Voor het eerst dat ik test met deze testen. Maar volgens mij is deze (die met het stipje) positief?? Ik dacht mijn eisprong bijna 2 weken geleden te hebben gehad, maar ik gebruikte toen action ovulatietesten en die werden wel een stuk donkerder, maar absoluut geen knaller. Vandaar dat ik voor de zekerheid iedere dag ben blijven testen. Vanmorgen (2e urine) was hij ineens een stuk donkerder en nu dus deze. Ik ga morgen voor de zekerheid een zw.test halen, omdat ik niet zeker weet of hij misschien op hcg reageert. Dat kan toch ook?
Het is in ieder geval zeker een positieve ovu test. Zou voor de zekerheid het nog even gezellig maken.
Bij mij toen wel! Was wel na nod en zw test toen ook echt duidelijk! Maar zo’n knaller twee weken nadat je eigenlijk dat je eisprong te hebben gehad reden voor een zw test! Spannend joh!!!!
Ja, dat zei iemand in het nod-groepje ook al. En dat ik er rekening mee moet houden dat een zw.test ook positief kan reageren op lh. Ik hou het in mn achterhoofd
Ik denk ook LH piek, als je ovutesten zouden knallen bij zwangerschap het kan zin dat hij twee weken geleden niet gesprongen is en dat hij nu een nieuwe poging doen. Zeker seks hebben dus!