True. Maar hij springt wel heel soepeltjes op de bank, zonder pijn. Dan gaat hij liggen, miauwt 2x klagelijk alsof hij ergens last van heeft, gaat dan weer staan en gaat dan in een andere houding liggen/zitten, springt weer van de bank af, miauwt weer klagelijk.. and so on M’n arme lieve Leo.
Even goed in de gaten houden. Voor bij onze kat leververvetting ontdekt werd viel ons wel op dat hij niet goed meer op de bank kon springen. Hij haalde het net niet zeg maar. Fijn dat er voor nu in ieder geval niets ernstigs is gevonden.
Dank je wel! Ik weet niet of hij is gevallen. Als hij een breukje of haarscheurtje zou hebben dan zou hij z’n pootje niet willen gebruiken toch? Hij springt gewoon soepel op de bank en loopt niet mank.
In eerste instantie niet nee, maar die onzekerheid wat er nu is, dat vind ik zo rot. Ik wil hem helpen, maar ik weet niet hoe.
Hij heeft net weer overgegeven. Heb de dierenarts weer gebeld en hij moet straks heen en mag dan blijven voor onderzoeken
Ach, wat naar om je beestje zo te zien. Vervelend dat je nog steeds niet weet wat er precies aan de hand is. "Fijn" dat je beestje nu echt goed onderzocht gaat worden. Veel sterkte.
Klagelijk mauwen kan wijzen op pijn, maar óók op dementie. Koorts hoort niet bij gewrichtspijn i.p., maar kan natuurlijk wel zo zijn dat ie toevallig beide dingen heeft. Hoe oud is de kat? Hier ook een poes met gewrichtsproblemen. Overigens nooit wat van gemerkt. Het laatste half jaar wordt ze echt wat krakkemikkig (mag ook wel, ze wordt half juli 21!) en ze heeft nu een middeltje (Metacam) tegen oorspronkelijk andere problemen die haar ook helpt tegen de stramme gewrichten. En nu springt ze ineens op tafel/de bank alsof ze weer een jonge kieviet is! Sterkte met de opname straks. Hoop dat er wat uit komt X
Hoi. Bedankt voor je reactie! Ik denk dat het klagelijk miauwen echt door pijn of misselijkheid komt, ook omdat hij net weer had gespuugd Hij is ook ‘nog maar’ 8.
Gewrichtklachten kunnen ook door gewrichtsontstekingen komen en daar past dan wel degelijk koorts bij.
Oh, dat is nog best jong. Dat klaaglijk mauwen kan echt door merg en been gaan. Onze poes is 2 weken geleden ingeslapen, maar zij was al 22 jaar! We hebben er nu nog maar 2 van bijna 12 jaar. Hoe gaat het nu met je kat? Blijft hij een dagje bij de dierenarts ter observatie en voor onderzoek?
Hij moet inderdaad een nachtje blijven ter observatie en ze gaan hem voeding geven (waarschijnlijk onder dwang met een spuitje) en hij krijgt wat voor de misselijkheid, en nog wat onderzoekjes. Mochten ze een foto of echo willen maken dan bellen ze.
Ik denk het ook als ik je verhaal zo lees.. 8 is wel al senior he.. wat bij ons mensen dus 'bejaard' is..
Dat is het ook inderdaad. 15 is een gemiddelde leeftijd voor een kat, zeg 80 in mensenjaren. Dat is hij nu een jaar of 40 omgerekend. Nog niet echt oud.
Ik vind 8 jaar ook nog jong voor een kat. Onze katten zijn 20, 19 en 22 jaar geworden. Nu nog 2 meisjes van bijna 12 jaar. Pff. Het is zo niet leuk als ze wat gaan mankeren. Ook al weet je dat het gaat gebeuren....vooral wanneer een kat echt oud is. Maar bij een kat van 8 jaar. Pff. Sterkte TO!