Balen dat het niet doorbreekt @geneeke! Zo schiet het niet op. Zo blijf je ook hoop houden. @Momof2rebels @DCG zie jullie snel op het wachtbankje verschijnen... Spannend!! Hier gaat alles ze gangetje. Ik herken nog geen “kwaaltjes”. Vandaag 4DPO, zojuist even lekker een halve chocoladereep naar binnen gewerkt. Herken dat niet als een zwangerschaps symptoom, eerder van een naderende ongi. Maar das nog wel erg vroeg. Ben super moe, maar het weekend was vreselijk druk en ik heb niet echt lekker geslapen. Denk dat ik gister een heel klein spatje bloed gevonden heb ik mijn onderbroek.... Die vind ik wel spannend. Ga morgen weer een ovu testje doen. Heb er nog 3, kan ik mooi kijken wat die gaat doen.
Hahahah jaa bij ons is het wel veel, maar er zitten ook weken tussen dat we 2 keer sex hebben natuurlijk. Maar in het algemeen is het vaak minimaal 3 x. Maar is niet altijd fijn hoor ! Want ik heb bijna dagelijks het gevoel dat ik zin heb. Ik kan echt elke seconde van de dag en dat gevoel is soms storend. Maar gelukkig nog wel mee te leven. En dit is zo heftig sinds me implanon eruit is ! Anticonceptie onderdrukt het gevoel altijd heel erg bijna zo erg dat ik dan weer maaaanden zonder sex kan. Freaking hormonen ! Vind het zo veel fijner hihi
Maar balen dat het niet doorzet, maar misschien is dit een beginnetje van wat dingen die los gaan komen en binnen enkele dagen misschien wel een menstru ??? En krampen zegt ook niet veel hoor. Soms voel ik 0,0 en word ik gwn ongi.
Jaa idd !! Maar bij jouw word het al btje spannend morgen 5DPO ! Ik hoop dat je op roze mag deze ronde ! Vanaf wanneer wil je testen ??
Ik begin op 8DPO met testen. Kan wel zeggen dat ik later begin, maar de kans op een positieve test is er dan dus ik ga het dan ook proberen... Geeft me ook rust ook al zie ik dan geen streepje. Wil altijd graag alles onder controle hebben en weten dus vroeg testen past goed bij mijn karakter
Hahhahah nou dat js dan toch okee !! Ik vind altijd dat je moet doen wat je voelt. Ik zelf test gwn wanneer de drang er is. Dat kan op 12 dpo zoals vorige maand, maar dat kan net zo goed 9dpo zijn, want dat heb ik ook al gedaan Maarre 8 dpo is over een paar dagen al spannend ! Hoop dat nu de dagen zo snel zullen gaan.
Dankjewel haha, we gaan het zien wat ervan komt Vind ik idd ook een voordeel, anders word het helemaal zo dwangmatig allemaal Ik ga ook voor jou duimen, oh het zal zo fijn zijn als we beide (en uiteraard de andere dames hier ook) deze ronde op roze kunnen !!
Hier is het ook niet standaard hoor, maar laten we het wel op minimaal 4x per week houden, tenzij ik ziek ben oid... Spannend zeg dat er nog nix is doorgebroken!! Het kan nog steeds he
Denk dat er weinig spannends aan is Moet gewoon ongesteld worden alleen het zet voor nu nog niet door. Heb vandaag een predictor early gedaan en ook negatief.. mocht er iets zijn was dat al wel te zien op 11/12 dpo
Ga komende maand naast ovulatietesten ook temperaturen. Dus voor de duidelijkheid ; elke dag zelfde tijdstip en rectaal is het belangrijkste?
Dag dames, Ik heb op de achtergrond even meegelezen. Bij mij was de menstruatie doorgezet en ik ben een goede 6 dagen ongi geweest. Nu inmiddels op cd 10. Ik heb gisteren ineens een boel helder rood bloed verloren en een zere baarmoeder gehad. Ik denk een ovulatie bloeding omdat ik sinds vandaag een zere rechter eileider heb. De testen lopen nog niet echt op. Maar ook niet heel negatief. Dus ik denk en hoop dat de eisprong eraan komt. Zal wel fijn zijn omdat ik vorige ronde geen eisprong gehad heb. Wat denken jullie loopt hij op?
Elke dag zelfde tijdstip......ik neem dat zelf iets ruimer, ongeveer op hetzelfde tijdstip. Je wekker ervoor gaan zetten vind ik zelf wel wat ver gaan.... Belangrijkste dat je het doet VOOR dat je ook maar iets doet, dus niet met je man praten, niet eerst plassen echt, ogen open, thermometer erin. Rectaal is het meest betrouwbaar, vaginaal kan ook. Kies er wel 1 en niet veranderen. En Temp bijhouden in een app zoals fertility friend. Of op papier als je dat fijner vind. Maar FF is wel echt heel fijn!
Vind het een moeilijke foto omdat het licht op alle testen anders valt. Hij lijkt wel iets op te lopen. Maar ovulatie testen hoeven niet op te lopen hé! Kan zomaar van het ene op t andere moment positief zijn en heel erg schommelen. Ik ken deze testen niet dus weet niet of ze knallen, maar nog even een paar daagjes doortesten zou ik zeggen. Hoop dat je ei er snel is!
Ik zet sowieso 5 dagen in de week mijn wekker Weekends doe ik het voor de zekerheid. Een kwartiertje later komt ook wel eens voor of een kwartiertje eerder. Als je maar wel een beetje hetzelfde aantal uren slaapt en direct de thermometer erin stoppen indd! @geneeke
Normaal knalt hij wel bij mij. Maar na mijn miskraam weet ik het allemaal niet meer. Ik hoop zo dat het deze ronde weer goed gaat. Wordt vervolgd
Dat heb ik ook ja....ik ben daarom deze ronde ook heel vroeg begonnen met testen, maar ook nog geen ei te bespeuren. We wachten nog even door samen!
Ik denk dat ik me piek bijna gevonden heb. Ik heb ander half a 2 uur geleden een ovu test gedaan. En bijna een knaller. Morgen dag 15 zal die zoals ik dacht knallen! (Hoop ik natuurlijk) dan zou het de 4e positieve test zijn op dag 15. Goed om te weten dat het tot nu toe dezelfde dag is ! Zie foto van 2 uur geleden ong. Vanmiddag een gedaan en die was veel lichter dan deze ! Ps let niet op de achtergrond we zitten midden in een verbouwing!
Ik hoop ook voor je dat je snel je ei hebt gevonden en uiteraard hoop ik dat je snel weer terug zwanger bent!