@nvbr wat fijn!!! Gefeliciteerd! Oh al die echo's komen steeds dichterbij! Laat die dagen maar gauw voorbijgaan! En ik roep een HALT op het bloedverlies van jullie. Gewoon klaar. Stop. Ophouden nu. Ik wil dat jullie ook gewoon kunnen genieten..! Knuffel! Ik had vandaag een broodje pindakaas mee naar werk, dat heb ik overigens elke dag. Elke dag weer lekker, op vandaag na. Vandaag wilde in pizza.. en zo geschiedde
Wij hebben ook gemact alleen kregen we maar de helft van onze bestelling ongeveer ( kwamen we thuis achter en te ver om terug te gaan) 3 kwartier later lag het weer in de wc.. ik heb 3 x overgegeven .. echt misselijk ineens.. misschien buikgriep ??
Zo. Weer een dag voorbij. Prima dag gehad. Eigenlijk zo goed als geen kwaaltjes vandaag. Morgen hele dag werken tot 5 uur. Ach. Gaat de dag ook snel. Ik ga lekker slapen. Dromen over de baby en mijn nieuwe autootje! Trusten dames. Iedereen een goede nacht gewenst.
Haha, Ik ga ook voor die halt! Zoals mijn zoontje altijd zegt: “stop, hou op, dat wil ik niet” als hem iets niet zint. Lekker hoor die pizza! Sannekrul, kan het niet gewoon door de zwangerschapsmisselijkheid komen, dat overgeven? Of geef je nu voor het eerst over?
Ja maar de hele week al een beetje misselijk en nu echt spugen , ik denk idd dat het zwangerschapsmisselijkheid is
Nou ik heb sinds gister dus helemaal geen symptomen meer. Leen zere borsten en dat ik bij sommige luchtjes of texturen in mijn mond. Of alleen al daar aan denk (zoals bijv. Brood) ik ga kokhalzen. Maar niet misselijk oid.
Ja, ik moet helaas echt wachten tot 27 feb. Ik had ff mn ervaringen van 2 jaar geleden opgezocht. Toen had ik ook al bruin bloedverlies vanaf 5 weken. Dat werd uiteindelijk een miskraam bij 9 weken. Kindje groeide niet goed. Dus ik ben wek bang dat dit weer exact hetzelfde is als 2 jaar geleden... ben er zo klaar mee. We zijn al zo lang bezig voor een kindje. Wil nu ook gewoon zwanger zijn en een leuk vooruitzicht hebben. Dus hoop een beetje op een wonder.
@Line85 ik duim dat het bloed niks betekent en dat je gewoon heel gevoelig bent daar beneden! @ goede echo’s: fijn dames die een positieve echo hebben! Jullie zullen wel opgelucht zijn! @ buikjes: ik zie al een paar mooie buikjes voorbij komen haha, de mijne is echt opgezet door Mn darmen. Broeken zitten niet fijn @ kwaaltjes; af en toe vlaag misselijkheid en wat pijnlijke tepels. En moe. Regelmatig krampen waar ik mij wel zorgen over maak. Hier heb ik vannacht echt een nachtmerrie gehad over het zaad van Mn vriend.... ik had het gezien en het was zo misvormt dat ik er angstig van werd omdat we hiermee nooit een gezonde baby zouden kunnen krijgen. Hierdoor is de angst voor een miskraam flink aangewakkerd!
Oh nee begrijpelijk die angst. Toch blijf ik duimen voor een prachtig kindje in oktober. Jullie wondertje!