Zo niet mijn ding. Associaties: - jongensnaam - Jordan tandpasta - Michael Jordan - Jordanië - way too amerikaans - als ik het me goed herinner was er in het programma Jersey Shore ook iemand met die naam. Aan zo'n type mens denk ik ook meteen bij deze naam. Heb er dus geen hoge pet van op.. Maar maakt het werkelijk uit wat wij buitenstaanders er van vinden? Als jullie er maar gelukkig mee zijn toch
Leuk! Ik denk wel dat mensen een jongen verwachten als ze alleen de naam zien. Maar de naam vind ik top.
Haha veel associaties! Nee je hebt gelijk hor, maar meestal zijn het afwegingen die ik maak. Tandpasta vind ik bv niet zo erg, maar ik zou mijn kind niet zo snel Joran noemen (want die associatie krijg ik niet zo snel uit mijn hoofd). Als we nog een keer zwanger zouden mogen worden zou ik een meisjesnaam erg lastig vinden. Onze dochter heet namelijk R.o.b.i.n en daar wil ik geen super meisjesachtige meisjesnaam naast Bedankt voor je reactie!
Haha ja, leed vorige bericht, onze dochter heeft ook een uniseks naam! Maar ik weet ook dat veel mensen dat niks vinden
Yw! Ik ben zelf niet zo'n liefhebber van unisex namen (wist trouwens niet dat Jordan daar ook onder valt). Toevallig is R.ob.in één van de weinige die ik wél leuk vind voor beide geslachten Snap dat je daar geen 'zoete' naam bij zoekt. Verdere uniseksnamen die me zo snel te binnen schieten waar je misschien nog wat aan hebt: Ilja Quin/ Quinn Mischa/Misha/Misja/Micha Terry Rikki Nicky Jones Riley Sky Melle Noa(h) Lou
Nicky, geweldig! Maar kan om ingewikkelde redenen niet. Sky vind ik ook geweldig en Noah ook, want dat is de tweede naam van ons zoontje Thanks voor het meedenken!
Je went er vast aan, maar vind het geen leuke naam voor een meisje. Ik denk dat er leukere namen zijn voor een stoere meisjesnaam.
Voor unisex kan, maar vind ik het toch te jongensachtig. Associeer het met basketbal, Amerika, donkere mannen. Ik denk dat het als kind nog wel schattig en stoer is, maar voor een volwassen vrouw lijkt me lastiger te wennen. Ik vind de genoemde Sky(e) en Noa (zonder h want dat is dan weer de jongensvorm) wel heel leuk en prima bij een meid passen! Jones ook erg leuk!
Jordan is m.i. echt een jongensnaam. Het is een beetje een trend om veel namen naar unisex te noemen, maar omdat je een jongensnaam aan een meisje geeft betekent dat niet dat het gelijk unisex is. Dat is in ieder geval mijn mening. (Als voorbeeld: Patrice is 140x aan jongens gegeven en 107x aan meisjes, dat vind ik unisex. Jordan is 1232x aan jongens gegeven en 241x aan meisjes, dat vind ik dus gewoon een jongensnaam die ook aan meisjes is gegeven.) Verder vind ik Jordan een prima jongensnaam als je in een Engelstalig land woont, maar hier in Nederland heb ik er toch een wat “lager opgeleid”-beeld bij. Sorry.
Mooie naam heeft je dochter (Zie mijn forumnaam en trek je conclusie hahaha) Ik hou wel van unisex namen maar Jordan vind ik wel erg naar de jongenskant buigen. Wat vind je van deze namen in de categorie unisex: Harper Jackie Morgan Quinn Sas(c)ha Bo Luca Yael
Haha, dankjewel! Ja we zijn echt gek op die naam!! Gek op Jackie, Bo en Yael maar kunnen hier niet ivm achternaam of familie die al zo heet Harper vind ik ook wel wat hebben! Verder vind ik Charlie ook super maar mijn man niet
Vind het wel een stoere naam, ook voor een meisje! Ik denk wel aan Michael Jordan en de schoenen van Nike (Jordans).
Dank vd oplettendheid, ik was nog niet helemaal wakker... Noa idd. voor een meisje, net als Skye. Het is gebruikelijker om Noah en Sky aan een jongen te geven, maar er zijn er zat die dat niet doen en één van deze namen aan hun dochter geven.
Jordan heb ik op mn lijstje staan voor een jongen. Mijn kinderen zijn half nl/half surinaams, dus getint/donker en daar associeer ik de naam ook mee, waarom weet ik niet, miss omdat ik denk aan de basketballer haha. Miss Payton als uniseks naam. Ken een meisje die zo heet. Komt niet vaak voor en klinkt toch heerlijk vind ik voor een meid. Maar t moet net je smaak zijn.