NOD-lijst 21 t/m 27 februari 2019 door tot iedereen op roze!

Discussie in 'NOD forum' gestart door Rosa5, 18 jan 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Hmmm, misschien wel een goed teken dat je het bent vergeten ;)
     
  2. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Haha lijkt mij dat je oerinstinct je genoeg laat weten :)
     
    Momof2rebels vindt dit leuk.
  3. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    En? Hoe is je test?
     
  4. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    21 dec 2018
    776
    385
    63
    Vrouw
    Hahahah laten we hopen heb er net 1 gedaan, maar negatief. Streep is wel donker, maar zoals het de vorige keren ook was op dag 14 dus ik test morgen nog 1 keer als ik het niet vergeet.
    Miss heb ik de piek al gemist zou ook kunnen ook niet erg ofz.
     
    LilyB vindt dit leuk.
  5. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    21 dec 2018
    776
    385
    63
    Vrouw
    Hoort dat er ook bij dan ? Als je ei heb dat je zo opgewonden bent ?
     
  6. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    21 dec 2018
    776
    385
    63
    Vrouw
    Me test is negatief. Streepje js niet licht wel. Meer zoals de andere testen op dag 14. Dus vanavond ff een poging en morgen als ik het niet vergeet en anders ga ik op het wachtbankjr 26 maart. En dan word het spannend. Hihi
     
    LilyB vindt dit leuk.
  7. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Ja hoor, hoort er allemaal bij :D
    Nou, dan ben ik benieuwd hoe je test morgen is. Het kan natuurlijk dat je piek al is geweest en dan heb je tot 48u, dit zou dus die 2 dagen opwinding kunnen zijn ;)
    Spannend!!!
     
    Momof2rebels vindt dit leuk.
  8. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Mijn piek is altijd voor eipijn. Dus als ik eipijn heb dan is mijn ovutest ook weer lichter. Kan zomaar dat je m gemist hebt, maar ik zou vandaag nog wel even vrijen hoor ;)
     
    LilyB vindt dit leuk.
  9. Zuster9203

    Zuster9203 Fanatiek lid

    10 jan 2019
    1.266
    797
    113
    Vrouw
    Ik drink het wel hele cyclus door ja, ben wel gestopt toen ik zwanger was, de meningen zijn erover verdeeld of het dan wel of niet goed is. Ik denk persoonlijk dat het geen kwaad kan maar voor de zekerheid toch naar mee gestopt. Zijn ook dames die het tot de eisprong drinken en dan niet meer. Beetje voor jezelf bepalen wat prettig voelt :)
     
    LilyB vindt dit leuk.
  10. Zuster9203

    Zuster9203 Fanatiek lid

    10 jan 2019
    1.266
    797
    113
    Vrouw
    Kan zeker, ik heb dat ook al een aantal rondes. Geduld geduld geduld.
     
  11. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Ja idd, veel geduld haha... begin toch wel steeds ongeduldiger te worden eerlijk gezegd :oops:
     
  12. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    21 dec 2018
    776
    385
    63
    Vrouw
    Okeee nooit van gehoord hahah weer iets nieuws geleerd. Jaa precies hou daar ook zeker rekening mee ! Jaa weet alleen niet als de test morgen niet posi is hoe ik me dpo moet tellen.
     
  13. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    21 dec 2018
    776
    385
    63
    Vrouw
    Jaa idd daar hou ik zeker rekening mee. Nouu het vrijen is geen probleem bij ons denk ik. Afgelopen week zeker 6 keer en net nog ! Jeetje net konijnen schaam m hoe ik het typ hahah. Maar ik probeer te minderen, omdat ik had gelezen dat te veel sex de zaadjes niet meer goed zijn?

    Maar dat is voor me vriend geen probleem, maar voor mij is het een ramp ben dagelijks dan ook NIET te genieten ! Hebben meerdere er last van?
     
    Lalaatje90 vindt dit leuk.
  14. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Hihi vandaar dat het zolang duurde voordat je terugkwam op de ovu test :roflmao::p

    Aangezien je vandaag zo’n pijn hebt ervaren zou ik zeggen dat gister (of zelfs vannacht) je piek is geweest, dan daarbij hooguit 2 dagen optellen lijkt mij het meest logische... het zal dan misschien uiteindelijk hooguit 1 dag dpo kunnen schelen.

    Klopt idd dat het zaad dan achteruit kan gaan, de zwemmers schijnen langzamer te worden of zelfs zaad bij kunnen zitten dat niet eens leeft (niet genoeg kunnen ontwikkelen)
    Lang leve de medische malle molen :thumup:
     
  15. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    21 dec 2018
    776
    385
    63
    Vrouw
    Ooh oke dus kan het gwn op 26 maart houden ??

    Ja precies daar was ik al bang voor. Hahaha maar agh we zillen het zien gelukkig bleek uit de test dat zn zaad Superzaadjes zijn dus daar vertrouw ik maar op, maar denk dat qua sex wel genoeg is voor de opkomende eisprong MITS hij gwst is, maar zelf dan is het al genoeg hahahah

    Hoe is het bij jouw?
     
  16. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    :thumup:
    Haha wij gaan zelfs na eisprong gewoon sowieso door hoor :p
    Moet ook gewoon voor de leuk zijn natuurlijk ;)
    Ik heb enkele dagen wat pijn onderin mijn buik gehad en een beetje “zwaar” gevoel down under.
    Pijn is vandaag eigenlijk wel weg, verder nu voor de 3e dag vruchtbaar slijm en steeds een “nat” gevoel. Vandaag was mijn temp nog steeds gewoon 36,5 dus even kijken wat het de aankomende dagen doet, dan weet ik dus zeker of mijn piek wel of niet is geweest.
    Wij hebben nu 2 dagen achter elkaar gesext dus denk vandaag maar een dagje ertussen laten en dan morgen weer...
    Vrijdag gaan we een romantisch weekendje weg ivm ons 15 jarig jubileum en zoonlief blijft bij oma, dus daar kunnen we lekker romantisch en spontaan ons ding doen ;) waarschijnlijk dan totaal geen benul om mijn temp of ovu testen te doen haha dus we zien dan vanzelf wel waar het schip strandt... zou wel een leuk cadeautje zijn om op ons jubileum een bekroning te kunnen maken :rolleyes:
    Maar goed, in elk geval hebben we lekker een weekendje om lekker te relaxen en even bij te komen van de laatste 2 jaar waarin wij het dus niet voor elkaar hebben gekregen om zwanger te raken. Ik denk dat de rust en ontspanning me echt ff goed gaat doen! :thumup:
     
    geneeke en Momof2rebels vinden dit leuk.
  17. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    21 dec 2018
    776
    385
    63
    Vrouw
    Zo te horen worden dat heleee leukee dagen !!! En nog leuker als je nu even vrije dagen neemt betreft sex ! Hihi ! Ik ga zo hard duimen voor je ! Zou een prachtiggg cadeau zijn! En ja wij gaan ook altijd door dus des te beter ! Hoeven we geen sex te hebben op commando groot voordeel vind ik hier uit !

    Maar we lopen dus gelijk kunnen we samen de spanning delenn de komende dagen jeetje ! Hahahah
     
  18. geneeke

    geneeke Fanatiek lid

    4 nov 2013
    1.534
    1.255
    113
    Vrouw
    Haha wat leuk om jullie verhalen te lezen! @Momof2rebels @DCG Lijkt me echt fijn om altijd zo sexueel actief te zijn, wij hebben dat helaas niet zó. Ook niet dramatisch weinig hoor maar ook geen 6x per week :roflmao:

    Hier na vanmorgen niks bruins meer gezien en ook geen krampje oid. Baal wel als een stekker dat het nu ook niet gewoon doorzet
     
    LilyB en Momof2rebels vinden dit leuk.
  19. Inu

    Inu Actief lid

    20 feb 2019
    180
    197
    43
    Vrouw
    Succes allemaal! Hoop dat er deze maand veel roze bij gaat komen!
     
    LilyB en Dafino vinden dit leuk.
  20. Dafino

    Dafino Fanatiek lid

    2 feb 2019
    2.140
    1.854
    113
    Vrouw

Deel Deze Pagina