Buik begint ook hier een beetje te bollen (ben niet plat van mezelf) (Edit: hmmm foto komt op de kop)
Hai lieverds! Ben weer soort van terug haha. Gewoon weer direct back to real life, werken inclusief dus kom vreselijk veel tijd tekort. Maar goed. Niet alles teruggelezen sorry! @velena wat ontzettend eng, duim dat jullie kleintje gewoon mag blijven zitten!! Hier gewoon alles goed, morgen termijnecho maar ben eigenlijk totaal niet zenuwachtig. Voel onze Snaffles dagelijks wel even kriebelen en gisteravond was hij/zij stevig tegen de doppler aan aan het trappen haha. Wordt dus hopelijk gewoon een feestje morgen en overmorgen op Valentijnsdag een mooie twaalfwekenmijlpaal.
Hi meiden, live verslag want ik heb toch niks beters te doen. De 2e bloeding zoals op de echo al "aangekondigd" is begonnen. Veeeel minder dan zaterdag vooralsnog en geen krampen dus hopelijk gaat het goed aflopen. Welkom terug @RE080219 als getrouwde vrouw! Goeie termijnecho gewenst en succes met alle drukte!!
Welkom terug! Wat heerlijk dat je dat al zo kan voelen!! Zou ik ook wel willen maar hij de tweeling voelde ik het ook echt pas laat...
Ja hoop het ook! Het bloed is wel rood dus weet niet of het dan alsnog een paar dagen oud kan zijn? Of zou het dan al bruin moeten zijn? Met een zwart stolseltje, maar 4x zo klein als stolsel van zaterdag. Fingers crossed!
Morgen een echo. Heb er 3 gehad, maar dat is alweer 5 weken geleden, dus het is wel even spannend voor ons. Ondertussen vooral 's avonds last van maagzuur. Overdag niet. Vanmorgen zelfs zonder ontbijt de deur uitgegaan (door haast, krijg je met een kleuterdochter) en nergens last van
Wihoee, hier morgen ook de echo!! Hoe laat mag jij @Twinkle81? Ik om 15.30 en eerst even werken dus. Heb er onwijs veel zin in!! Hebben nu uiteindelijk besloten om de planning qua vertellen toch om te gooien, mijn fam. op vrijdag (ipv wo, omdat pap er niet is) en schoonfamilie toch op de wintersport..daar zijn genoeg momenten dat we met elkaar zijn. Zin in!! Ben ik gek als ik vandaag nog gewone kleding heb geshopt in mijn pauze? Het was sale en heb super leuke kleding gekocht met 70% korting.. Natuurlijk wel met lekkere soepele stofjes. Tegen die tijd dat ik dit niet meer aan kan denk ik (en vooral hoop ik) dat het toch al tijd is voor wat meer zomerse kleding Wowww, het eerste geslacht al bekend.. Wauw! Gefeliciteerd @Augustus2019 een kereltje! @velena, dat het maar snel voorbij mag zijn!!
Echo was goed. Nu wachten op de arts zelf. Datum is 1 dag opgeschoven naar 21augustus. We konden al teentjes zien. Echt leuk!