Vorige week positief getest en heb van het weekend action testen gekocht om een oploop bij te kunnen houden. Nog niet eerder deze testen gebruikt. Vind deze nog wel aardig licht voor 17 dpo. Goed mijn dipsticks welke ik telkens heb gebruikt waren ook nog geen knallers (wel oploop) dus ben benieuwd wat jullie hiervan vinden
Ik had een knaller met 4+5 of 4+6. Deze ziet er best licht uit, maar iedereen maakt andere hoeveelheden hcg aan.
Ik had op 14 dpo mijn knaller met de action test. Voor 17 dpo vind ik m wel licht idd.. maar iedereen maakt anders hcg aan, als ie oploopt zou ik nog niet van t ergste uit gaan.
Ik vind die predictors er prima uitzien. Met de andere testen geen ervaring. Zou of action over een paar dagen opnieuw doen, of predictor, of t nu laten en ervanuit gaan dat t goed gaat
Als ik eerlijk ben vind ik het er niet heel goed uit zien. Hopelijk heb ik het mis en gaan ze toch nog beter oplopen!
Met mijn 2e urine nog maar een test gedaan. De linkse is van vanmorgen vroeg en de rechtse van net. Die lijkt mij wel iets donkerder.... Ppfff ben mezelf gek aan het maken denk ik
Ja shit, herkenbaar. Ik vind die actiontesten maar niks, zelf nooit gebruikt, maar wat ik zo hier lee. Ik weet nog dat ik bij mijn zoon ook bleef testen om de knal-knaller te zien, liepen niet heel erg op. Ik weer stressen, niks aan de hand. Ik zou evt morgen nog een gewone predictor doen, als daar een vette streep op staat gewoon wachten tot de echo en vertrouwen hebben. Of een clear blue digitaal volgende week en als daar 3+ op staat afwachten. Succes! Hopelijk is alles gewoon goed!
De predictor early en express kun je prima met elkaar vergelijken hoor. Verschillen (hoe gek ook) helemaal niet van elkaar. Er zijn genoeg mensen geweest op ZP die beide deden met dezelfde urine en dan zag je exact dezelfde streep. Inclusief ikzelf
Ik heb deze streep op 10 dpo, dan lijkt die van jou me wel wat licht voor 17 dpo, kan het zijn dat je ei later was of ben je daar zeker van?
Ik had bij deze zwangerschap op 15 DPO de teststreep donkerder dan de controlestreep. Maar bij de vorige zwangerschap had ik dat pas bij +5 weken zwangerschap. Dus mijn ervaring is dat het per zwangerschap behoorlijk kan verschillen. Denk dat de oploop vooral belangrijk is.