Uitgerekend 16 t/m 31 augustus 2019

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Indy89, Dec 4, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 2Bmom

    2Bmom Actief lid

    Sep 7, 2018
    151
    167
    43
    Female
    Ik weet pas in april wat het gaat worden haha
     
  2. Arlo

    Arlo Actief lid

    Nov 29, 2018
    330
    324
    63
    Female
    Ik weet het vrijdag *stuiter stuiter stuiter*.
     
    PrincessP and Daphne91 like this.
  3. Daphne91

    Daphne91 Fanatiek lid

    Dec 5, 2013
    2,073
    465
    83
    Female
    Drenthe
    Jij bent ook 5 dagen langer zwanger haha, ik moet terecht langer wachten :p maar komt helemaal goed, we zijn zo weer een week verder. Veel plezier alvast gewenst!
     
    Arlo likes this.
  4. MaritS

    MaritS Actief lid

    Dec 5, 2015
    469
    398
    63
    Ik kreeg net, al na 10 dagen, bericht dat er geen bijzonderheden uit de nipt zijn gekomen!
    Happy happy happy :)
     
  5. Arlo

    Arlo Actief lid

    Nov 29, 2018
    330
    324
    63
    Female
    Wat fijn!
     
  6. MinnieM

    MinnieM Fanatiek lid

    Dec 8, 2017
    2,917
    1,093
    113
    Female
    Vraagje: zijn er meiden die hier afvallen tijdens de zwangerschap? Ik ben blijkbaar bijna 3 kilo kwijt. Ik eet normaal. Ijzer was goed. Glucose was goed. Wellicht omdat de thyrax voor mijn schildklier nu aanslaat?
     
  7. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    Jul 4, 2014
    4,945
    1,033
    113
    Voorschoten
    ik ook hoor. Voor mijn zwangerschap was ik 74kg. Aan het begin heb ik een heftige darmontsteking gehad en ik kan alleen maar kleine porties eten. Gister op de weegschaal gestaan en ik zit op 72,2kg.

    Straks weer hb prikken omdat die te laag was. Geen zin in en heb geen oppas (vakantietijd, anders had ik tijdens schooluren laten prikken) dus mijn dochter moet mee
     
  8. MaritS

    MaritS Actief lid

    Dec 5, 2015
    469
    398
    63
    Nee ik blijf aankomen. Naast buik worden ook gezicht, billen en schouders ronder. Kilo'tje bij van mij?
    Misschien kan je het aankaarten bij de verloskundige, maar als je goed eet denk ik dat het voor de kleine druif niet direct schadelijk is (als je basis gewicht niet te laag is tenminste?).
     
  9. Arlo

    Arlo Actief lid

    Nov 29, 2018
    330
    324
    63
    Female
    Ik ben ook veel afgevallen, bij mij kwam het door de misselijkheid en het overgeven. At niks en wat ik at kwam eruit. Bij m’n oudste had ik dit ook en was ik aan het eind van m’n zwangerschap op hetzelfde gewicht als voor m’n zwangerschap. Na m’n bevalling was ik een kilo of 6 lichter dan m’n startgewicht.
     
  10. kimmaikel24

    kimmaikel24 Fanatiek lid

    Nov 22, 2012
    1,013
    638
    113
    In het begin ben ik 2 kilo afgevallen en op dat gewicht sta ik nog steeds.
    Heb je veel moeten overgeven ?
     
  11. kimmaikel24

    kimmaikel24 Fanatiek lid

    Nov 22, 2012
    1,013
    638
    113
    Jeeeej wat goed !! :) Nu lekker genieten !
     
  12. Daphne91

    Daphne91 Fanatiek lid

    Dec 5, 2013
    2,073
    465
    83
    Female
    Drenthe
    Vriendin van mij wel, zij staat nu nog op -3 (16w zwanger) ik word alleen ronder ;) begon met 49,2/,3-ish en nu 50,9 (ik ben 1,60m, dat verklaard het lage gewicht). Ik merk het aan de vetjes op mijn heupen en mijn man ziet het aan mijn gezicht. Ik hoop dat het bij de 10kg van de vorige keer blijft. Geloof me, bij mij ziet dat er nogal rond uit haha.
     
  13. Daphne91

    Daphne91 Fanatiek lid

    Dec 5, 2013
    2,073
    465
    83
    Female
    Drenthe
    Succes!! Prikangst ken ik niet maar lijkt me alles behalve fijn. Hopelijk is je Hb deze keer mooi boven de 7.0. Ik duim mee.
     
    Twinkle81 likes this.
  14. 2Bmom

    2Bmom Actief lid

    Sep 7, 2018
    151
    167
    43
    Female
    Dat klinkt heerlijk.. Lichter zijn dan ervoor dan he.. Niet de reden waardoor
     
  15. PrincessP

    PrincessP Fanatiek lid

    Jun 17, 2014
    1,187
    426
    83
    Female
    Brabant
    Ik ben in het begin ong 5 kilo afgevallen. Laatste tijd niet gewogen dus weet niet of ik alweer groei
     
  16. Peet1369

    Peet1369 Actief lid

    Dec 6, 2018
    399
    354
    63
    Female
    Wat leuk @PrincessP 2 jongens! Is superleuk als tweeling, zitten elkaar minder in de haren als meisjes denk ik soms:roflmao::roflmao:

    Ik mag maandag voor een echo bij de gynaecoloog en dinsdag hebben we een pretecho met de kinderen erbij bij de verloskundige dus ik hoop volgende week ook te weten wat we krijgen!

    Dank allemaal voor jullie lieve reacties trouwens, uiteindelijk maandag geopereerd met een Ruggeprik, helaas kwam die veel te hoog waardoor mijn bloeddruk enorm zakte en ik daarna medicijnen kreeg waar ik hartkloppingen aan overhield.. nu thuis met veel hoofdpijn en uitgeput... ik ben vooral benieuwd hoe het nu met de baby is aangezien ik die toch echt vaak voelde voor de operatie en nu veel minder/niet , maar mijn placenta lag bij de laatste echo ook aan de voorkant dus ja....
     
    MinnieM likes this.
  17. Daphne91

    Daphne91 Fanatiek lid

    Dec 5, 2013
    2,073
    465
    83
    Female
    Drenthe
    Ik wilde je net vragen hoe het ging, al een tijdje stil namelijk (wat geheel logisch is). Zo te horen ging de operatie ‘goed’, op de ruggenprik na dan. Wat vervelend dat je je niet echt heel fijn voelt momenteel.

    Krijg je het momenteel allemaal voor elkaar, ook met je twins? Ik hoop dat je snel opknapt en daarnaast (net als iedereen ;) ) snel de baby dagelijks voelt. Hier denk ik soms iets te voelen maarja, niet helemaal zeker. Ik ben blijkbaar meer gemaakt voor het grove schopwerk, en of ik mijn ribben vorige keer gekneusd had hihi.
     
  18. PrincessP

    PrincessP Fanatiek lid

    Jun 17, 2014
    1,187
    426
    83
    Female
    Brabant
    Dank je! Meiden zullen wel pittig zijn ja, zeker als ik kijk naar het verschil tussen onze jongens en ons nichtje. Ben erg benieuwd naar ze!

    Wat fijn dat de operatie achter de rug is. Snap dat het spannend is hoe het nu met de kleine gaat. Hopelijk komt het niet weer terug!
     
  19. MinnieM

    MinnieM Fanatiek lid

    Dec 8, 2017
    2,917
    1,093
    113
    Female
    Ik eet normaal. Heb niet overgegeven. Dus alles is eigenlijk een beetje gelijk als voor de zwangerschap. Vorige x heeft vk me gewogen. Toen viel me al op dat ik af ben gevallen. Maar dat maakte niks uit volgens de vk. Gewicht was nog steeds prima.

    Nouja, de baby deed het afgelopen donderdag goed. Dat is het belangrijkste. Ik zal er op blijven letten.

    Dankjewel voor alle reacties. Toch wel bijzonder hoe anders alle lichamen reageren.
     
    Daphne91 likes this.
  20. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    Jul 4, 2014
    4,945
    1,033
    113
    Voorschoten
    Vanmorgen weer bloed geprikt. Ik wilde mij groot houden voor mijn dochter, maar toen ik bij de apotheek was (even vitamine c halen, want ik kom maar niet van de verkoudheid af), werd ik helemaal draaierig en kreeg allemaal zwarte vlekken voor mijn ogen. Dan weet ik dat ik moet gaan zitten en op mijn ademhaling moet concentreren, anders ga ik echt neer. Tegen mijn dochter heb ik gezegd dat ik een beetje duizelig was en suiker nodig had, dus dat we in het restaurant even wat drinken gingen halen. Dat vond ze niet erg, want ze mocht Fanta :roflmao:.

    Ik weet wel dat ik nog een keer prikken ga weigeren. De enige prik die er nog in komt, is de dktp en als het nodig is pijnstilling voor de bevalling. Het is wel goed met ze. Ik heb in het ziekenhuis bij het kennismakingsgesprek aangegeven prikangst te hebben en als ik er 1x per 3 prikken zoveel last van heb, laten ze het maar lekker (vorige week ging goed, de keer daarvoor had ik mijn hele onderarm blauw)
     

Share This Page