Geen idee, kan best gaan gebeuren. De Kallax bakken wisselen ook nogal eens, zoals iemand al schreef.
Joh die hele expedit kast verdween en kallax kwam ervoor terug met andere afmetingen. Dan krijg je dus dit:
Dat dus inderdaad. De binnenmaat is overigens volgens mij wel hetzelfde, alleen de buitenste planken zijn dikker/dunner (net hoe je het bekijkt ), waardoor je in de buitenmaat inderdaad verschil hebt...
Oh is dat het verschil... Wij hebben meerdere expedits in huis, maar alle kallax inzetten passen daar prima in. Ik vroeg me altijd al af waarom ze alleen de naam veranderden
Ik heb me erbij neergelegd. Zo lelijk is het tenslotte ook niet. Maar dit is dus een oplossing voor schuin dak zonder dat je knieschotten wil maken. Erachter hebben wij nog troep liggen (iemand nog een Ikea wereldkaart nodig?).
Oh dat wist ik niet eens. Dat is best wel een verschil zeg! Ik dacht dat ze alleen de naam veranderd hadden.
O ze zullen vast geen eeuwig leven hebben, die Samla bakken, maar de kans dat ze er over 5 jaar nog zijn, is groter dan de bakken van andere winkels, schat ik in.
Wauw die kallax kasten onder de schuine wand is echt een goed idee. Ik heb alleen zoveel geminimaliseerd dat ik kasten over heb en zeker geen nieuwe nodig heb. Maar stiekem zou het wel mooi zijn om het een en ander daar op te slaan, speelgoed om te wisselen bijvoorbeeld... Hmm. Ik gooi vandaag de kinderwagen en een fietszitje op marktplaats.
Wij hebben de grote kallax/expedit kasten onder de schuine wand staan. deze versie maar dan op zn kant gezet: https://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/40346924/ Ze zijn wel iets hoger dus ze kunnen niet zo ver onder de schuine want maar dat vindt ik bij ons niet erg. ik heb er wieltjes onder gezet zodat ik ze makkelijk naar voren kan rijden. Achter de kasten zit nog loze ruimte ivm de schuine wand dus daar liggen wat grotere spullen, onderdelen van bed enz. En dan in de kasten manden met speelgoed, spellen, boeken enz.
Buffet kast, keuken en keuken pax zijn weer schoon en opnieuw ingericht. Nog wat spullen de deur uit gedaan. De keuken bergingkasten zijn half leeg en daar kan ik weer schuur spullen naar doorschuiven die beter niet in de kou kunnen staan. Maar eerst is het even wachten tot de trap geschuurd is en ik er met de lak overheen kan gaan. Vandaag kregen we goed nieuws, mijn vriend kan binnenkort starten met omscholing. Hopelijk is het huis optijd aan kant want in zijn nieuwe tak van sport is het heel wat uren draaien dus zal ik mijn handen vooral vol hebben aan de kinderen.
Wat een leuk idee! Mocht het nog nodig zijn dan ga ik daarvoor. Dat kan prima nog voor een rij kratten staan. En speelgoed omwisselen word dan wel heel makkelijk.
Gisteren 8 big shoppers naar de kringloop gebracht, die ik de afgelopen tijd verzameld heb. Scheelt weer een hoop spullen in de schuur.
Gisteren man naar de stort gereden met de zooi wat in de garage stond 10 weg. Ook 3 vuilniszakken met kleding naar de kledingbak Verder staat er veel dozen papier, wordt woensdag opgehaald Vandaag weer verder in huis We verzamelen het in de garage en dan 1x in de zoveel tijd brengen we het weg Verder veel spullen te koop gezet
Ook ik ben geïnspireerd door dit topic. Eerder dacht ik dat ik geen tijd had om flink uit te mesten ivm nog continue een bijna 4 jarige tweeling thuis en dat gecombineerd met mijn eigen werk nog... Pff was elke keer blij wanneer ik gewoon de was en verder de woonkamer wat netjes kon houden Maar na het kijken van een aflevering van Marie Kondo dacht ik: waarom heb ik de tijd om naar deze bagger te kijken niet gebruikt om op te ruimen en vooral uit te mesten? Ik heb 10 big shoppers kleding weggaan. De garage is uitgemest. Het speelgoed waar de kinderen te groot voor waren geworden heb ik naar een gezin met kleine kinderen gebracht waarvan de ouders het verre van breed hebben. De grijze container heb ik nokkievol gepropt en ik ben blij dat ‘ie morgen geleegd gaat worden want dan kan ik hem opnieuw vullen met zooi dat nu nog staat te wachten. De speelgoed/knutselkast is helemaal uitgemest. Alles is nu gesorteerd en in bakken gestopt in de kast: teken en knutselpapier in 1 bak, verfspullen in 1 bak, klei in 1 bak, stiften, potloden etc in 1 bak: echt heerlijk geordend. Niet complete spelletjes zijn weggedaan. Boven op de kast geen zooi meer maar gewoon leeg! Badkamerkastje is nu ook netjes geordend: alles in kleine mandjes zodat ik beter zie wat ik nog heb en kan ik makkelijker ff een doekje door het kastje halen. Een paar drama kastjes met voorraad zijn uitgemest. Heerlijk! Heerlijk hoe opgeruimd dit nu is en wat een ruimte het mij in mijn hoofd geeft. En het bespaard mij ook tijd. Minder spullen = minder werk om het op te ruimen = minder tijd meer nodig om op te ruimen.
Mijn jongste dochter moest gisteren weer eens zelf haar kamer opruimen (de eerste keer nadat ik hem ‘uitgemest’ had). Ze begon al verontwaardigd te mopperen dat het helemaal niet rommelig was. Er lagen alleen wat losse dingen op haar bureau. Dus ik zeg: ‘precies, nu ben je dus in 2 min klaar. Als je te lang wacht, is het wel weer veel werk.’ ‘Oh ja!’ zegt ze en ze was inderdaad binnen 5 minuten weer beneden Twee oudste dochters zijn zelf aan het uitmesten en daar begint nu langzaamaan ook echt vordering in te komen. Oudste dochter heeft voor het eerst in maanden een heel leeg bureau. Ze hebben allebei van mij een simpel wasmandje gekregen om te voorkomen dat ze hun was op de grond laten slingeren (pubers ) en dat werkt wel goed. Verder ben ik inmiddels een aantal ordners verder, die ik uiteindelijk helemaal leeg heb kunnen halen. Volgende week weer verder met al die papierzooi. Gaat iig een hoop ruimte opleveren in de boekenkast op de studeerkamer. En weer een aantal dingen verkocht op mp. De mp-kast wordt steeds leger. Ik ga van de week daar nog wel dingen tussen uithalen, die waarschijnlijk toch niet verkocht worden en naar de kringloop brengen.
Ik heb even in een dip gezeten dus qua opruimen en uitzoeken is er niet veel gebeurd, Ik was al blij dat ik het dagelijkse huishouden gedaan kreeg. Nu stilaan weer begonnen. Keukenlade zat vast, weer open gekregen maar het handvat van een maatschepje was daardoor afgebroken. Gelijk de andere schepjes van dat setje weggegooid want ik heb een andere set die ik eigenlijk altijd gebruik. Ga nu nog maar eens alles uit die lade halen want er zit volgens mij nog meer in dat ik niet gebruik. Ook nog wat speelgoed gezien waar niet meer mee gespeeld wordt dus dat gaat er ook uit.
Nu de beneden verdieping en de 2e helemaal up to date en uitgezocht zijn is de beurt nu aan de zolder. Die hebben we vorig jaar al wel uitgezocht maar gaat nu beetje voor beetje heel drastisch gebeuren. Ik ga het nu kastje voor kastje en centimeter voor centimeter na
Wat een leuke reacties in dit topic!! Ik ga morgen verder met het schuurtje. Als je bij de vriezer wil, moet je nu een hindernis baan over. Kan beter!
Haha ja dat had ik ook! Net ons badkamer kastje nog eens uitgemest en opnieuw georganiseerd. Meer ruimte op de badkamer! En ook een oude stereotoren in de auto gezet, morgen bij de oudijzerboer afzetten.
Ik heb een emmer met vetbollen voor de vogeltjes weggemikt. Er hangen er vier in de bomen en welgeteld nul vogels hebben ervan gegeten de afgelopen drie weken. De bollen deed ik bij het gft, de netjes bij restafval en de plastic emmer heeft de middelste leuk mee gespeeld.