Al jaren heb ik lang haar, wel een paar keer in mijn leven kort gehad, maar altijd spijt. Nu heb ik veel haaruitval gehad en allemaal kortere stukjes in mijn haar, vooral in mijn nek. Ik zit er over na te denken om het tot op mijn schouders af te knippen, maar ben ook bang dat ik weer spijt krijg Het is nu behoorlijk lang, dus duurt sowieso 2 jaar voordat het weer zelfde lengte is. Wie heeft het ook gedaan? Foto’s pleaaase
Ik ben twee keer van lang haar naar een lange bob gegaan. De eerste keer was ie in m'n nek nog relatief lang, tweede keer echt wel kort maar niet opgeschoren. De punten vooraan vielen nog wel over m'n schouder. Zit er nu weer over te denken. Misschien is dat een acceptabele tussenstap voor je? Heb helaas geen foto's meer van de before & after. Is alweer een tijdje geleden.
Al zo vaak haha. Mijn haar groeit vrij snel en ik ben heel makkelijk ermee. Meestal heb ik het net lang en gaat de schaar er weer in. Vind het elke keer heerlijk, zoveel lichter en makkelijker met haren wassen etc.
Ja mooie lengte toch. Ook niet te kort. Kan nog staartje in. Ik ben heel makkelijk en zeg dus doen.. Maar als je echt denkt dat je spijt krijgt.
Of zo, maar ik denk niet dat mijn haar er zo uit ziet Ochtends zonder stijltang. En het moet mij zo makkelijk mogelijk
Doen! en zeker nog zo’n langere variant als je van lang haar komt. Heb ik jaaaaaren geleden ook gedaan, toen was t ook echt nodig want t was helemaal dood toen de onderkant. Ik ben t nu weer eens aan t laten groeien en hangt nu op mn schouders/er net stukje overheen en ik wordt gek van die haren de godganse dag in mn nek. Jarenlang een kortere schuine bob gehad (dus voorkant wel langere lokken) met mn nek dus altijd lekker bloot zeg maar haha. Ik ben zoooooo geneigd om naar de kapper te waggelen (wilde zeggen rennen maar dat lukt me niet meer ) en om er weer een bob in te laten knippen.....maar met straks de baby en nu al energie gebrek is dit langere haar wel praktisch: elastiek erin en klaar
Ik doe het regelmatig! Echt een haat-liefde verhouding met mijn haar. Lang haar vind ik een paar dagen leuk, maar puntje bij paaltje draag ik het in een staart. Vervolgens laat ik het lekker in een bob knippen. Na mijn zwangerschap ga ik ook zeker weten mijn haar is in een goede bob laten knippen, mijn haar is zo dik, alleen de 1e dag zit het leuk..
Inmiddels is het weer iets langer, maar dit is mijn bob/ lob. Edit mn pony is nog niet helemaal een lengte en er zitten nog hele lange lagen in mn haar. Maar wil geen nek zien, dus ik wacht tot ik het op een lengte kan laten knippen. Wil geen korte bob..
Ik zeg ook doen ,Ik doe het constant maar mijn haar kwaliteit is gewoon niet zo goed dus ik moet wel Zelfde als een ponny laten knippen altijd spijt maar doe het telkens weer graag
Gewoon doen!! Ik doe het zo vaak het groeit toch wel weer aan en je leeft maar 1 keer altijd hetzelfde is ook zo saai toch hahaha
T allerergste wat er kan gebeuren is dat je denkt: kak, zonde, spijt. Dan blijf je er een tijdje af en groeit het weer...living on the edge
Jaa ik heb het vandaag laten doen. Was mijn lange haar beu en had het toch altijd in een staart. Gewoon doen, het groeit toch weer aan
Dit model laat ik binnenkort weer knippen. Gewoon doen, t groeit wel weer bij. Ik heb ze nu tot boven de bh rand laten groeien met de gedachte elke keer leuke dingen met mijn haar te doen maar hoe langer, hoe dunner dus een mooie dikke vlecht of knot enz komt niet tot zijn recht bij mij dus maar weer korter. Komen mijn krullen ook veel beter uit.
Ik heb het voor de kerst gedaan. Heel af en toe spijt, maar dat is maar zelden. Ik heb, net als jij, in het verleden ook wel eens mijn haar laten knippen en die keren was het ook echt kort. Dat doe ik nooit weer. En nu laat ik het ook wel weer lang groeien.
Ik ben van haar tot op m’n billen naar een schuine, ‘lange’ bob gegaan. Stond heel tof, maar ik heb ‘t geduld niet om elke ochtend te moeten stylen. Bovendien wil ik écht mn haar in een staartje kunnen doen zonder allerlei losse plukken in mn gezicht. Dus ik ben het weer aan het laten groeien.