Helemaal mee eens en inderdaad die cito's zeggen zo weinig, kunnen ze nog zo goed scoren maar als ze geen zak uitvoeren wordt het uiteindelijk ook niks. De jongste is pas 6 jaar en ik heb zo het vermoeden dat zij iets minder goed zal kunnen leren dan haar broer en zus en weetje, het maakt me geen ene mallemoer uit. Ze heeft zoveel andere talenten en ik vind haar net zo lief en bijzonder als mijn andere kinderen. Zelf heb ik ook nooit goed kunnen leren en door heel hard te werken en door te zetten is het uiteindelijk allemaal goedgekomen. Trouwens wat ontzettend walgelijk dat je zwager zijn eigen kind zo enorm de grond intrapt, lekker motiverend zo's ouder
Zou het misschien weer on topic kunnen gaan? Er zou ook een aparte topic over de cito toets en uitslagen daarvan gemaakt kunnen worden...
Echt walgelijk van jouw zwager. Als het mijn zwager was geweest, had ik hem dat verteld ook. Arm kind.
@lies276 wat knap van je zoon. Wat zul je trots zijn. Zeker na het excuus van zijn mentor. Hij flinkt het toch maar.
Kind lig verdorie stil. Je ligt alle kanten op te draaien op mijn benen en ik mezelf straks afvragen waar ik die blauwe plekken van heb.
Bedankt voor de mooie jaren, ik vond het erg gezellig. We drinken gauw eens koffie samen. En breed lachend loop ik naar buiten. Om vervolgens thuis verschrikkelijk te huilen. Want weer een afscheid, ook al is het de beste keuze, valt erg zwaar.
Iets wat ik eigenlijk ook niet mag denken, dat ik het toch wel erg jammer vind dat mijn oudste dochter (net 4 jaar) deze wintersportvakantie nog weinig interesse had in skieen. Had het erg leuk gevonden dat ze op ten duur net zoals haar 7 maanden oudere nichtje mee de groene puste af kon met ons. Misschien had ik stiekem iets te hoge verwachtigingen gehad. Desondanks ben ik zeker wel trots op haar dat ze 6 ochtenden zonder gezeik naar skiles is gegaan. (skiles in het Frans)
Wat de f doen jullie hier allemaal in gala? Het is een THEMA feest. Glukkig waren er een paar mensen die dat ook snapten, waardoor we niet mega voor lul stonden
Schoonmoeder, ik weet dat je me ergens helemaal niet mag, dat ik je zoon overgehaald heb om te trouwen, en ons kindje “een ongelukje?” was toen we je vertelde dat ik zwanger was. Schotel me niet steeds voor wat ik met m’n dochter moet doen, of wat ze heeft. Dat weet ik zelf wel het beste.
Waarom mag ik er niets van zeggen als jij regelmatig alleen weg gaat en als ik een keer alleen weg wil gaan dan vergaat de wereld en dan krijg ik het gevoel dat ik mij moet verantwoorden waarom ik weg wil. Ik wil ook even tijd hebben om ALLEEN dingen doen zonder kinderen. En nee, jij mag ook niet mee!
Aan a de mensen,oftewel walgelijke creaturen. IK ZOU WEL EENS EEN NORMALE OPMERKING WILLEN KRIJGER GVD. JA IK BEN DIK GEWORDEN DAT IS AL ERG GENOEG!!! Mijn vader noemt mijn dikke buik en dat ik positiekleding droeg. Mijn man zegt vetklepf en mjin schoonfamilie hebben het ook over mijn vette lijf. IK BEN HET ZAT!!!
Ik had mijn man toch een vetklep tegen zijn kop gegeven als hij me zo zou noemen. 'en ik zal nooit zomaar slaan maar dat is gewoon echt gemeen'
Ik ben het zo verdomd zat dat ik steeds zieker word. Ik wil gewoon dat het stil blijft staan en niet verslechterd.
Wauw. Wat ontzettend onbeschoft en gemeen dat je zo genoemd wordt. Hoe durft je man zoiets te zeggen, wat een gebrek aan respect. Een goed gesprek en excuus van zijn kant lijkt me op zijn plaats. Ik leef met je mee x
En terecht. Een opmerking mbt je gezondheid had gekund, maar dit is gewoon ronduit onbeschoft en asociaal zeg.