Uitgerekend 16 t/m 31 Oktober 2019

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door PreciousBaby, 6 feb 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ila

    Ila Fanatiek lid

    30 aug 2017
    1.237
    989
    113
    Vrouw
    Wat akelig voor je! Misschien kan je Emesafene voorgeschreven krijgen.
     
  2. Ila

    Ila Fanatiek lid

    30 aug 2017
    1.237
    989
    113
    Vrouw
    Welkom! Wat leuk, een mede ivf-er. Voor iedereen hier is het natuurlijk geweldig om zwanger te worden, maar als je zo'n moeizame weg ervoor hebt bewandeld, is het wel een extra cadeautje wanneer het lukt. Gefeliciteerd!
     
    Lotje111 vindt dit leuk.
  3. Lotje111

    Lotje111 Bekend lid

    18 jan 2015
    666
    491
    63
    Jaa geweldig hè?? Jij ook van harte gefeliciteerd!!:thumup:
     
  4. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.151
    6.003
    113
    @Lotje111 gefeliciteerd! Meer dan verdiend de zwangerschap!
     
  5. Averna

    Averna Bekend lid

    15 jan 2016
    980
    816
    93
    NULL
    NULL
    Zo, wij hebben vanavond de intake bij de verloskundige gehad. Veel informatie gekregen, meeste wel al bekend van de vorige zwangerschap. Bevalling van de vorige keer besproken. Bloeddruk gemeten (was vrij laag maar dat had ik al verwacht vanwege al die duizeligheid) en nu is het wachten op de echo op 5 maart. :)
     
    KleineLai en Kanarie1988 vinden dit leuk.
  6. ProudMammie

    ProudMammie Actief lid

    30 jul 2017
    284
    240
    43
    Vrouw
    Administratief medewerker
    Limburg
    Die heb ik idd al, in eerste instantie de zetpillen en nu de tabletjes. Ondanks dat komt het er toch doorheen
     
  7. Katjes123

    Katjes123 Actief lid

    17 jan 2019
    475
    812
    93
    Vrouw
    Klopt! Super leuk! Ik had 6 februari een positieve ovulatietest. En jij? Precies! De 30e of 31e inderdaad Haha! We gaan het zien op de echo :oops:
     
  8. Katjes123

    Katjes123 Actief lid

    17 jan 2019
    475
    812
    93
    Vrouw
    Lotje111 vindt dit leuk.
  9. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.817
    4.057
    113
    @Lotje111 welkom

    Hier al de hele week om 5.15 wakker. Vandaag weer terwijl ik gisteren 8.30 tot 22.30 heb gewerkt. Ben wel moe maar slaap gewoon niet.

    Overigens probeer ik nu echt nog te genieten van het slapen op mijn buik. Ik ben een echte buikslaper. Bij mijn zoo tot 17 weken volgehouden en toen ging het niet meer. Alleen die pijnlijke borsten maken het nu soms wat minder fijn om op mn buik te liggen.
     
    Lotje111 vindt dit leuk.
  10. Averna

    Averna Bekend lid

    15 jan 2016
    980
    816
    93
    NULL
    NULL
    Pfff, hier is de eerste keer overgeven een feit. o_O Nu gelukkig niet meer echt misselijk, hopelijk blijft het hier bij.
     
  11. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Ook al een slechte slaper.
    Hoe houden jullie het vol :p
    Ik heb beide keren tot 34 weken op mijn buik geslapen. Ben ook een echte buikslaper.

    @Averna gats.. hopelijk eenmalig!
     
  12. TantePollewop89

    TantePollewop89 Actief lid

    17 feb 2017
    324
    143
    43
    Even een vieze vraag hoor. Ik ben een beetje onzeker. Ik heb al een paar dagen last van dunne ontlasting en overal lees ik dat dat niet heel goed is en geen typische zwangerschapskwaal. Bij mn vorige had ik juist alleen maar last van verstopping en had ik tot een paar dagen geleden ook. Zijn er meerdere van jullie die ook in de dunne zijn? Moet ik me zorgen maken? Er staat als je al 3 dagen het hebt dat je de vk moet bellen.. wat denken jullie? Ik kan me namelijk niet herinneren dat ik dit in het begin bij mn dochter ook had...

    Moet er even bijzeggen dat ik geen buikpijn heb of griepverschijnselen ofzo.
     
  13. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    @TantePollewop89 ik ben ook aan de dunne.
    Ik moet echt rennen naar het toilet zodra ik het voel.
    Volgens mij had ik dat de vorige keer ook en toen ineens kon ik helemaal niet meer :rolleyes:
     
  14. Vrouw1982

    Vrouw1982 Fanatiek lid

    17 mei 2012
    2.195
    464
    83
    Vrouw
    @TantePollewop89, je kunt altijd even navraag doen. Anders blijf je er toch onzeker over.

    @Averna , succes. Hoop dat het wegblijft!

    Hier weer een bagger nacht, maar das echt omdat ik ook verkouden ben. Om 02:00 uur wakker, en er om 07:00 uur uit, terwijl we vandaag een beetje konden uitslapen. Ik word pas in de middag weeïg. Nog niet hoeven spugen gelukkig, maar wel dat gevoel. Als ik dan wat eet, gaat t weg. Ik slaap altijd schuin op mijn zij/buik. Weet nog wel dat ik bij mijn zoontje op een bepaald moment met zo’n Voedingskussens ben gaan slapen.
     
  15. TantePollewop89

    TantePollewop89 Actief lid

    17 feb 2017
    324
    143
    43
    Ohh gelukkig ben ik niet de enige hiermee. Dan maak ik me iets minder zorgen. Wel vervelend hè? Ik hoop dat het snel stopt.
     
  16. Ila

    Ila Fanatiek lid

    30 aug 2017
    1.237
    989
    113
    Vrouw
    Mocht je je zorgen maken of je wel voldoende vocht binnenhoudt, dan zou je eventueel misschien wat ORS kunnen nemen. Maar hopelijk houdt het nu snel op!
     
  17. Ila

    Ila Fanatiek lid

    30 aug 2017
    1.237
    989
    113
    Vrouw
    Dames, hoe is het met jullie buiken? Die van mij staat sinds gisteren behoorlijk bol en het is zelfs met een losser jurkje aan heel goed te zien. De kleine is nog maar ieniemini, maar blijkbaar al de boel behoorlijk aan het verbouwen :D. Dat wordt nog wat met het verborgen houden...

    Vanmorgen m’n allerlaatste testjes gedaan. Sinds dinsdag is de teststreep een stuk donkerder dan de controlestreep op de predictor en kv en vanmorgen een mooie 3+ op de clearblue. Nu beginnen de moeilijke twee weken tussen niet meer testen en de eerste echo :confused:.
     
  18. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.151
    6.003
    113
    Slapen
    Ik slaap ook heel onrustig, voelt allemaal heel apart. Ieder uur bijna wakker worden... Merk dat ik daar ook echt beroerd van wakker aan het worden ben!

    Dunne:roflmao:
    Ik heb PDS en zit altijd verstopt, nu juist ook aan de dunne. Zag het eigenlijk als een voordeel :|

    Bij mij veranderen mijn borsten echt al gigantisch. Ik heb een B cup van mezelf, niet veel. Nu zit mijn bh al niet lekker meer, ze zien er ook zo stevig en vol uit. Vind vriendlief niet erg:|.

    Ergens heb ik geen behoefte meer om te testen, had vanaf 8dpo tot 4,2 zo’n mooie oploop en knallers. Dat in gestopt, ergens wil ik nu testen. Om te kijken of het nog steeds een knaller is. Durf het alleen niet, straks maak ik mijzelf alleen maar onzeker. Blijven jullie door testen?
     
  19. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.817
    4.057
    113
    Hier ook dat weeïge gevoel. Het komt en gaat de hele dag door. Vanmorgen bijna moeten spugen. Ben bij de vorige 2 nooit een dag misselijk geweest.

    En als ik de knoop van mn broek dicht doe is het erger. Ben nu aan het opruimen in huis met de knoop van mn broek open hahaha
     
  20. ProudMammie

    ProudMammie Actief lid

    30 jul 2017
    284
    240
    43
    Vrouw
    Administratief medewerker
    Limburg
    Goedemorgen allemaal,

    Net terug van de echo in het ziekenhuis.
    En ik heb het hartje zien kloppen :D:D:D

    Over twee weken mag ik terug komen voor een termijn echo en intake gesprek.
     
    angela22, TantePollewop89, ElinevK en 8 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina