nee dat snap ik. Ik doe het ook allen omdat ik nog een heb liggen anders had niet meer gekocht denk ik. zit te denken om morgen te doen 5.1 of misschien zaterdag.
Dat kotsmisselijk zijn herken ik. Ik zat net in een meeting en kreeg het opeens mega warm en kotsmisselijk. En ja, dat piekeren is hier ook non-stop, maar dat is ook door de miskramen.
Lastig te zeggen, sommige hier hadden met 5wk1d al de 3+, maar het kan ook iets later zijn. Het blijft met die testen altijd een beetje een gok.
Hier alleen iets vaker (niet opvallend) naar de wc. Nu wel heel moe, maar drukke dag gehad dus daar kan het net zo goed aan liggen. @AapEnOlifant je bent wat minder ver. Ik gok nu 11/12 dpo. Dan zijn je testen heel netjes! @Jairy0811 ik dans met je mee!
@Kaatje92 denk idd ook dat ik later ben, denk nu rond de 4 weken. Ik wacht mn echo's wel even af voordat ik mn datum aanpas haha, anders blijf ik aan de gang.
Blegh ik kan mij niet herinneren dat ik bij de jongens zo beroerd ben geweest in het begin. Sorry even klagen... maar het is voor het goede doel.
Oké herkennen jullie dit haha: Je krijgt krampjes en denkt oei neeee!!!! Vervolgens laat je een scheet en is het over hahahaha. Ik laat dus savonds zóveel scheten niet normaal man, heb ik normaal nooit hahaha. Nu naar de bios met mn lief en hopen dat ik niet de hele zaal vergas!
Hahaha hahaha ik ga stuk Ik heb ook wel meer gassen hoor Het is een charmant proces dit weer heb ook al een dikke puist te pakken.. Maar voor een goed doel!
Ik sluit mij graag aan bij dit groepje! Het voelt allemaal nog heel onzeker, omdat ik sinds afgelopen weekend dagelijks bij afvegen roze/bloedverlies heb. Ging er vanuit dat het over was, maar geheel overwacht dinsdag toch een positieve test! En loopt ook mooi op, de bovenste is van dinsdag en onderste is van vandaag.. maar het blijft afwachten tot de echo 25 maart Maar zoals het er nu naar uitziet, ben ik 11-11-2018 uitgerekend.
Was aan het twijfelen of ik die laatste actiontest ging doen of niet, maar dacht bij mezelf dat ik het wel moest opbiechten dus bij deze... Hij is opgelopen
Ja het is een heus slijmfestijn.. Soms denk ik idd dat het bloed is, ga ik snel naar de wc en dan is er niks aan de hand. Ik herken het wel van mijn andere zwangerschappen.