Maar je hebt een reisverzekering. Hoeveel duurder is de annuleringsverzekering dan? Volgens mij scheelt dat niet zoveel toch?
Even gekeken bij onszelf. De annuleringsverzekering kost 7,83 per maand. De reisverzekering kost iets van 12 euro. Zit bij FBTO dus je kunt modules kiezen.
Wij hebben een doorlopende en in het eerste jaar gelijk al gebruik van gemaakt en toen de premie voor komende 10 jaar terugverdiend
Nee dat zit ik me dus ook net te bedenken.. scheelt geloof ik 6 of 7 euro per maand. Daar wil ik ook geen risico voor lopen.
Dit betalen wij bij Inshared: Reisverzekering (basisdekking) Europa 4,90 Voertuighulp 3,40 Annulering 7,82 Medische kosten Europa 2,33 Totaal 18.45
Hier een doorlopende. Kost me 25 euro per jaar.hiervoor sloten we enkel voor de zomervakantie af maar dat kostte me het dubbele van een doorlopende.
Via mijn werk. Speciale polis via reaal. Ik betaal voor alle verzekeringen, te weten: Woonhuis Extra glas ivm serre Tuinverzekering Aansprakelijkheid 2 auto's allrisk Rechtsbijstand alle modules Inboedel Doorlopende reis. 79 euro pm
Nee, alleen een reisverzekering. Annuleringsverzekering was ruim 200 euro voor een heel gezin (1 week geen enorme reissom). Veel te duur. En (even afkloppen) maar ik heb nog nooit ergens gebruik van hoeven maken.
Hangt voor ons af van de reissom. Onze zomervakantie kost algauw een paar duizend euro, dat vinden wel de moeite waard om te verzekeren. Maar in mei ga ik een weekendje weg, kost nog geen €200 terwijl de annuleringsverzekering €39 zou gaan kosten. Dat risico neem ik dan wel. Reisverzekering hebben we doorlopend.
Wij deden het nooit toen we nog met zn tweeen waren. En toen moesten we een vakantie annuleren door mijn zwangerschap. Zo’n 2500 euro down the drain. Bij de volgende boeking toch maar een doorlopende afgesloten. Betaal bij Interpolis 15 euro per maand voor reis, geneeskundige kosten en annulering. Wel een maximale reissom van € 1500 pp dus mogelijk op termijn niet meer voldoende maar voorlopig kunnen we daarmee uit. Achteraf vind ik het echt superstom dat ik ‘m niet eerder heb bijgesloten.
Wij hebben een doorlopende, godzijn dank. Wij hebben al 4x vooraf en 2x gedurende de vakantie moeten annuleren in de afgelopen 6 jaar
Als het nu voldoende is, is dat toch prima. Boek je straks een reis die duurder is dan kun je 'm alsnog binnen 14 dagen na het boeken van die reis ophogen naar 3000 of 4500 euro.
Ja wij nemen altijd een annulering en reis verzekering.... om die paar euro's hoef je het niet te laten. Liever zo dan de hele reissom kwijt zijn
Ik heb de doorlopende reisverzekering aangepast en er toch maar een doorlopende annuleringsverzekering bij afgesloten. Betaal straks 13 euro per maand. Een losse zou al 100 euro alleen annuleringsverzekering zijn, dus dat kan wel uit.