Vanmiddag waren mijn kinderen heerlijk in de tuin aan het spelen. En nu dacht ik, als het straks echt weer lekker word, wil ik lekker in de tuin gaan lezen. Ik houd van boeken die lekker snel weglezen. Een leuke chicklit.. Maar heb bijvoorbeeld ook de ontvoering van Van der Valk in 1 ruk uitgelezen. Ik doe het zelden, maar vind het eigenlijk heerlijk. Wie heeft een leuke boekentip?
Je moet er van houden maar ik ben helemaal fan van de reizigers serie van diana gabaldon. Is een boekenreeks van 8 boeken geloof ik. De eerste 4 zijn inmiddels ook verfilmd (serie Outlander op netflix).
De serie van de 7 zussen van Lucinda Riley. Ik heb ze allemaal digitaal als je interesse hebt, ik vond het heerlijk weglezen. Ook ‘voor jou’ en alle andere delen vond ik erg mooi van jojo Moyes.
View attachment 606880 Ik heb deze 2 net uit. Supersimpel, maar ook lekker ontspannen weg te lezen daardoor.
Ik ben de serie aan het kijken / boek deel geluisterd. Leuke serie en vaak getipt hier! Maar ligt het aan mij of is het soms ook ongelofelijk saai (passages die er niet toe doen enz?) Ik houd niet zo van chicklits, maar wel van boeken tussen chicklit en literatuur in: Wat lekker wegleest: de flavia de luce serie van Alan Bradley. Gaat over een 12-jarig meisje dat 'detective' is en moorden oplost, in 1952. Andere boeken die fijn lezen: de boeken van Julia Stuart: de dorpskapper van Amour is een heerlijk boek en the pigeon pie mystery (maar niet in het NL's vertaald zo te zien), of de regenvanger van Tower Hill. Ook erg leuk: boeken van Rhys Bowen: Naughty in Nice. Boeken van Danny Wallace zijn erg grappig, zoals ''Ja'', leest heerlijk weg ook. En ik ben zelf groot fan van Agatha Christie. Er zijn geen betere boeken om bij in slaap te vallen. Vooral ''moord in de orient express'', ''moord op de Nijl'', ''overal is de duivel'' en ''Miss Marple met vakantie''. & non-fictie bijvoorbeeld de boeken van Paul Vugts (bedreigde journalist van Het Parool) over de Amsterdamse onderwereld en Mocro maffia.
Ik lees alles van Esther verhoef, Simone van der vlugt, Saskia Noort, suzanne vermeer, Linda van Rijn en tineke dijkzeul heel makkelijk door
Zoals ik graag naar scandinavische series kijk, lees ik ook graag scandinavische auteurs: Camilla Läckberg, Jo Nesbø enz.
Hahaha sommige stukken wel (die scan ik dan gewoon snel of sla ik helemaal over ). Maar sommige stukken komen later in de reeks wel weer terug
Doet sneeuw pijn van Carolien Spaans. Zeer ontroerend. en Laura H, kalifaatmeisje uit Zoetermeer heb ik ook in één ruk uitgelezen Toen ik je zag van Isa Hoes, ook prachtig
De boeken van Paulien Cornelisse! Taal is zegmaar echt mijn ding etc. Lezen heel makkelijk weg omdat het allemaal korte stukjes zijn, het is niet een verhaal ofzo. Maar erg grappig en ben er altijd zo doorheen