❤️Gezellig NOD 2019 groepje, tot we allemaal op roze gaan ❤️

Discussie in 'NOD forum' gestart door myka27, 3 feb 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.989
    18.787
    113
    Vrouw
    Dacht dat ik het eens voorbij heb zien komen hier, dat je dan valse streepjes kunt krijgen.
    Maar als er daarvoor al een streep stond dan zeker positief :D gefeliciteerd
     
    AapEnOlifant vindt dit leuk.
  2. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Heb je ook een foto voor het openmaken?
     
  3. AapEnOlifant

    AapEnOlifant Bekend lid

    30 dec 2018
    542
    952
    93
    Vrouw
    Nope, maar mn vriend zag m ook voor het openmaken. Was ie wat lichter, maar wel zichtbaar... morgenochtend weer ff met action en voor smiddags of savonds nog even nieuwe predictor halen. Neem ik een early mee, die zijn wat gevoeliger. Pfff zo erg dit haha
     
  4. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    In de praktijk maakt early of express niet zo'n verschil, ik heb ook alleen met express getest, vanaf 8 dpo :p

    Maar he, streep op predictor is echte streep!
     
    AapEnOlifant vindt dit leuk.
  5. Zonn

    Zonn Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.170
    253
    83
    NULL
    NULL
    Thnx!
    Kunnen we elkaar lekker versterken Haha

    Mijn nod is tussen gister en woensdag ergens...ben t n beetje kwijt. Was na 8 rondes eindelijk zwanger en zoooooo mega blij en toen kreeg ik een vroege miskraam.....dat was echt t zo’n dieptepunt pffff. Oud leed kwam naar boven denk ik omdat ik bij de eerste ook pas in ronde 11 zwanger was en ik gek werd van de onzekerheid.

    Maar goed...had duidelijk vruchtbaar slijm op 18,19 en 20 maart dus denk dat mijn ei ergens 20/21 gesprongen is. Geen ovutesten gedaan.

    Nu dus in spanning... morgenochtend weer testen. Wie nog meer?
     
  6. Zonn

    Zonn Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.170
    253
    83
    NULL
    NULL
    Zie een streep!! Spannend joh, hopelijk morgen weer een mooie streep! Enne...bij n vage streep niet open slopen maar blij zijn ;). Streep is streep
     
  7. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.989
    18.787
    113
    Vrouw
    Wat rot van je miskraam..
    Die onzekerheid is killing, ik ben helaas ongesteld geworden, maar die dagen van eisprong tot menstruatie vind ik het meest erg om te wachten haha.
    Duim voor je voor een positieve ronde
     
  8. Zonn

    Zonn Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.170
    253
    83
    NULL
    NULL
    Lief dankjewel!

    Inderdaad die week voor nod is killing...iedere keer probeer ik weer in de zen modus te komen maar maak mezelf toch weer gek.

    Balen joh dat je ongesteld bent geworden, je hebt de laatste rondes wel vrij regelmatige en korte cyclus en dat is fijn... lekker veel kansen in een jaar .
     
  9. myka27

    myka27 Fanatiek lid

    6 sep 2012
    3.675
    2.325
    113
    Deze mag je inderdaad niet openmaken :rolleyes:
    Maar als de streep er al stond ga ik heel hard duimen dat deze morgen duidelijker zal zijn.
     
  10. Visje62

    Visje62 Fanatiek lid

    10 okt 2018
    1.834
    1.323
    113
    Vrouw
    Oh wat verdrietig van je miskraam. Hoop dat het nu gauw goed mag gaan!
    En dat gek maken kan ik over mee praten. Tussen ei en nod...duurt zooooo lang. Nu zelfs 3 dagen overtijd en nog geen teken. En nog steeds negatieve testen. Ook gemakend. Ik test morgen weer. Dan al op 18 dpo.. normaal op 14 of 15 ongesteld.
     
  11. Visje62

    Visje62 Fanatiek lid

    10 okt 2018
    1.834
    1.323
    113
    Vrouw
    Ik heb van beide 1. Welke raad jij aan als expert? :D
     
  12. myka27

    myka27 Fanatiek lid

    6 sep 2012
    3.675
    2.325
    113
    @Zonn welkom hier in dit mooie groepje

    Wat verdrietig dat vorige ronde toch niet zo mocht zijn. Hoop dat er dit keer een plakkertje aan het ontwikkelen is.
     
  13. Zonn

    Zonn Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.170
    253
    83
    NULL
    NULL
    &visje62.....jouw geduld wordt nu wel heel erg op de proef gesteld! Echt niet fijn is dat. Heb je iets van symptomen? Of juist helemaal geen aankomende ongi symptomen?

    Bij mijn eerste zwangerschap testte ik pas na nod positief en had nauwelijks symptomen. Uiteindelijk bij de gyn ook twee dagen teruggezet. Waarschijnlijk late innesteling. Dat kan bij jou ook. Of een keer een langere cyclus, dat heb ik ook weleens.

    Ik heb pijnlijk gevoel, soort bonzen, in mijn boobs en trekkerig banden pijn gevoel. Maar weet van mezelf dat ik ook net goed morgen ongesteld kan zijn. De wens is zo groot en dan negeer ik de negatieve tekenen zeg maar Haha. Nu na mijn vmk is mijn ongeduld nog erger geworden...heb weer even ervaren hoe magisch het is om te ontdekken dat je zwanger bent. Heerlijk die eerste twee weken...daarna nemen de nare symptomen vaak de overhand
     
  14. Zonn

    Zonn Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.170
    253
    83
    NULL
    NULL

    Lief, dankjewel! Fijj groepje zijn jullie inderdaad . Hoop dat jij deze ronde ook positief nieuws gaat krijgen. Zie dat je in 2012 een sterretje hebt staan? Maar krijg het idee dat jij al veel verder zwanger was of niet? (Als je dat wilt delen...)
     
  15. myka27

    myka27 Fanatiek lid

    6 sep 2012
    3.675
    2.325
    113
    Ja eigenlijk val ik niet binnen dit groepje omdat mijn eitje iets langer op zich liet wachten :confused: maar toch hier blijven hangen.
    Ja in 2012 zwanger van ons eerste wondertje, en daar kwamen wij er met 14weken achter dat hij niet levensvatbaar zou zijn. We hebben de zwangerschap moeten afbreken omdat het uiteindelijk ook gevaar voor mij zou opleveren mocht ik langer doordragen. Een moeilijke tijd, maar een andere keus was er op dat moment niet. Met 15weken ben ik bevallen van een heel klein perfect mannetje
     
  16. pcosmeisje

    pcosmeisje Actief lid

    31 okt 2017
    404
    149
    43
    Vrouw
    Volgens mij zie ik dus een lijntje :O
     
  17. pcosmeisje

    pcosmeisje Actief lid

    31 okt 2017
    404
    149
    43
    Vrouw
    Weet je wat het stomme is, mannen snappen dat gewoon niet he, dat het killing is voor een vrouw... Ik probeerde het vandaag uit te leggen......:confused:
     
  18. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.989
    18.787
    113
    Vrouw
    Ik probeer niet te vaak iets erover te zeggen tegen m'n man want hij vindt dat ik me 'te druk maak' en 'het komt wanneer het komt '. JA het komt wanneer het komt maar ik voel me onzeker en voel iedere maand weer vanalles in m'n lichaam....:confused:

    Nee mannen snappen het gewoon niet hoe het is :o::p
     
    pcosmeisje vindt dit leuk.
  19. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Express geeft vaak een iets breder, en daardoor misschien wat duidelijker te zien, streepje. MAar het maakt vast niet uit haha
     
  20. Visje62

    Visje62 Fanatiek lid

    10 okt 2018
    1.834
    1.323
    113
    Vrouw
    Zou de early gevoeliger zijn?
     

Deel Deze Pagina