NOD club 7 t/m 13 feb 2019 - door tot roze

Discussie in 'NOD forum' gestart door LaQueen, 6 jan 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Ik ook hoor!
     
  2. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Oef, zou het??
     
  3. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Spannend! Ik log morgen even in voor de uitslag :thumup::thumup::thumup: en we duimen!
     
    LaQueen vindt dit leuk.
  4. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Babyaapje en LaQueen vinden dit leuk.
  5. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Geen jeuk, oncomfortabel gevoel? Ik heb altijd veel wit als ik een schimmeltje heb..
     
  6. Visje79

    Visje79 VIP lid

    9 jan 2019
    5.029
    5.934
    113
    Vrouw
    Ja dat schijnt te gebeuren he, geeft me helaas altijd wel valse hoop als menstruatie niet doorzet en testen negatief blijven :roflmao:
     
    nicole1987 en Evayesmamatobe vinden dit leuk.
  7. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Same here!
     
  8. LaQueen

    LaQueen Fanatiek lid

    4 mei 2014
    4.329
    5.185
    113
    Vrouw
    D
    M
    Nee, verder niets geks!
     
    Evayesmamatobe vindt dit leuk.
  9. Ready2loveU

    Ready2loveU Bekend lid

    28 jan 2019
    683
    1.219
    93
    Vrouw
    Ik hoop het! Wil niet weer ziek worden haha heb al griep en buikgriep gehad en mijn vriend al griep en longontsteking dus zit er niet echt op te wachten, but then again: wie wel he.
    Voel me wel anders en een collega zei het gister toevallig ook tegen mij en ik kleurde helemaal rood... ze zei: "Ah nee he meid, hopelijk word je niet weer ziek... of misschien ben je wel zwanger! Ik keek haar aan, knalrood en zei toen: "nee joh, daar zijn we nog helemaal niet mee bezig haha" ....oops.o_O:roflmao::|
     
  10. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Oh nou wie weet ;)
     
    LaQueen vindt dit leuk.
  11. MissMorrow

    MissMorrow Fanatiek lid

    17 dec 2018
    1.619
    2.007
    113
    Vrouw
    Accountmanager
    Hahahah ik wilde net typen dat ik het zo stoer vind dat je nog wacht met testen. Ik zou dat echt niet volhouden. Ik heb hier 20 van die dipsticks liggen. Haha.
     
    Babyaapje, Wens84, LaQueen en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  12. MissMorrow

    MissMorrow Fanatiek lid

    17 dec 2018
    1.619
    2.007
    113
    Vrouw
    Accountmanager
    Spannende periode voor veel meiden! Hoop echt dat jullie me gaan volgen in het roze. Mijn testen lopen langzaam op, nog geen knaller. Maar ik begin het nu wel te voelen: borsten zijn steeds gevoeliger, mijn rug doet pijn, hartslag stijgt.

    Morgen ben ik jarig en geven we een housewarming. Dat wordt even aanpoten want er komen 45 mensen ?! Ik heb nog een fles alcoholvrije prosecco staan, dus ik heb al een cover-up.
     
    Babyaapje, Wens84, Visje79 en 5 anderen vinden dit leuk.
  13. mom2be21

    mom2be21 Bekend lid

    11 jun 2012
    777
    591
    93
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Ik broed mee! Hier ook 1 dpo. Seks gehad op dinsdag, woensdag, donderdag, gisteren en vandaag. Hier was ei ook iets eerder dan verwacht. Spannend weer de komende 2 weken! Ik start 3 dagen voor nod bij mijn nieuwe baan... oeps!
     
    Visje79, LaQueen, MissMorrow en 2 anderen vinden dit leuk.
  14. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Joepie! Zo blij voor je :thumup:

    Hier een algeheel ‘niet zwanger’ gevoel, maar af en toe als mijn lichaam iets heel stoms doet (ineens kotsmisselijk na een taartje, beurse onderrug, zere borsten), denk denk ik: nog geen bloed dus nog een kans.
    Maarja. Ik geloof er dus niet in deze maand, en de rest is wishful thinking en ijdele hoop :(
     
  15. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Zozo, da’s veel seks! Dat krijgen wij niet voor elkaar hoor :roflmao: hier moet ik al blij zijn met 2x tijdens de 4 vruchtbaarste dagen. Maar ja, dat moet toch ook genoeg zijn!
     
    Kabouter32, Babyaapje, mom2be21 en 2 anderen vinden dit leuk.
  16. MissMorrow

    MissMorrow Fanatiek lid

    17 dec 2018
    1.619
    2.007
    113
    Vrouw
    Accountmanager
    @mom2be21 spannend! Wat ga je voor werk doen?
    @Evayesmamatobe ik geloofde er ook niet in...zelfs 1 dag voor mijn positieve test dacht ik: dit wordt 'm echt niet. Dus misschien gaat dat ook bij jou gebeuren.

    Overigens voor de dames die nu naar hun ei toe gaan. Ik had na de seks een kussen onder mijn rug gelegd en heb zo een uur gelegen :p. Gratis tip!
     
    Babyaapje, Evayesmamatobe, mom2be21 en 3 anderen vinden dit leuk.
  17. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Hahaha! Ik gooi altijd mijn benen tegen de muur omhoog met een kussen onder mijn kont, nog geen resultaat gehad dus deze ronde gewoon lekker blijven liggen zonder fratsen. Als t m niet wordt lig ik volgende ronde dus een uur met een kussen onder mijn bips. :roflmao:
     
    Wens84 en Visje79 vinden dit leuk.
  18. mom2be21

    mom2be21 Bekend lid

    11 jun 2012
    777
    591
    93
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Klantcontact bij een grote organisatie :)
     
    Noa1987 vindt dit leuk.
  19. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Van harte gefeliciteerd met je verjaardag! Maak er een leuke dag van.

    Ik voel inmiddels ongi krampjes dus denk dat ik door mag naar de volgende ronde :)
    Heb wel afspraak gemaakt bij een Osteopaat die hier lokaal bekend staat als wonderdokter bij vruchtbaarheid... is allemaal niet wetenschappelijk bewezen enzo, maar baadt het niet dan schaadt het niet!
    Als het daarna volgende ronde(s) niet raak is ga ik net voor mijn 36e verjaardag een doorverwijzing vragen naar de fertiliteitskliniek in Antwerpen. Daar hoor ik goede verhalen over. Het zal mij niet gebeuren dat ik passief afwacht tot ik 37 ben en dat het dan niet meer lukt ofzo. Wil zó graag moeder worden, en dit met mijn man samen delen..
     
    MissMorrow, LaQueen en Sansaatje vinden dit leuk.
  20. Visje79

    Visje79 VIP lid

    9 jan 2019
    5.029
    5.934
    113
    Vrouw
    Gefeliciteerd @MissMorrow! Leuk feestje gehad? Beetje kunnen verbergen dat je aan de alcoholvrije prosecco zat? Vriendin van mij viel eens door de mand toen iemand twijfelde of ie ook witte wijn zou drinken en een slokje nam van haar ‘wijn’ om even te proeven (dat was dubbel fris...... en dus geen wijn hahaha)
    Ga je nog een test doen vandaag? Hopelijk gaat alles goed
     

Deel Deze Pagina