vk zei gisteren ook dat ik mijn avondprogramma moet schrappen. Eigenlijk ga ik op woensdag naar jazzdans. Ik denk niet dat dat vanavond realistisch is, op een beetje yoghurt en broccoli... Ik lig al de hele avond voor pampus op de bank. En ben om 15.30 naar huis gegaan M'n vriend gaat zo de deur uit om boodschapjes voor me te doen. Heb hem een hele lijst gegeven met dingen die hopelijk lukken en voedzaam zijn. De lieve schat voelt zich ook ziek en het regent keihard, en toch stapt ie even op de fiets ❤️ Oh ja, kennen jullie Yummy Mummies op Netflix? Kreeg de tip van een collega vandaag en heb er al vier afleveringen op zitten. Gaat over 4 steenrijke Australische hoogzwangere dames die echt de belachelijkste babyuitzet hebben. Heerlijk
Ja beter nu savonds je rust pakken als het overdag niet echt gaat.. Wie weet kan je over een paar weken wel weer sporten oid savonds! Lief van je vriend dat ie boodschapjes doet!
Hier helpt niks echt, eet wel om me daarna nog beroerder te voelen... morgen weer 4 dagen achter elkaar werken pffff
Ik ben vanaf gisteren thuis. Word continu kotsmisselijk wakker en heb gisteren overgegeven. Krijg nu amper eten naar binnen. Bananen en vla krijg ik wel op, maar daar word ik ook misselijk van. Ben zo slap Werk normaal 40 uur, maar trek het niet.
Oh nee wat rot zeg.. veel proberen te slapen en rusten. Het gevoel van haast maakt ook misselijk. Ik eet dus die lu crackertjes en heb ze ook op m’n nachtkastje liggen voor als ik misselijk wakker wordt. Ik heb het nu vooral ‘s avonds.. ik zou de huisarts bellen, er zijn prima middelen voor die ook veilig zijn!!
Wat heftig dat jullie zo misselijk zijn zeg. Je kan dan gewoon niet meer functioneren en neemt al je energie in beslag. Hopelijk is het gauw over Hier gelukkig nauwelijks last van. Alleen in de ochtend heb ik af en toe een weeïg gevoel. Vorige zwangerschap 0,0 misselijk geweest, maar bij mijn eerste tot 20 weken continu. Dus weet helaas hoe erg het is.
Ja dat is normaal wel, maar het mag 4 keer per dag dus als je veel last hebt had je wel eerder kunnen beginnen.. jammer dat ze zo slecht voorlichten.. ook idioot dat je een dag moet wachten voor je het kan ophalen.. ik zou dr niet blij mee geweest zijn haha