@TantePollewop89 , hier ook aan de dunne. Volgens mij is dat normaal, hormonen zijn rare dingen Buikje: , ik krijg echt strakke broeken niet meer dicht, of nou ja, met geweld wel maar dan zit het gewoon niet lekker. Ik weet van met mijn zoontje ook dat ik al vroeg zwangerschapsbroeken droeg (met 8 weken of zo al) want het was gewoon allemaal gevoelig. Broeken pasten nog wel maar zaten niet lekker.
Wauw wat leuk! Lekker van genieten! Ik ben nog steeds misselijk, was gelukkig al voorbereid en had al crackertjes ingeslagen. Bij mijn dochtertje begon het ook rond deze tijd. Gelukkig nog maar één keer hoeven overgeven. Heb nu maar 1 opvangkindje en die slaapt. Dochter is bij de peuterspeelzaal, dus ik zit even rustig op de bank. Niets voor mij, maar ik moet toch echt eens leren om mijn rust te pakken waar mogelijk.
@ProudMammie gefeliciteeerd!!! Lijkt me zoo bijzonder, ik kan echt niet wachten! Ik ben ook elke ochtend rond 5/6 wakker, omdat ik moet plassen, maar daarna kan ik niet meer slapen. Mn borsten doen echt zeer en op mn buik liggen kan alleen met mn armen eronder. Verder heb ik ook al een klein buikje, broeken doen pijn dus lang leven de leggings. Ik dacht eerst dat t door de IVF hormonen kwam. @Ila heb jij nog wat geprikt voor deze cryo? Ik heb Pregnyl voor de punctie en nog 4 keer na de punctie geprikt. Dacht misschien komt het daardoor maar jij hebt t dus ook! Gelukkig weet iedereen t al op werk dus hoef daar niet moeilijk over te doen.
Bovenste is van gister, onderste van vanmorgen! Misschien dat ik na het weekend nog 1 CB doe voor de 3+ , maar verder hou ik het voor gezien. De testjes hebben een beetje hun max bereikt ook, haha
Dank je wel dames, ik ben ook heel opgelucht. Maar de arts zei wel dat de komende twee weken heel belangrijk zijn. En als de echo over twee weken nog steeds heel goed is de kans nog maar 4% is dat er iets fout kan gaan. Maar ik hoefde me geen zorgen te maken, want voor deze termijn zag het er heel goed uit en ook dat er al hartactiviteit is, is heel goed. Kijk nu al uit naar de volgende ontmoeting ☺️
Ik heb 5000 i.e. Pregnyl voor de terugplaatsing geprikt, daarna niets meer. Bij m’n vorige wat langere zwangerschap (werd een ma, helaas) had ik het ook al zo snel en droeg ik vanaf week 8 ofzo al zwangerschapsbroeken. Ik denk dat het nu weer die kant op gaat. Het zijn natuurlijk gewoon m’n darmen die plaats aan het maken zijn, maar ik lijk echt al 3 maanden zwanger op het moment . Ik denk trouwens niet dat het van de Pregnyl komt, dat is ‘gewoon’ hcg en is er nu al lang al uit. Ik denk dat sommigen dit gewoon wat eerder hebben als anderen, net zoals alle andere symptomen erg verschillen per persoon. Bij mij weten alleen m’n naaste collega ‘s het (vanwege praktische overwegingen vanuit het ivf traject met de vele echo’s enzo), maar verder nog niemand. Maar als m’n buik zo enthousiast blijft doen de komende weken is het voor niemand een verrassing meer als we het gaan vertellen
Maandagavond de knaltest. Maar die had ik dinsdag overdag ook nog. Savonds iets lichter en woensdagochtend negatief. Denk zelf eigenlijk dat ie dinsdagnacht gekomen is. Jij hebt de 12de al een echo zie ik! Ik moet nog even wachten 25 maart ben ik aan de beurt. Is mijn eerste kindje dus vind het heel spannend.... hoop dat het goed blijft gaan.
Ziet er goed uit! Ik heb halverwege de dag dat mijn shirts echt strak gaan zitten bij mijn buik. Smorgens hangt het er nog losjes en zodra het middag word gaat het knellen. Ik heb ook enorm veel jeuk aan mijn buik.
@ProudMammie super nieuws zeg! Gefelciteerd. Hopelijk kunnen we over een maandje in deze groep met zijn allen zeggen dat we allemaal een goede echo hebben gehad
Wat toevallig, hier hetzelfde sinds gisteren. Verder ook geen griep. Ik kijk het nog even aan maar het is wel vervelend!